مغلوب ساختن پیشی جستن نمرات 'غیرقانونی' به دیوان عالی کشور طول می کشد تا مولر تجدید نظر

جدید کروناویروس موارد در ادامه به افزایش در فلوریدا که فقط مجموعه دیگری ضبط روزانه. فلوریدا وزارت بهداشت گفت:

توسط PATRIS-FUN در 13 تیر 1399

جدید کروناویروس موارد در ادامه به افزایش در فلوریدا که فقط مجموعه دیگری ضبط روزانه.

فلوریدا وزارت بهداشت گفت: آن را تایید کرده است 10,109 جدید COVID-19 موارد میامی هرالد گزارش. که می شکند دولت قبلی رکورد جدید ترین موارد در یک روز پس از 9,585 موارد گزارش شده در روز شنبه. در مجموع دولت تایید کرده است حدود 170,000 coronavirus موارد و موارد جدید باید رشد بیش از 100 درصد از ماه ژوئن 23, Axios گزارش. دولت در روز پنج شنبه علاوه بر تایید 67 جدید COVID-19 مرگ و میر; فلوریدا coronavirus تلفات رسیده است 3,617.

برای قرار دادن این شماره های جدید در دیدگاه نویسنده مت اوبراین اشاره می کند که فیلیپین و ژاپن و اتحادیه اروپا و بیشتر در مناطق با جمعیت 2.6 میلیارد نفر در ترکیب هستند و به طور متوسط حدود 6,700 موارد جدید.

پس از فلوریدا گزارش شده تقریبا 9,000 جدید COVID-19 مورد در هفته گذشته آن را به حالت تعلیق در محل مصرف الکل در میله های زندان. اما در اوایل این هفته فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis (R) گفت: به دولت است "نه قصد بازگشت" در روز بازگشایی.

فلوریدا یکی از تعدادی از کشورها شده است که شاهد افزایش در COVID-19 موارد و در روز چهارشنبه به تصویب 50,000 جدید روزانه موارد برای اولین بار. در اوایل این هفته, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد که اگر همه چیز را در اطراف او "نمی شود شگفت زده" اگر آمریکا شروع می شود گزارش 100,000 موارد جدید در روز.

"واضح است که ما در مجموع کنترل در حال حاضر," او اضافه شده است. برندان فرداtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب