توییتر تعلیق بلومبرگ حامیان برای 'دادن' پیش از نوادا حزبی

دموکرات ریاست جمهوری امیدوار مایک بلومبرگ تا به حال 70 حساب توییتر مرتبط با هواداران خود را به حالت تعلیق برای

توسط PATRIS-FUN در 3 اسفند 1398

دموکرات ریاست جمهوری امیدوار مایک بلومبرگ تا به حال 70 حساب توییتر مرتبط با هواداران خود را به حالت تعلیق برای دادن-مانند پست. روز شنبه, نوادا می رود به پای صندوق های رای با همه چشم ها در مقابل دونده برنی ساندرز.

پلت فرم رسانه های اجتماعی توییتر گفت: در روز جمعه آن را تعلیق 70 حساب حامیان میلیاردر دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ برای "دادن-مانند" رفتار.

تعلیق در آمد روز پس از وال استریت ژورنال نشان داد که بلومبرگ به حال استخدام 500 نفر به طور منظم ارسال پیام در رسانه های اجتماعی حمایت از او.

مایک بلومبرگ نیز روز جمعه گفت او را رها از محرمانه بودن توافق نامه که بار آنها را از صحبت در مورد آزار جنسی یا تبعیض پرونده های حقوقی علیه آنها.

شهردار سابق نیویورک مواجه شده است و روز موشکافی بیش از درمان زنان در شرکت بلومبرگ LP رو فشار از رقیب نامزد الیزابت وارن به آزادی زنان از به اصطلاح عدم افشای توافق نامه.

Michael Bloomberg, Elizabeth Warren, Bernie Sanders and Joe Biden (Reuters/M. Blake)

مایکل بلومبرگ, Elizabeth Warren, برنی ساندرز و جو بایدن

ساندرز پیشتاز در نوادا

اعلام می آید یک روز پیش از نوادا از حزب دموکرات قفقاز سوم دولت-نظرسنجی گسترده ای از نامزدها. بلومبرگ هنوز به پیروزی در حمایت از یک نماینده است.

پس از انجام خوبی در آیووا و نیوهمشایر همه چشم ها در مجموعه مترقی سناتور برنی ساندرز. ورمونت ساندرز را محکوم کرد روسیه تلاش خود را برای کمک به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در روز جمعه.

وزش پیت Buttigieg تا کنون رقابت با سندرز برای کسب مقام اول اما ctq سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و وارن تمام باقی می ماند رقیب قوی.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

اد/aw (AP, AFP)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن