تهمت و تهدید به استقرار نظامی مگر اینکه متحده توقف خشونت

در میان ناآرامی های نژادی در سراسر کشور رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه اعل

توسط PATRIS-FUN در 13 خرداد 1399

در میان ناآرامی های نژادی در سراسر کشور رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه اعلام کرد خود را "رئیس جمهور از قانون و نظم" و تهدید به استقرار نظامی به شهرهای آمریکا برای سرکوب افزایش خشونت آمیز تظاهرات.

به عنوان تهمت صحبت کرد, باور نکردنی تلویزیون تقسیم صفحه نمایش توسعه یافته در اطراف کاخ سفید است. در حالی که او خطاب به ملت در کاخ سفید را شاعرانه باغ گل رز, یک سری از وسایل نقلیه نظامی نورد مقابل در خیابان پنسیلوانیا و دو پلیس نظامی و اجرای قانون و برخورد با معترضان در پارک لافایت.

کسانی که تظاهر کنندگان پاک شد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند راه رفتن در سراسر پارک و به سنت جان Episcopal Church, شناخته شده به عنوان "کلیسای رئیس جمهور" که دچار خسارت آتش سوزی در یک اعتراض این هفته است. برگزاری مقدس او پس از آن ایستاده بود با چند تا از اعضای کابینه به عنوان دوربین کلیک.

"ما بزرگترین کشور در جهان" مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد. "ما قصد داریم به نگه داشتن آن امن است."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که بسیج "هزاران و هزاران نفر" از سربازان برای حفظ صلح اگر فرمانداران نیست استفاده از گارد ملی را تعطیل کردند.

معترضان فرار از افسران پلیس در نزدیکی کاخ سفید در روز دوشنبه. (اوان Vucci/آسوشیتد پرس)

با صدای بلند گاز اشک آور انفجار شنیده میشد به مقامات منتقل آنچه در ظاهر به تظاهرات مسالمت آمیز در پارک. تشدید آمد فقط پس از دادستان کل ویلیام بار به پارک آمد به بررسی شدند.

با توجه به ارشد دفاع مقامات بین 600 و 800 اعضای گارد ملی از پنج کشور فرستاده شد به واشنگتن برای ارائه کمک. کسانی که سرباز بودند یا در حال حاضر بر روی زمین و یا خواهد رسید نیمه شب.

تحت جنگ داخلی در دوران پس Comitatus قانون فدرال آمريکا ممنوع از انجام اجرای قانون اقدامات مانند ساخت دستگیری تصرف اموال یا جستجو از مردم.

در موارد شدید رئیس جمهور می تواند به استناد قیام قانون نیز از جنگ داخلی که اجازه می دهد تا استفاده از فعال وظیفه یا سرباز گارد ملی برای اجرای قانون است.

مقامات گفت که برخی از گارد ملی در پایتخت مسلح خواهد شد و دیگران خواهد شد. آنها گفتند که دی سی از اعضای گارد نیست باید سلاح های غیر کشنده. پلیس نظامی است که قابل مشاهده هستند در شهرستان ها اعضای گارد.

خواسته های سرکوب شدیدتر

پیشتر در روز دوشنبه تهمت تمسخر بسیاری از فرمانداران به عنوان "ضعیف" و خواستار تشدید سرکوب در سوختن و سرقت توسط برخی از تظاهرکنندگان پس از تظاهرات خشونت آمیز در ده ها تن از شهرستانها آمریکا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به فرمانداران در یک کنفرانس ویدئویی که همچنین شامل اجرای قانون و امنیت ملی مقامات گفتن دولت و رهبران آنها "مجبور به گرفتن بسیار سخت تر است."

"بسیاری از شما ضعیف هستند" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "شما باید به دستگیری مردم است."

سازمان دیده بان | تهمت lambastes فرمانداران در کنفرانس تلفنی در مورد تظاهرات:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید فرمانداران در یک کنفرانس تلفنی به استفاده از گارد ملی برای کنترل اعتراضات موجب مرگ جورج فلوید در طول بازداشت. 0:34

مردم در سراسر کشور شده اند در اعتراض به مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در طول بازداشت در مینیاپولیس یک هفته پیش. یک افسر پلیس دیده می شود شهروند-شات تصویری زانو در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است.

فلوید بود در دستبند ، او پس از سفید افسر نادیده گرفته و اطرافیان فریاد به او و فلوید گریه می کند که او نمی تواند نفس بکشد. مرگ او را برانگیخته روز از تظاهرات در مینیاپولیس است که با گسترش به شهرستانها در سراسر آمریکا از جمله لس آنجلس آتلانتا و واشنگتن و نیویورک است.

مقیاس تظاهرات اتحاد rivaled تاریخی تظاهرات حقوق مدنی و جنگ ویتنام اشاره کرد. حداقل از 4400 نفر دستگیر شده اند برای جرائمی مانند سرقت مسدود کردن بزرگراه ها و شکستن حکومت نظامی با توجه به تعداد وارد شده توسط آسوشیتد پرس.

سازمان دیده بان | برادر جورج فلوید بازدید سایت از مرگ:

دوستان و حامیان جمع آوری به علامت سایت که در آن جورج فلوید کشته شد در بازداشت پلیس. 2:56

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تصویر کشیده اعتراض به خشونت به عنوان کار خارج از گروه ها و افراط گرایان.

یک bellicose تهمت خواست فرمانداران برای اعزام گارد ملی که او اعتبار برای کمک به آرام کردن اوضاع یکشنبه شب در مینیاپولیس. او خواستار آن شدند که به طور مشابه اقدامات سخت گرفته شود و در شهرستانها نیز خشونت را تجربه کرده از جمله نیویورک و فیلادلفیا و لس آنجلس.

"شما رو به دستگیری مردم شما را به پیگیری مردم شما را مجبور به قرار دادن آنها را در زندان برای 10 سال و شما هرگز دیدن این مسائل دوباره گفت:" مغلوب ساختن پیشی جستن. "ما در حال انجام آن در واشنگتن ما در حال رفتن به انجام چیزی است که مردم قبل از دیده نمی شود."

سازمان دیده بان | شهرستانها ایالات متحده دیدن تظاهرات خشونت و ناآرامی بیش از جورج فلوید مرگ:

تظاهرات در مینیاپولیس و در جای دیگر همچنان که گریه می کند به محاکمه سه تن دیگر از افسران پلیس در صحنه در هنگام مرگ جورج فلوید ادامه خواهد داد. وجود دارد در حال رشد یادبود فلوید در گوشه ای که در آن او دوخته بود توسط پلیس تا زمانی که او بنا به گزارش تنفس متوقف. 6:32

رئیس جمهور گفت: فرمانداران آنها خود را "شبیه احمق ها" برای تماس بیشتر گارد ملی به عنوان یک نمایش برای اجرا در خیابان های شهرستان.

ایالات متحده دادستان کل لایحه Barr که او نیز در این تماس گفت: فرمانداران که مشترک تروریستی نیروی کار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری آشوبگران و خواست مقامات محلی به "تسلط" خیابان ها و کنترل واکنش نشان نمی دهند به جمعیت. وی از فرمانداران به "پس از رفتن مشکل است."

مغلوب ساختن پیشی جستن را عصبانی نصایح در کشور فرمانداران آمد و پس از یک شب یکشنبه از تشدید خشونت ها تصاویر آتش سوزی و غارت و درگیری با پلیس پر کردن ملت امواج رادیو و تلویزیون و تحت الشعاع قرار داده تا حد زیادی به تظاهرات صلح آمیز است. تظاهرات رشد کرده بود پس از گرم شب جمعه که سرویس مخفی با عجله رئیس جمهور به پناهگاه زیرزمینی که قبلا مورد استفاده در حملات تروریستی است.

روز دوشنبه تهمت نیز صحبت از تلاش برای جرم پرچم در حال سوختن است. دادگاه عالی اتحاد محافظه کار اعضای جدید پس از آن آخرین حکم در آن موضوع و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که "من فکر می کنم آن زمان برای بررسی که دوباره."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب