تهمت و تهدید به مسدود کردن ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی

جراح عمومی جروم آدامز و مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری هستند و هر دو ابراز خوش بینی است که ایالات متحده co

توسط PATRIS-FUN در 20 فروردین 1399

جراح عمومی جروم آدامز و مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری هستند و هر دو ابراز خوش بینی است که ایالات متحده coronavirus مرگ و میر می تواند تا پایان پایین تر از این طرح قبلا به اشتراک گذاشته شده توسط کاخ سفید است.

CDC مدیر رابرت Redfield در یک شنبه در مصاحبه با KVOI رادیو گفت: "اکثریت بزرگ آمریکا" است که زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل و بنابراین او پیش بینی "شماره در حال رفتن به بسیار بسیار کمتر شده اند که پیش بینی شده توسط مدل" در سیاسی. کاخ سفید به تازگی به اشتراک گذاشته یک پیش بینی نشان می دهد ایالات متحده coronavirus مرگ و میر می تواند بین 100000 تا 240,000.

در سهشنبه ظاهر در Good Morning America, جراح عمومی خواسته شده بود در مورد Redfield نظرات و اینکه آیا این انتظار است که این کشور مرگ و میر را در زیر کاخ سفید طرح.

"که کاملا انتظار من و من احساس می کنم خیلی بیشتر خوش بینانه است زیرا من شاهد کاهش کار" آدامز گفت.

"من واقعا معتقدم که ما را در تحت آن حمایت تا زمانی که ما می تواند همچنان به انجام بخشی از ما را برای 30 روز" آدامز در ادامه با اشاره به فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل که به تازگی توسعه یافته تا پایان ماه آوریل است.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی واکنش هماهنگ قبلا گفت که ایالات متحده می تواند رو تا 200,000 coronavirus مرگ و میر حتی در یک سناریو که در آن آمریکایی ها همه چیز را "تقریبا کاملا."

تعداد کل coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده گذرانده 11,000 و در روز سه شنبه نیویورک گزارش داد که مرگبارترین روز تا کنون. اما رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (D) می گویند سخت ترین آمار دولت است "رسیدن به یک فلات در مجموع تعداد بستری شدن در بیمارستان." او قبلا پیشنهاد نیویورک می تواند از دیدن یک "مسطح منحنی" اما تاکید کرد: "ما باید برای ادامه اجتماعی فاصله." برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب