مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه فرمان اجرایی برای بهتر پلیس, شیوه های انتقاد شدید 'پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس تلاش

هفته بعد از ملی تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجر

توسط PATRIS-FUN در 27 خرداد 1399

هفته بعد از ملی تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا پلیس در روز شنبه که بهتر تشویق قشر جوان و ایجاد یک پایگاه داده برای پیگیری از افسران با سابقه استفاده بیش از حد از نیروی شکایت.

در باغ گل رز سخنان تهمت تاکید کرد نیاز به استانداردهای بالاتر و commiserated با عزاداری خانواده حتی به عنوان او را مورد ستایش قرار داد اکثریت قریب به اتفاق افسران به عنوان فداکارانه خدمتگزاران مردم برگزار شد و خود قانون و دستور خط.

"کاهش جرم و بالا بردن استاندارد نیست و در مقابل اهداف," او گفت: قبل از ثبت سفارش flanked توسط پلیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه شده اند عجله برای پاسخگویی به جرم تظاهرات علیه خشونت پلیس و تبعیض نژادی که خروشان هفته در سراسر کشور در پاسخ به مرگ فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید. این یک تغییر ناگهانی برای جمهوری خواهان و یکی از دموکرات ها در حال تماشای احتیاط — نشان می دهد که چگونه به سرعت اعتراضات را تغییر سیاسی گفتگو و تحت فشار واشنگتن به عمل می کنند.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن در طول بحران ادامه به تاکید خود را برای حمایت از اجرای قانون و حتی در شنبه برافراشته در برابر کسانی که مرتکب خشونت طول تا حد زیادی به تظاهرات صلح آمیز است.

اجرای قانون مقامات تحسین رئیس جمهور بعد از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا پلیس اصلاحات در باغ گل رز کاخ سفید در روز سه شنبه. (اوان Vucci/آسوشیتد پرس)

مغلوب ساختن پیشی جستن حکم اجرایی خواهد ایجاد یک پایگاه داده است که آهنگ افسران پلیس با استفاده بیش از حد از زور شکایات در سوابق خود را. و آن را به ادارات پلیس مالی انگیزه ای برای اتخاذ بهترین شیوه و تشویق شرکت پاسخگوی برنامه های اجتماعی که کارگران پیوستن به پلیس زمانی که پاسخ آنها به خشونت پرهیزی در تماس های مربوط به بهداشت روانی و اعتیاد و بی خانمان مسائل.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که تحت جدید و مدارک فرایند chokeholds ممنوع خواهد شد "به جز اگر یک افسر زندگی در معرض خطر است." Chokeholds در حال حاضر تا حد زیادی ممنوع در ادارات پلیس در سراسر کشور.

مغلوب ساختن پیشی جستن قاب طرح خود را به عنوان یک جایگزین برای "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" جنبش که پدید آمده از این تظاهرات که او ناودان به عنوان "رادیکال و خطرناک است."

مردم راه رفتن بر روی کلمات سیاه زندگی ماده که به رنگ زرد روشن نامه در 16 خیابان به تظاهرات اعتراضی در 7 ژوئن در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن بیش از مرگ جورج فلوید. (مایا Alleruzzo/آسوشیتد پرس)

"آمریکایی ها می دانند که حقیقت: بدون پلیس وجود دارد این است که هرج و مرج است. بدون قانون هرج و مرج وجود دارد و بدون ایمنی وجود دارد این است فاجعه," او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن مخاطبان شامل مقامات پلیس و اعضای کنگره و آمد او پس از ملاقات در کاخ سفید با خانواده از مردان و زنانی که کشته شده اند و در تعامل با پلیس است.

"به همه صدمه زدن به خانواده من می خواهم شما بدانید که همه آمریکایی ها سوگواری توسط سمت خود را" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "شما عزیزان نمی خواهد که درگذشت بیهوده است."

در عین حال تهمت هیچ اشاره ای سیستمیک نژادپرستی در نظرات خود.

در حال حاضر زمان برای reimagine تر و عادلانه جامعه ای است که در آن همه مردم امن- Vanita گوپتا رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر

باغ رز اطلاعیه آمده به عنوان گزارش در حال آماده سازی بسته بندی خود را از پلیس تغییرات. سناتور. تیم اسکات از ایالت کارولینای جنوبی،, تنها, سیاه جمهوری خواه در سنای آمریکا بوده است گر چه هنر خواه قانونی بسته خواهد شد که شامل محدودیت های جدید در پلیس chokeholds و استفاده بیشتر از پلیس دوربین های بدن در میان سایر مقررات.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اعلام کرد که جمهوریخواهان در حال توسعه "یک پیشنهاد جدی برای اصلاح و اجرای قانون است."

کمیته قضایی مجلس سنا بود به انجام یک جلسه بعد از ظهر سه شنبه در "پلیس در استفاده از زور و روابط اجتماعی" رسم شهادت را از پیشرو حقوق مدنی و قانون اجرای رهبران.

"در حال حاضر زمان برای reimagine تر و عادلانه جامعه ای است که در آن همه مردم امن" Vanita Gupta, رئيس جمهور و مدیر عامل رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر بود به بگویید سناتورها با توجه به پیشرفت شهادت به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

رقابت قانون

در سراسر کشور اعتراض "است و چیزی جز یک واکنش به یک حادثه جدا شده و یا سوء از چند سیب بد,"' گوپتا می گوید در پیشبرد شهادت. "اعتراض در پاسخ به دیگر وحشتناک قتل سیاهان توسط پلیس."

در حالی که در حال ظهور جمهوریخواه بسته نیست به عنوان گسترده ای به عنوان فراگیر دموکراتیک پیشنهادات که رهبری برای مجلس رای هفته آینده آن را شامل شاید بیشتر گسترده تغییرات پیشنهادی به پلیس روش از حزب طولانی تراز وسط قرار دارد با یک "نظم و قانون" رویکرد.

اسکات, که گفت که او صحبت کرد و با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد این قانون بیش از آخر هفته روز دوشنبه هشدار داد که تاخیر در رای گیری تا بعد از این تابستان خواهد بود "تصمیم بد."

آخر هفته تیر اندازی مرگ Rayshard بروکس توسط یک سیاه پوست به دست پلیس در آتلانتا منجر به تجدید اعتراض عمومی بیشتر تظاهرات خیابانی و رئیس پلیس استعفای.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر از نیویورک است که در میان کسانی که اصرار جمهوری خواهان به حل و فصل برای تغییرات جزئی.

"در حال حاضر هم به دنبال پررنگ و گسترده در مقیاس تغییر" شومر روز دوشنبه گفت:.

با بحث سیاسی مایع مشخص نیست که آیا این احزاب قادر خواهد بود برای پیدا کردن زمینه های مشترک. طرح های در حال ظهور از دموکرات ها و جمهوری خواهان به اشتراک گذاری بسیاری از مقررات مشابه اما به روش های مختلف به آدرس برخی از مسائل. نه بیل می رود تا آنجا که برخی از فعالان خواهید در فشار خود را به "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" به طور کامل بازسازی بخش است.

مرکزی به جمهوری بسته خواهد بود ایجاد پایگاه ملی به منظور بهبود شفافیت بنابراین افسران نمی تواند انتقال از یک بخش به دیگری بدون نظارت از سوابق خود را. دموکرات ها باید مشابه ارائه.

در عین حال جمهوری خواه لایحه می کند تا آنجا که دموکرات ها را در این موضوع از بین بردن واجد شرایط ایمنی که اجازه می دهد کسانی که مجروح توسط پرسنل اجرای قانون به شکایت خسارت. کاخ سفید گفته است که در یک مرحله بیش از حد. به عنوان یک جایگزین اسکات پیشنهاد کرده است یک "decertification" فرایند برای افسران درگیر در آوریم.

یکی از بزرگ پلیس اتحادیه با نفوذ برادرانه منظور از پلیس در بیانیه ای گفت که در حال همکاری با کنگره و کاخ سفید در این طرح داشتن ارائه "بازخورد" در دموکراتیک لایحه و "قابل توجه ورودی" در حال ظهور جمهوریخواه بسته است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب