مغلوب ساختن پیشی جستن بالا در اولویت بعدی coronavirus امداد بیل نمی خواهد قطع

فلوریدا در روز شنبه گزارش داد بیش از 12,000 جدید کروناویروس عفونت درون قبلی دوره 24 ساعته آوردن این دولت در م

توسط PATRIS-FUN در 5 مرداد 1399

فلوریدا در روز شنبه گزارش داد بیش از 12,000 جدید کروناویروس عفونت درون قبلی دوره 24 ساعته آوردن این دولت در مجموع تعداد موارد تایید شده از زمان شروع این بیماری همه گیر به 414,511. در سمت دیگر خورشید کمربند آریزونا شاهد روزانه عفونت کاهش به ظاهر بدون تجربه مرتفع فلات اما مرگ و میر — عقب مانده شاخص در حال افزایش است.

با آخرین شمارش فلوریدا پیشی گرفته است نیویورک — که گزارش 411,200 موارد — به عنوان دولت با دومین شماره از تایید عفونت پشت کالیفرنیا که مانند فلوریدا دیده است موارد افزایش بیش از چند هفته گذشته است. نیویورک هنوز به دیدن یکی دیگر از سربازان ارتش پس از آن عمدتا شامل ویروس پس از قابل توجه شیوع بیماری در ماه مارس آوریل و مه.

فلوریدا نیز گزارش داد 124 جدید resident مرگ و میر ناشی از COVID-19 آوردن تعداد کل مرگ و میر به 5,777. از صبح روز شنبه حدود 9,000 نفر در بیمارستان بستری شدند با COVID-19 سراسر کشور.

در آریزونا در همین حال نرخ مرگ و میر افزایش یافته و طی هفته گذشته به نقطه ای که اگر ایالات متحده تا به حال معادل نرخ حدود 25000 نفر می شده اند گزارش شده مرده این هفته است. تیم O'donnelltinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن