ترکیه حرکت نیروهای نظامی علیه شبه نظامیان در شمال عراق

ترکیه می گوید این airlifted سربازان برای یک مرزی عملیات زمینی علیه شبه نظامیان در شمال عراق است. یک وزارت دفاع

توسط PATRIS-FUN در 28 خرداد 1399

ترکیه می گوید این airlifted سربازان برای یک مرزی عملیات زمینی علیه شبه نظامیان در شمال عراق است.

یک وزارت دفاع در بیانیه ای گفت: هوابرد عملیات در عراق Haftanin منطقه راه اندازی شد پس "شدید" آتش توپخانه به این منطقه است.

این عملیات توسط نیروهای تکاور است که پشتیبانی شده توسط حمله هلیکوپتر و توپخانه و مسلح و غیر مسلح هواپیماهای بدون سرنشین وزارت گفت: در اظهارات ارسال شده در توییتر. آن را نمی گویند که چگونه بسیاری از کماندوهای درگیر هستند.

وزارت گفت که این عملیات به شرح زیر است "افزایش آزار و اذیت و تلاش برای حمله به" پایگاه نظامی و یا پایگاه در نزدیکی مرز منطقه است. آن گفت: همچنین هدف دیگر گروه های تروریستی در منطقه, اما نام این گروه است.

"عملیات پنجه ببر ادامه دارد با موفقیت به عنوان برنامه ریزی شده" وزارت گفت.

ترکیه به طور منظم حمل هوایی و عملیات زمینی علیه قانونى حزب کارگران کردستان یا پ. ک. ک که حفظ پایگاه های خود در شمال عراق است. جمعه عملیات برای اولین بار بود شناخته شده هوابرد زمین توهین آمیز است.

آمد آن روز پس از ترکیه راه اندازی یک عملیات هوایی در منطقه که با وزارت دفاع گفت: آمار مشکوک به اهداف پ. ک. ک در مناطق مختلف در عراق را در شمال از جمله سنجار و هدفمند 81 شورشی مخفیگاه.

نیز وجود دارد هیچ اظهار نظر فوری از بغداد و یا شمال عراق را نیمه مستقل کردی در منطقه است.

پ ک ک به رهبری یک دهه شورش در ترکیه عمدتا-کردی جنوب شرقی منطقه است. آن در نظر گرفته شده است ترور سازمان توسط ترکیه و ایالات متحده و اتحادیه اروپا است. این درگیری منجر به از دست دادن ده ها هزار نفر زندگی می کند پس از آن در سال 1984 آغاز شده.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب