مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را لغو جکسون بخشی از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه

بعضی چیزها هرگز تغییر اما دیزنی انتشار فیلم برنامه مطمئن است. این شرکت روز پنجشنبه اعلام کرد یک سری از تغییرا

توسط PATRIS-FUN در 3 مرداد 1399

بعضی چیزها هرگز تغییر اما دیزنی انتشار فیلم برنامه مطمئن است.

این شرکت روز پنجشنبه اعلام کرد یک سری از تغییرات آن تقویم به تأخیر انداختن تمام چهار آینده آواتار دنباله و همچنین سه آینده ستارگان , فیلم, یک سال هر.

آواتار 2 را در حال حاضر انتشار در دسامبر 2022 به جای دسامبر 2021 و دنباله های زیر خواهد آمد در دسامبر سال 2024 دسامبر 2026 و دسامبر 2028. بله درست است: 2028 که آن را باور یا نه واقعی سال در تقویم; آواتار 5's, تاریخ انتشار, در حال حاضر کل سه انتخابات ریاست جمهوری به دور است.

کارگردان جیمز کامرون در بیانیه ای توضیح داد که "دیگر ممکن است" برای بعدی آواتار فیلم از تاریخ انتشار آن در سال آینده پس از تولید کار نکرده اند و قادر به ادامه در لس آنجلس و در عین حال اگر چه آواتار خدمه را شروع تولید در نیوزیلند. آواتار 2 شده است به تعویق افتاد بارها و بارها در طول سال — در یک نقطه از آن بود که انتظار می رود در تئاتر در دسامبر 2014.

در ضمن بعدی جنگ ستارگان فیلم پس از Star Wars: The Rise of اسکای واکر بود که قبلا تعیین شده برای دسامبر 2022 دادن حق رای دادن سه سال وقفه از صفحه نمایش بزرگ. اما این فیلم در حال حاضر در دسامبر سال 2023 به دنبال یک بعدی در دسامبر سال 2025 و یک سوم در دسامبر 2027. آن را هنوز هم نشده است و نشان داد آنچه در آینده این فیلم در واقع هستند ،

در آینده کمی بیشتر فوری و کمتر جعلی صدایی از سال 2027, دیزنی, به عنوان انتظار می رود نیز کشیده اوت تاریخ انتشار مولان. آن برنامه ریزی شده بود به بیرون آمدن در آگوست 21, اما در حال حاضر هیچ برنامه ریزی تاریخ انتشار در همه به عنوان دیزنی نیست و حتی تلاش برای حدس می زنم به عنوان زمانی که تئاتر ممکن است بازگشایی شده است. برای برخی از این دلیل, چند, جدید جهش باقی مانده در آن اوت حافظه. کسانی هستند که عمده تاخیر در حال حاضر اما به نظر می رسد بعید است که آنها خواهید بود گذشته است. برندان فردا



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن