TSX تعطیل برای 'ویژگی های توقف' به عنوان سهام بازارهای فروش

این شرکت که صاحب و عمل تورنتو بورس دستور "ویژگی های توقف" به همه تجارت در کانادا بزرگترین بورس در روز شنبه زما

توسط PATRIS-FUN در 9 اسفند 1398

این شرکت که صاحب و عمل تورنتو بورس دستور "ویژگی های توقف" به همه تجارت در کانادا بزرگترین بورس در روز شنبه زمانی که بازارهای سهام در سراسر جهان شاهد تلفات سنگین.

TMX Corp. دستور توقف کمی قبل از ساعت 2 بعد از ظهر و روز پنج شنبه با استناد به یک "مشکل با ترتیب ورود" بر روی شاخص اصلی فراموش TSX ارز و جایگزین آلفا ارز. قطع به نظر می رسد را نیز تحت تاثیر مونترال ارز است که به فرآیندهای مشتقات مانند گزینه های سهام و قراردادهای آتی کالا.

حدود یک ساعت پس از توقف اجرا شد TMX گفت: خاموش خواهد شد در محل برای حداقل بقیه روز معاملاتی.

ثبت سفارش با اشاره به شیوه ای که در آن خرید و فروش سفارشات پردازش به سیستم.

توقف بدان معنی است که معامله گران "در حال حاضر قادر به ورود ، تغییر یا لغو سفارشات باز," TMX گفت: CBC اخبار در ایمیل.

این بازار است که رانده می شود به طور کامل با ترس- ایلین استوکس مدیر نمونه کارها

قبل از تکمیل trading halt TSX پایین بود با 324 امتیاز یا تقریبا دو درصد پس از قبلش شده توسط تا آنجا که 585 امتیاز در روز است. قبل از خاموش کردن 232,685,915 سهام تغییر کرده بود دست در TSX در پنجشنبه یک حجم بالاتر از یک به طور معمول بر روی یک نمونه روز معاملاتی.

آن بوده است چیزی جز نوعی تجارت در بازار سهام از اواخر سال به عنوان TSX — مانند بسیاری دیگر از مبادلات — به فروش می رسد برای پنج روز متوالی به عنوان ترس بیش از coronavirus را آلوده تمایلات سرمایه گذار در سراسر جهان است. TSX از دست داده بود تقریبا هفت درصد از ارزش خود را در هفته گذشته قبل از توقف.

سهام ایالات متحده در گروه بندی مانند میانگین صنعتی داو جونز و نزدک و S&P 500 در حال تمام کردن بیش از 10 درصد در هفته گذشته در همان ترس است.

TSX خود را تعطیل اوایل روز پنجشنبه انجماد روزانه عملکرد در -324 امتیاز. (مایکل ویلسون/CBC)

داو از دست داده و بیش از 1000 امتیاز برای دومین بار در یک هفته در روز پنج شنبه بسته شدن 1,190 امتیاز به 25,766. که از دست دادن بیش از چهار درصد است. گسترده تر S&P 500 و تکنولوژی-متمرکز نزدک هر دو بسته با بیش از چهار درصد بیش از حد.

"این یک بازار است که رانده می شود به طور کامل با ترس گفت:" ایلین استوکس مدیر نمونه کارها در Loomis Sayles.

"در نهایت ما قصد داریم برای رسیدن به یک محل که در آن این ترس و این چیزی است که ما استفاده می شود به زندگی می کنند با همان راه ما رو به زندگی با تهدید از زندگی با تروریسم" او گفت: از coronavirus نگرانی. "اما در حال حاضر مردم نمی دانند چگونه و یا هنگامی که ما در حال رفتن به گرفتن وجود دارد و آنچه مردم را در این وضعیت است که به retrench."

بسیار شرم آور'

که گسترده فروش در بازار است چرا بری شوارتز رئیس سرمایه گذاری افسر با Baskin مالی در تورنتو می گوید: ویژگی های قطعی است به خصوص موقع.

"ما در یک بازار وحشت در حال حاضر و TSX نیست باز" او در مصاحبه ای گفت:. "این بدیهی است که بسیار شرم آور است."

شوارتز می گوید آخرین بار چیزی شبیه به این اتفاق افتاده است در TSX شد و در سال 2018 زمانی که بازار خود را تعطیل دو ساعت اولیه روز جمعه خروج سرمایه گذاران در تلو تلو خوردن را از طریق آخر هفته.

"امیدوارم آن را در کسب و کار در 9:30 فردا به طوری که مردم می تواند خود ادامه فروش" شوارتز شوخی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب