مغلوب ساختن پیشی جستن بنا به گزارش ها فکر می کند با گوش دادن به Jared کوشنر به او صدمه سیاسی

شهر نیویورک بودجه جدید است به گرفتن برخی از واکنش. در یک طرف $88.1 میلیارد بودجه شیفت 1 میلیارد دلار در نیویو

توسط PATRIS-FUN در 11 تیر 1399

شهر نیویورک بودجه جدید است به گرفتن برخی از واکنش.

در یک طرف $88.1 میلیارد بودجه شیفت 1 میلیارد دلار در نیویورک اداره پلیس کمک های مالی به برنامه های جامعه یک پیروزی برای کسانی که می خواهند به اصلاح و پال خواستار قطع بودجه دولت ، اما طرفداران هنوز هم اعتراض کردند که این کاهش نمی تواند به اندازه کافی دور در حالی که حتی آن دسته از سیاستمدارانی که می خواستم برای دیدن پلیس اصلاحات نگران بودجه نباید کاهش می یابد در حالی که جرم و جنایت در حال افزایش است, نیویورک تایمز گزارش.

در مجموع 1 میلیارد دلار خواهد بود گرفته شده از NYPD فعلی 6 میلیارد دلار بودجه تحت بودجه شهرستان شهر نیویورک به تصویب شورای اوایل روز شنبه. NYPD جست و خیز آن کلاس بعدی استخدام در نتیجه یک برش حدود 1,160 افسران به شکاف. نظارت از فروشندگان خیابانی, افراد بی خانمان و مدارس خواهد شد معطوف به بخش های مختلف و سازمان ها و اضافه بودجه از $352 میلیون دلار نیز کاهش داد. اما این بودجه نیز با کاهش به مقدار زیادی از دیگر خدمات شهرستان با توجه به 9 میلیارد دلار درآمد کمبود ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

شورای شهر سخنران Corey Johnson اذعان معترضان ممکن است "نا امید است که ما نمی تواند بیشتر" و او گفت: "خواست ما برای رفتن عمیق تر است." اما councilmember داناون ریچاردز که ریاست کمیته نظارت بر NYPD گفت او رای دادند نه به دلیل "$1 میلیارد دلار بودجه قطع نمی تواند آدرس نژادپرستی است که اجرا می شود شایع در NYPD," او گفت:. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio در ضمن براق کردن منتقدان از این بودجه گفت: "برخی از مردم هستند که هرگز خوشحال است."

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن تا به حال در این مورد می گویند کاهش است. کاترین Krawczyktinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب