پکن هشدار علیه 'دخالت' به کانادا دیگران ابراز نگرانی بیش از هنگ کنگ قوانین امنیت

چین وزارت امور خارجه شعبه در هنگ کنگ را رد کرد و نگرانی است که پیشنهاد خود را از قوانین امنیت ملی برای شهرستان

توسط PATRIS-FUN در 4 خرداد 1399

چین وزارت امور خارجه شعبه در هنگ کنگ را رد کرد و نگرانی است که پیشنهاد خود را از قوانین امنیت ملی برای شهرستان خواهد آسیب برساند سرمایه گذاران خارجی هدف قرار دادن پشت در "دخالت" کشور به پکن روابط با واشنگتن soured بیشتر است.

این قانون امنیت است که می توانید ببینید چینی سازمان های اطلاعاتی راه اندازی پایگاه در هنگ کنگ فرستاده است لرز از طریق کسب و کار و دیپلماتیک جوامع spooked بازارهای مالی و تشدید تنش های سیاسی.

دولت آمریکا گفته اند این قانون را تا پایان چینی-حکومت شهر را در استقلال خواهد بود و بد هر دو در هنگ کنگ و چین اقتصاد. گفتند: آن را می تواند به خطر اندازد قلمرو ویژه وضعیت در ایالات متحده آمریکا قانون کمک کرده است که در آن حفظ موقعیت خود به عنوان یک مرکز مالی جهانی.

هنگ کنگ در مقطع موها از پکن و واشنگتن جنگ در حال توسعه در بسیاری از جبهه ها. پس از اختلافات تجاری و متقابل اتهامات بیش از این منبع و دست زدن به بیماری همه گیر کوروناویروس واشنگتن روز جمعه متهم کرد دولت چین از ساخت آن غیر ممکن است برای خطوط هوایی ایالات متحده برای از سرگیری خدمات به چین است.

بریتانیا و استرالیا و کانادا ابراز "نگرانی عمیق" در یک بیانیه مشترک در مورد پیشنهاد امنیت و قوانین است که آنان را تضعیف می کند "یک کشور دو سیستم" اصل توافق در زمانی که دلار هنگ کنگ بازگشت به قانون در سال 1997.

بانکداران و headhunters گفت: آن می تواند منجر به پول و استعداد خروج از شهر بود. هنگ کنگ سهام کاهش یافت 5.6 درصد در روز جمعه و فرستاده لرز از طریق بازارهای جهانی است.

یک سخنگوی دفتر کمیساریای وزارت امور خارجه چین در هنگ کنگ در بیانیه ای گفت: این شهرستان در درجه بالایی از خودمختاری "بدون تغییر باقی خواهد ماند و منافع سرمایه گذاران خارجی در این شهرستان ادامه خواهد داشت حفاظت شده تحت قانون است."

پکن را به حرکت در می آید و پس از دموکراسی تظاهرات در 2019 فرو هنگ کنگ به بزرگترین بحران سیاسی پس از تحویل. کمونیست مقامات ببینید تظاهرات به عنوان یک تهدید امنیتی و سرزنش غرب برای دامن زدن به ناآرامی.

کمیساریای را توصیف اظهارات "دخالت کشورها" به عنوان "دو استاندارد و گانگستر منطق است."

سازمان دیده بان | کانادا نگه می دارد به عقب از محکوم کردن چین امنیتی جدید قوانین:

نخست وزیر جاستین ترودو توقف کوتاه در محکومیت چین جدید و جنجالی قوانین امنیتی کانادا-چین روابط باقی می ماند بر روی زمین لرزان. 2:02

"مهم نیست که چقدر venomously شما لام تحریک, اجبار یا باج خواهی ما مردم چین باقی خواهد ماند سنگ-شرکت در حفاظت از حاکمیت ملی و امنیت" آن را گفت.

"محکوم است طرح خود را برای تضعیف چین حاکمیت و امنیت با بهره برداری از این مشکل در هنگ کنگ به عنوان آلت و شهر به عنوان یک مرز برای تجزیه طلبی, براندازی نفوذ و خرابکاری در فعالیت های برابر چین است."

Chris Patten, آخرین فرماندار مستعمره سابق بریتانیا گفت: چین با خیانت مردم هنگ کنگ است.

'هنگ کنگ است که در نیمه راه مرده'

به عنوان هنگ کنگ محکم برای اولین بار عمده اعتراضات پس از پیشنهاد این قانون در روز یکشنبه در مرکز شهر پلیس در بیانیه ای گفت آنها "به استقرار نیروی انسانی کافی در مکان های مربوطه."

با وجود اطمینان از پکن و هنگ کنگ مقامات بسیاری از هنگ Kongers اخم بیش از از دست دادن حقوق.

Lok, 42, یک کارمند در یک شرکت سرمایه گذاری گفت: او احساس وجود دارد هیچ چشم انداز برای فرزندان او در سن 16 و 9 و او امیدوار است که آنها را حرکت به دور: "من فکر می کنم در هنگ کنگ است که در نیمه راه مرده است. انتظار نداشتم هنگ کنگ خواهد رو به زوال است که به سرعت."

سازمان دیده بان | تظاهرات دوباره در هنگ کنگ پس از چین enacts امنیت ملی قانون:

هنگ کنگ فعالان آماده شدن برای تمدید تظاهرات برای آزادی و استقلال پس از چین enacts امنیت ملی قانون در منطقه است. 2:03

هنگ کنگ انتشار tycoon جیمی لای یک منتقد صریح پکن که اتهامات عنوان شده علیه غیر قانونی مجمع گفت: در توییتر این قانون را تا پایان "چین آخرین معجزه" و حزب کمونیست بود کشتار "ضرب المثلی طلایی غاز است."

طی 24 ساعت هنگ کنگ pro-پکن سیاستمداران نیز در پاسخ به نگرانی هایی است که امنیت ملی قانون می تواند به کاهش آزادی.

پس از بازگشت او از پکن در اواخر روز جمعه, هنگ کنگ, رهبر کری لام گفت: بازار سهام "بالا می رود و پایین می آید" و سرزنش تظاهرات برای بی ثبات کردن محیط کسب و کار.

معترضان در توزیع اعلامیه علیه امنیت قانون در هنگ کنگ در روز جمعه. (آنتونی والاس/خبرگزاری گتی ایماژ)

هنری تانگ عضو کمیته دائمی مردم چین کنفرانس مشورتی سیاسی گفت: قانون "مفید" برای کسب و کار و آوردن ثبات است.

در مصاحبه با "رویترز" لام را سلف به عنوان هنگ کنگ اجرایی لئونگ چون-یینگ گفت: این قانون نیاز به "تمبر از تروریسم است." او اشاره کرد که بریتانیا تا به حال نگهداری می شود یک پلیس ویژه شعبه برچیده قبل از قلمرو تحویل داده شد به حکومت در سال 1997.

"سنگاپور دارای یک شعبه ویژه. ما نمی. امریکا دارای تمام انواع سازمان های اجرای قانون هستند که وظیفه مقابله با امنیت ملی تهدید. ما نمی. پس از آن تعجب آور نیست که به عنوان بخشی از تلاش ها برای پر کردن امنیت ملی قانونی فاصله ما نیاز به یک بدن" لئونگ گفت:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب