مغلوب ساختن پیشی جستن هوش shakeup گزارش شده است که به او نفرت برای آدام شیف باند با Devin Nunes

فین Lanning شگفت زده شد زمانی که یکی از دانش آموزان جدید "درس خوان و باهوش و خنده دار" 12 ساله به نام دیمین آ

توسط PATRIS-FUN در 2 اسفند 1398

فین Lanning شگفت زده شد زمانی که یکی از دانش آموزان جدید "درس خوان و باهوش و خنده دار" 12 ساله به نام دیمین آمد تا او را قبل از روز شکرگزاری در سال 2018 و گفت که او نمی تواند بازگشت پس از تعطیلات.

Lanning ریاضی و علوم در اکسل آکادمی در شفق قطبی ، دامین به او گفت که او از یک بیماری به نام فاصله کانونی سگمنتال glomerulosclerosis که او تاثیر می گذارد کلیه ها. او در مراقبت فاستر اما به دلیل نیازهای پزشکی خود را به آنها نمی تواند پیدا کردن حق قرار دادن برای او و او را به حرکت به بیمارستان. به زودی پس از او کلیه ها تعطیل, و او تا به حال به دیالیز درمان برای 12 ساعت در هر روز است.

Lanning بازدید دامین یک بار در هفته و شگفت زده شد زمانی که او یاد گرفته که بدون نیاز به پیوند کلیه ولی بدون مسکن پایدار بود واجد شرایط به اهدای لیست. مهم نبود به Lanning که او تا به حال هیچ تجربه به عنوان یک پدر و مادر او می شود وجود دارد برای دامین. او اعمال خود را پدر خوانده و در ماه مارس گذشته تصویب شد. "من واقعا فکر زیادی در مورد این تصمیم" Lanning گفت: مردم. "من نمی خواهم به شخص دیگری در یک خط طولانی که می خواهم یک تعهد برای او و پس از آن نمی تواند آن را نگه دارید. من می خواستم او به من اعتماد و احساس راحت است."

دامین قرار داده شد در این فهرست و در ماه ژوئن تحت عمل پیوند کلیه. به دلیل عوارض ناشی از خود بیماری خود ایمنی, او تا به حال به از طریق دو ماه از درمان بوده ولی در بهبودی پس از سپتامبر. دامین رفت و برگشت به مدرسه در ماه اوت و برخوردار شنا, بازی های ورزشی و پخت و پز با Lanning. "شما نوع از دست دادن امید پس از چندی هنگامی که شما در حال زندگی در این بیمارستان گفت:" مردم. "اما در حال حاضر من می تواند حل و فصل در رفتن به مدرسه و دوستان و زندگی می کنند یک زندگی خوب است." دیدن جهان از طریق دامین چشم به ارمغان آورده است جدید شادی به Lanning که "هرگز انتظار این بود زندگی من, اما من خیلی خوشحال است. ما در آن با هم." سازمان دیده بان ویدیو از این جفت ارز از 2019 زیر. کاترین گارسیاtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب