مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده فسخ رابطه با کسی که به عنوان شکاف با چین رشد می کند

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام کرد او را برداشت بودجه از سازمان بهداشت جهانی,

توسط PATRIS-FUN در 10 خرداد 1399

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام کرد او را برداشت بودجه از سازمان بهداشت جهانی, پایان هنگ کنگ ویژه تجارت و وضعیت تعلیق ویزا چینی فارغ التحصیل دانش آموزان مشکوک به انجام تحقیقات از طرف خود دولت است.

اقدامات جدیدی آمده به عنوان شکاف بین آمریکا و چین همچنان به رشد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است ابراز خشم در سازمان بهداشت جهانی برای هفته بیش از آنچه او به تصویر کشیده شده به عنوان پاسخ ناکافی به اولیه شیوع کروناویروس در چین در ووهان استان در اواخر سال گذشته.

رئیس جمهور گفت: در یک مختصر کاخ سفید اعلام کرد که مقامات چینی "نادیده" گزارش خود تعهدات به چه کسانی و تحت فشار سازمان برای گمراه کردن مردم در مورد شیوع است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر در ایالات متحده است.

"ما باید دقیق اصلاحات است که باید آن را و درگیر با آنها به طور مستقیم اما آنها حاضر به عمل" به رئيس جمهور است. "از آنجا که آنها شکست خورده اند به درخواست و به شدت نیاز به اصلاحات ما خواهد بود امروز فسخ رابطه است."

ایالات متحده بزرگترین منبع حمایت مالی برای که و خروج آن است که انتظار می رود به طور قابل توجهی تضعیف این سازمان است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایالات متحده خواهد بود "هدایت" پول "دیگر در سراسر جهان و مستحق فوری جهانی بهداشت عمومی نیاز دارد" بدون ارائه جزئیات. او گفت: مقامات چینی "نادیده" گزارش خود تعهدات به چه کسانی و تحت فشار آن برای گمراه کردن جهان زمانی که این ویروس برای اولین بار کشف شد.

او اشاره کرد که ایالات متحده کمک در مورد $450 میلیون ما به جهان بدن در حالی که چین را فراهم می کند و حدود 40 میلیون نفر است.

که خروج کرده است 'هیچ منطقی هدف'

منتقدان دولت تصمیم به کاهش بودجه آن را به نام غلط و گفت آن را تضعیف می کند مهم موسسه است که پیشرو تولید واکسن تلاش و مواد مخدر محاکمه به آدرس COVID-19 شیوع.

"قطع روابط با سازمان بهداشت جهانی در خدمت هیچ هدف منطقی و باعث می شود پیدا کردن یک راه خروج از این بحران بهداشت عمومی به طور چشمگیری بیشتر به چالش کشیدن" دکتر گفت: پاتریس هریس رئیس انجمن پزشکی آمریکا.

سناتور. کریس مورفی آن را به نام حواس پرتی است که "دست" سازمان به چین است.

"ترک اختهها توانایی ما برای جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر و افزایش چین به دنیا رفتن-به قدرت جهانی بهداشت گفت:" کانکتیکات دموکرات.

که تا به حال هیچ اظهار نظر فوری. مقامات این آژانس سازمان ملل متحد باید به طور مستقیم خطاب نامه ای که تهمت ارسال شده به مدیر کل در 18 مه هشدار او را دائمی یک توقف موقت در ایالات متحده بودجه و تجدید نظر ایالات متحده عضویت مگر اینکه آن را متعهد به "اصلی اساسی پیشرفت در ظرف 30 روز آینده." بود که 11 روز پیش.

کشورهای دیگر را نگاه کنید برای گسترش نفوذ خود

برت Bruen سابق دیپلمات های ایالات متحده و کاخ سفید مشاور تحت باراک اوباما گفت: با ترک این که تهمت بود رانندگی را در این کشور به یک "عمیق تر و تیره تر فاجعه" در زمانی که کشور نیاز به کار با هم.

او گفت: هر گونه تاخیر و یا مشکلات تقصیر از پکن به تنهایی, به عنوان این است که هیچ سیستم برای تحریم کشورهای رفتار بد.

"پکن مسکو و تهران در حال ترشح بزاق در طلا فرصت رئیس جمهور تهمت و تحویل آنها به گسترش نفوذ خود در آمریکا در غیاب او گفت:" در یک ایمیل به CBC News.

تنش بیش از هنگ کنگ شده است افزایش بیش از یک سال به چین سرکوب معترضان و به دنبال اعمال کنترل بیشتر بر سابق بریتانیا قلمرو.

اعتراض مردم چین امنیت ملی قانون در هنگ کنگ در روز جمعه. (Kin چونگ/آسوشیتد پرس)

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت آغاز خواهد شد از بین بردن کامل "محدوده" از موافقت نامه های که تا به حال داده شده هنگ کنگ رابطه با ایالات متحده آمریکا که در سرزمین اصلی چین فاقد از جمله معافیت از کنترل در برخی از صادرات است. او گفت: وزارت امور خارجه آغاز خواهد شد هشدار به شهروندان ایالات متحده را تهدید نظارت و دستگیری هنگام بازدید از هنگ کنگ.

"چین کرده و به جای آن وعده داده شده فرمول یک کشور و دو سیستم با یک سیستم" او گفت:.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo اطلاع کنگره در روز چهارشنبه که در هنگ کنگ است و دیگر مستحق ترجیحی تجارت و بازرگانی وضعیت آن لذت می برد از آمریکا پس از آن بازگشته و به کنترل در سال 1997.

'افسردگی'

این هنوز روشن نیست که چه تاثیر تصمیم گیری خواهد شد که در آمریکا شرکت هایی که کار در هنگ کنگ و یا در شهر و موقعیت به عنوان امور مالی hub یا چگونه چین در واکنش به تصمیم گیری.

"The downward spiral در روابط میان دو کشور در حال حاضر رسیده پایین دیده نمی شود پس از 4 ژوئن سال 1989 کشتار تیان آن من است و به دلیل کمی انتظار چیزهای بهتر به زودی" گفت: Dexter, Tiff, رابرتز, آسیا متخصص در شورای آتلانتیک که منتشر غیر حزبی سیاست تجزیه و تحلیل.

این ترکیب عکس را نشان می دهد اخیر پرتره از رئیس جمهور چین و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این هنوز روشن نیست که چگونه چین را در پاسخ به آمریکا حرکت می کند. (دن Kitwood نیکلاس Kamm/خبرگزاری گتی ایماژ)

Rep. Chris Smith, نیوجرسی جمهوری خواه است که یک کمیسر کنگره اجرایی کمیسیون در چین با تمجید از تصمیم گیری در هنگ کنگ به عنوان یک عقب افتاده در پاسخ به دولت از رئیس جمهور چین برای نقض حقوق بشر از جمله علیه اقلیت های مذهبی در منطقه سین کیانگ.

"پس از سال ها از حقوق بشر موعظه و ارزان شعارهای عاری از هر گونه معنی دار مجازات یازدهم به این نتیجه رسیده است که غرب تمام بحث هیچ اقدام" اسمیت گفت. "رئیس جمهور تهمت, اما, امروز شروع به تغییر است و در حال انجام چه قبلی رئیس جمهور شکست خورده اند را انجام دهد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب