مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا تجمع برنامه ریزی شده برای Juneteenth تحت فشار قرار دادند یک روز

موارد COVID-19 در حال افزایش در 27 متحده و 10 از آنها را -- تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا, آلاباما, آرکانزاس, تنسی

توسط PATRIS-FUN در 27 خرداد 1399

موارد COVID-19 در حال افزایش در 27 متحده و 10 از آنها را -- تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا, آلاباما, آرکانزاس, تنسی, کارولینای شمالی, اوکلاهما و نوادا — آمار جدید علائم بالا برای بستری شدن در بیمارستان در روز یکشنبه واشنگتن پست گزارش. تگزاس ضربه چهارمین روز متوالی از رکورد بستری اعداد در دوشنبه 2,326 بیماران, Texas Department of State خدمات بهداشتی و درمانی گفت. هر دولت اجازه داده فروشگاه ها, رستوران ها و دیگر مکان های عمومی برای باز کردن به میزان حداقل برخی از و coronavirus موارد افزایش یافته است در پاسخ به خصوص در جنوب و غرب است.

دانشگاه واشنگتن و موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در روز دوشنبه مطرح شده در آن نفوذ coronavirus بینی به 201,129 COVID-19 مرگ Oct. 1 یک پرش از 21,239 مرگ و میر ناشی از آن در ژوئن 10 پیش بینی. فلوریدا پیش بینی شده است به از دست دادن 18,675 مردم به این ویروس توسط اکتبر تا از 6,559 مرگ و میر چند روز پیش. آریزونا و کالیفرنیا نیز شاهد ناسالم افزایش در پیش بینی مرگ و میر. فرمانداران در برخی از نقاط داغ مانند فلوریدا و تگزاس نسبت به افزایش موارد به تست بیشتر به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس توصیه می کند اما کارشناسان بهداشت عمومی می گویند علت اصلی افزایش عفونت و بستری اعداد است که این ویروس در حال گسترش است.

برخی از فرمانداران و مقامات بهداشت عمومی التماس کرد با ساکنان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله به خصوص افراد جوان ازدحام به تازگی بازگشایی میله های زندان. "من درک می کنم که چگونه مردم باید بسیار خسته از این در این مرحله گفت:" موسسه ملی بهداشت و درمان مدیر فرانسیس کالینز. "اما این ویروس مراقبت می کند که ما خسته. این ویروس هنوز هم در خارج وجود دارد."

سخت ضربه شهرستانها مانند میامی, هوستون, Austin و Nashville با توجه به توقف و یا تشدید پشت بازگشایی اقدامات اما در تگزاس حداقل شهرستانها فقط می توانید کسب و کار به مقیاس ظرفیت و یا نیاز به ماسک لطف یک فرمان اجرایی از رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت (R). Austin به عنوان مثال گفت: بازگشایی کسب و کار "به شدت تشویق" به عمل در 25 درصد ظرفیت در داخل خانه در حال حاضر نه 75 درصد مجاز برای رستوران ها و 50 درصد برای دیگر کسب و کار در سطح ایالت.

اکثر ایالت با افزایش موارد می گویند که کافی بیمارستان و ICU ظرفیت برای رسیدگی به موارد جدید — آریزونا در حال اجرا کم و میر گزارش شده در حال سقوط سریع تر در سراسر کشور از موارد جدید ، ایالات متحده گزارش شده بود 2.1 میلیون coronavirus موارد و 116,127 مرگ و میر از 8 میلیون نفر در سراسر جهان و 436,901 گزارش مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. پیتر وبرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب