مغلوب ساختن پیشی جستن پایه متمرکز COVID-19 مطرح است muddying ایران با اقتصادی سرزنش-چین پیام

برخی از مردم در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هنوز در حال کار بر روی راه هایی برای کمک به آمریکا برای زنده ماندن

توسط PATRIS-FUN در 8 اردیبهشت 1399

برخی از مردم در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هنوز در حال کار بر روی راه هایی برای کمک به آمریکا برای زنده ماندن و بهبود از COVID-19 همه گیر اما "کاخ سفید قصد دارد به تغییر آن coronavirus پیام به سمت تقویت اقتصاد و برجسته 'موفقیت' کسب و کار" Axios گزارش. "Coronavirus نیروی کار — و پزشکان تبدیل شده ایم به نام خانواده, دبورا Birx و Anthony Fauci — 'ادامه خواهد داد اما نگاهی به صندلی عقب به جلو-به دنبال "what's next" پیام'" یک مقام کاخ سفید گفت Axios.

آینده روزانه coronavirus جلسات است تا در هوا. رئیس جمهور گفت: آنها دیگر "ارزش زمان و تلاش" اما "کاخ سفید تعمق در اینکه آیا برای ادامه به برگزاری اخبار جلسات در یک فرم اصلاح شده بدون تهمت به طور بالقوه در یک مکان مختلف" آسوشیتد پرس گزارش. "مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران با هدف به حرکت رئیس جمهور بر روی بیشتر آشنا و امن تر آنها امید — زمین: صحبت کردن اقتصاد در تنگ تر کنترل تنظیمات."

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران بوده است او اخطار کرد که جلسات در حال آسیب رساندن به انتخاب مجدد او به چشم انداز "برای اولین بار احساس می کنم مثل او می شود آن است که این کمک نیست او را" یک منبع صحبت کرد که به ناروا در روز جمعه گفت: Axios. دو تن دیگر از مشاوران گفت Axios که مغلوب ساختن پیشی جستن است "هنوز هم اصرار عملکرد خود را به کمک به عنوان توسط اثبات رأی" و او ممکن است به آنها را.

به عنوان ایالات متحده مرگ و میر از این بیماری همه گیر بالای 54,000 و 26 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست "مغلوب ساختن پیشی جستن متمرکز کرده است تقریبا به طور انحصاری در رسیدگی به پایگاه خود را" AP گزارش. "آن drives me crazy, رک و پوست کنده از آنجا که بخشی از این رئیس جمهور است که به افزایش در بالا به چشم پوشی از برخی از چیزهایی که" آری فلایشر مطبوعاتی وزیر به رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش گفت: AP. مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس سابق استراتژیست استیون Bannon پیش بینی مغلوب ساختن پیشی جستن پایه را گسترش خواهد داد با تشکر از جدید "ناسیونالیسم" که مقصر چین برای این بیماری همه گیر.

یک ایران استراتژی یادداشت ارسال به مجلس سنا حزب جمهوریخواه مبارزات ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته موضوعات که سوزن مشاوره جولان نامزدها: "آیا دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن به غیر از چین, سفر بان کی مون — حمله چین" واشنگتن پست گزارش. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب