مغلوب ساختن پیشی جستن 'نبود زحمت" توسط ایالات متحده دادستان کل نظرات انتقادی: کاخ سفید

ایالات متحده دادستان کل ویلیام بر عموم دامنگیر در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه اعلام کرد که رئ

توسط PATRIS-FUN در 25 بهمن 1398

ایالات متحده دادستان کل ویلیام بر عموم دامنگیر در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه اعلام کرد که رئیس جمهور توییتهایی دربارهی وزارت دادگستری دادستان و باز کردن موارد "آن را غیر ممکن است برای من به انجام کار است."

بر ساخته شده به نظر در مصاحبه با ABC News تنها چند روز پس از وزارت دادگستری رد خود دادستان — که توصیه کرده بود در دادگاه تشکیل پرونده که مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین متحد و محرم راجر سنگ بود محکوم به هفت تا نه سال در زندان و در زمان فوق العاده ای گام از کاهش مقدار زمان زندان آن را به دنبال. بخش ارائه نمی دهد یک اصلاح شماره.

بر خود شده است زیر آتش برای برگشت. سنگ محکوم شد در ماه نوامبر از دستکاری با یک شاهد و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین هماهنگ با روسیه به نکته 2016 انتخابات

آمریکا خواستار اطلاعات بیشتر در مورد Barr مداخله در سنگ مورد. مجلس نانسی پلوسی انتقاد بر روز پنج شنبه در تماس تلفنی با یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن "سرسپردگان."

"دادستان کل has stooped به چنین سطح" پلوسی گفت. "چه غم ناامیدی. مردم آمریکا سزاوار بهتر است."

دموکراتیک رهبری از جمله مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر از n. y. می خواهید پاسخ که چرا وزارت دادگستری مداخله در Roger سنگ مورد. (Alex براندون/آسوشیتد پرس)

رهبر اقلیت سنا چاک شومر دموکرات از نیویورک به نام برای وزارت دادگستری بازرس کل به گام در.

اما بر اظهارات ساخته شده تا به سرعت پس از تصمیم به بازگشت به دور از صدور حکم پیشنهاد او آگاه بود برگشت به حال رنده دور در وزارت دادگستری تاریخی شهرت برای استقلال سیاسی از نوسان. اما او را متوقف کوتاه از تصدیق تخلف توسط هر کسی.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن "نبود ناراحت نظرات و او حق دارد مثل هر شهروند آمریکایی به عموم ارائه عقاید خود را." او اضافه کرد: "رئیس جمهور دارای ایمان کامل و اعتماد به نفس در دادستان کل Barr به انجام کار خود و رعایت قانون است."

مغلوب ساختن پیشی جستن یک کم تحمل انتقاد و به خصوص انتقاد از متحدان خود و اغلب آتش سوزی در نوع خود است. و خو کاخ سفید در پاسخ به پرسش که آیا بر این نظر بودند که هماهنگ با کاخ سفید است.

در اوایل جمعه جیر تهمت نیست انتقاد Barr اما ادعا کرد که او مداخله نمی, اما به عنوان رئیس جمهور بود "حق قانونی" را به دخالت در پرونده کیفری یک بحث ادعا می کنند.

رئيس جمهور حق دارد برای وادار وزارت دادگستری برای تحقیق به عنوان یک واحد اجرایی سازمان. اما از لحاظ تاریخی وزارت دادگستری به عمل به عنوان یک آژانس مستقل بی حرکت و بی بند و بار سیاسی نوسان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در صدای جیر جیر خود را نیز به سمت چپ باز احتمال این که او از Barr برای چیزی است که جرم ماده در آینده است.

سنگ به محکوم هفته آینده

Barr گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها ایجاد درک مشکلات بخش که به سوال نامیده می شود استقلال خود را اما او با رد وجود هر گونه سفارش از مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: تهمت توييتها نه عامل به تصمیم گیری. اما در سمت چپ نشده بود و به همین دلیل به طور خاص سنگ مورد یکی از بسیاری از پرونده های جنایی در سه سال گذشته مربوط به تهمت و همکاران مورد نیاز گروه مداخله.

در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن تحسین بر در توییتر برای تصمیم گیری برای معکوس کردن صدور حکم توصیه, نوشته: "تبریک به دادستان کل لایحه بار برای گرفتن شارژ از یک مورد که کاملا خارج از کنترل و شاید باید حتی آورده شده است."

گروه اصرار داشت تصمیم به لغو صدور حکم پیشنهاد شده بود دوشنبه شب — قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی توصیه در توییتر به عنوان "بسیار وحشتناک و غیر منصفانه" و دادستان صحبت نکرده بود به کاخ سفید در مورد آن. در مورد چهره ها را وادار چهار وکیل مدافع که تحت پیگرد قانونی قرار سنگ به ترک مورد. یکی از سمت چپ وزارت دادگستری در دسترس نباشد.

"من خوشحال می گویند که در واقع رئیس جمهور است و هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی" Barr گفت: در ABC مصاحبه. "با این حال به اظهارات و توییت های ساخته شده در مورد بخش مورد مردم ما ... در مورد مورد انتظار در این بخش و در مورد قضات قبل از آنها ما موارد آن را غیر ممکن است برای من و برای اطمینان از دادگاه و دادستان در این بخش است که ما در حال انجام کار ما با صداقت."

Barr شده است ثابت متحد از رئیس جمهور پس از بازگشت او به پست بالا در وزارت دادگستری در سال گذشته است. او پاک جمهور انسداد عدالت حتی زمانی که مشاور ویژه رابرت مولر به حال تیز کاهش یافته است به انجام این کار. او اعلام کرد که اف بی آی از روسیه تحقیقات که منجر به اتهام علیه سنگ شده بر اساس "ساختگی روایت."

سنگ دیرین جمهوری خواه provocateur و سابق محرم از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وارد دادگاه فدرال در واشنگتن در ماه نوامبر گذشته. در یک حرکت غیر عادی وزارت دادگستری این هفته گفت: این امر به دنبال کاهش میزان زمان زندان از آنچه دادستان فدرال در ابتدا به دنبال برای سنگ. (مانوئل Balce Ceneta/آسوشیتد پرس)

او نیز منصوب ایالات متحده وکیل جان دورهام منجر به یک جرم به ریشه های این تحقیقات به تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی در سال 2016 از جمله بررسی آنچه که به رهبری ایالات متحده برای باز کردن یک ضد حمله به مبارزات انتخاباتی و نقش هایی که به کشورهای مختلف ایفا کرده است.

Barr گفت که او "از درس" آمادگی برای مقابله با هر گونه انشعابات از رئیس جمهور برای نظرات خود را. دولت گفته مقامات ارشد کاخ سفید دستیاران بودند و اطلاع از محتویات بر مصاحبه قبل از آن پخش شد.

"همانطور که گفتم در تایید, من در آمد به خدمت به عنوان دادستان کل. من مسئول همه چیز است که اتفاق می افتد در این بخش اما چیزی که من بیشتر مسئولیت مسائل است که به ارمغان آورد به من برای تصمیم" Barr گفت: در مصاحبه.

دموکرات کنگره دان بیر ابراز شک و تردید در توییتر در مورد این ادعا که تهمت هرگز دخالت.

"بار نیست اعتراض به تهمت سیاسی دخالت وزارت دادگستری به تضعیف حاکمیت قانون"
گفت: Beyer. "او گفت: تهمت نباید همه بگویید در مورد آن."

در همین حال قاضی از سی دادگاه منطقه بریل A. هاول نیز چیزی غیر معمول: او با صدور بیانیه ای روز شنبه در طوفان در اطراف صدور حکم است.

"قضات این دادگاه پایه خود را صدور حکم تصمیمات در نظر گرفتن دقیق از واقعی ثبت شده در مورد قبل از آنها قابل اجرا از صدور دستورالعمل و قانونی عوامل ارسالی از احزاب مشروط و قربانیان; و خود قضاوت و تجربه" او نوشت. "انتقاد و یا فشار یک عامل نیست."

در مصاحبه با Geraldo ریورا در کلیولند Newsradio WTAM پنجشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "آنچه که به راجر سنگ بود یک رسوایی است."

"در حال حاضر آنچه که من می خواهم به انجام به نظاره نشست و اجازه دهید یک مرد به زندان برود شاید برای نه سال زمانی که قاتلان در حال رفتن به زندان است ؟ شما باید برخی از جدی ترین وحشتناک متجاوزان و هر چیز دیگری. آنها نمی رفتن به زندان و نه سال" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

سنگ است که برنامه ریزی شده بود محکوم به اعدام در فوریه. 20.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن