مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به کنگره موکول به اجازه زنگ تفریح قرار ملاقات

آیا هنوز هم تابستان moviegoing در این سال ؟ حداقل یکی از عمده تئاتر زنجیره ای در حال برنامه ریزی بر روی آن. C

توسط PATRIS-FUN در 28 فروردین 1399

آیا هنوز هم تابستان moviegoing در این سال ؟ حداقل یکی از عمده تئاتر زنجیره ای در حال برنامه ریزی بر روی آن.

Cinemark CFO شان قمار در تماس با سرمایه گذاران در روز چهارشنبه گفت: تئاتر زنجیره ای که مانند AMC و ریگال بسته آن مکان های ایالات متحده در ماه گذشته در میان coronavirus همه گیر شده است "مدلسازی تقریبی چهار ماه تا سطح شیب دار, پیش بینی ژوئیه 1 بازگشایی," بسته بندی گزارش.

در همان زمان قمار اشاره کرد که "ما نمی خواهد در یک سناریو که در آن ما خواهد بود تمایل به بازگرداندن همه چیز را در یک روز." او گفت: بازگشایی سینما خواهد بود "بیشتر یک شیب-ما-پا نوع رویکرد" هر بلومبرگ.

"ما در زمان مدل سازی ما پیش بینی است که بازگشت به حالت عادی می تواند یک زن و شوهر از ماه به طور کامل دریافت خواهید به عنوان یک نتیجه از مبهوت تئاتر دهانه از جریان دولتی محدودیت کاهش ساعت های عامل و به طور بالقوه مداوم اجتماعی فاصله دارد قمار نیز گفت.

تئاتر می تواند به عنوان مثال فروش نیمی از کرسی برای اطمینان از مشتریان خواهد بود فاصله و اجتماعی فاصله یک گام برخی از زنجیر در حال حاضر شروع به گرفتن کمی قبل از آنها مجبور به تعطیل کردن همه مکان های خود را به طور کامل. در یک سناریو که در آن ظرفیت را باید به کاهش 50 درصد قمار گفت: این زنجیره هنوز هم می تواند کار "بسیار سودآوری است." هنوز دهانه ممکن است نیاز به اتفاق می افتد در یک "دولت با, دولت, شهرستان, شهرستان" اساس, او گفت:.

برخی از فیلم studios همچنین به نظر می رسد شرط بندی در ماه جولای به عنوان زمانی که تئاتر می تواند به طور گسترده ای از سرگیری عملیات به عنوان دیزنی به تازگی مجموعه مولان که ماه پس از به تأخیر انداختن آن را از ماه مارس و برادران وارنر نشده با تاخیر کریستوفر نولان را شعاراست که در ماه ژوئیه 17. هنوز این سوال باقی می ماند که آیا مخاطبان خواهد شد در واقع بازگشت به سینما اگر یک تابستان باز است که در واقع ممکن است. در یک نظر سنجی اخیر زمانی که آمریکایی ها خواسته شد که آنها را از سر خود را به طور منظم فعالیت های پس از coronavirus محدودیت ها برداشته فقط 20 درصد گفت: آنها می خواهم تا "فورا". برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im