ترکی دادگاه محاکمه سعودی به صورت غیابی برای Khashoggi قتل

یک دادگاه ترکیه قرار دادن 20 مقامهای سعودی محاکمه غیابی چهار وحشتناک قتل روزنامه نگار جمال Khashoggi که موجب خ

توسط PATRIS-FUN در 13 تیر 1399

یک دادگاه ترکیه قرار دادن 20 مقامهای سعودی محاکمه غیابی چهار وحشتناک قتل روزنامه نگار جمال Khashoggi که موجب خشم بین المللی و مخدوش کردن تصویر از عربستان سعودی عملا حاکم است.

Khashoggi کشته شد و در کنسولگری عربستان در استانبول در ماه اکتبر 2018 زمانی که او رفت و در آنجا به دنبال مقالات خود را برای ازدواج. برخی از دولت های غربی و همچنین سازمان سیا گفت: آنها معتقد بودند عربستان شاهزاده محمد بن سلمان دستور داد که آمار — اتهام مقامهای سعودی را تکذیب کرد.

Khashoggi را نامزد خدیجه Cengiz منتظر ادراک و فهم در خارج از کنسولگری در حالی که به گفته دادستان او را خفه و بدن خود را تجزیه شد.

کیفرخواست دو متهم داعش مقامات معاون سابق عربستان سعودی به طور کلی هوش احمد العسیری و سابق دربار مشاور سعود القحطانی از تحریک "قتل عمد با هیولا قصد."

آن می گوید: 18 سایر متهمان پرواز به ترکیه برای کشتن Khashoggi برجسته و خوبی متصل روزنامه نگار که در حال رشد به طور فزاینده ای حیاتی ولیعهد.

متهمان بعید است به بیش از

متهمان در حال محاکمه غیابی و بعید است که تا کنون به دست عربستان سعودی است که متهم ترکیه از عدم همکاری با یک جداگانه تا حد زیادی مخفی محاکمه در ریاض در سال گذشته است.

در ماه دسامبر یک دادگاه عربستان محکوم به اعدام پنج نفر به اعدام و سه به زندان برای قتل, اما Khashoggi خانواده بعد گفت: آنها بخشید قاتلان او به طور موثر آنها را با اعطای رسمی کردند تحت عربستان قانون است.

حقوق فعالان امیدواریم که در استانبول محاکمه خواهد شد پرتاب یک تازه ویژه در مورد و تقویت استدلال برای تحریم علیه ریاض و یا استفاده از صلاحیت جهانی که می تواند منجر به مظنون دستگیر شد اگر آنها به خارج از کشور سفر.

"عدالت در این محیط مجتمع تحویل داده نمی شود یک شبه" اگنس Callamard, گزارشگر ویژه سازمان ملل در اعدامهای فراقضایی گفت: ایسنا در آستانه محاکمه هستند.

"اما یک روند خوب در اینجا می توانید ساخت تا (شواهد) چه اتفاقی می افتد در پنج سال در 10 سال هر زمان که شرایط قوی تر هستند."

به امید شواهد جدید

Cengiz به رویترز گفت این هفته او امیدوار است که دادگاه را نشان می دهد شواهد تازه در مورد Khashoggi را کشته و به ویژه بیش از چگونه بدن خود را دفع. مقامات ترکیه گفته اند که قاتلان ممکن است تلاش کرده اند به سوزاندن او باقی می ماند و یا حل آنها را در اسید.

Zeki دمیر محلی تکنسین که مشغول به کار برای این کنسولگری گفت: دادگاه در روز جمعه او نامیده شده است برای کنسول اقامت, نزدیک به کنسولگری خود در روز قتل.

"وجود پنج شش نفر وجود دارد.... آنها از من خواست برای روشن کردن تنور (اجاق). وجود هوا از وحشت" او گفت:.

با توجه به کیفرخواست دمیر همچنین گزارش شاهد بسیاری از سیخ کباب از گوشت و متوجه شده است که سنگ مرمر در اطراف فر به نظر میرسد که تغییر رنگ به عنوان اگر آنها تا به حال شده تمیز با یک ماده شیمیایی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب