مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش لرزاند و اذیت توسط کاخ سفید کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus

با یکی از رئیس جمهور تهمت شخصی valets و کتی میلر معاون رئیس جمهور مایک پنس وزیر مطبوعات هر دو تست مثبت برای c

توسط PATRIS-FUN در 22 اردیبهشت 1399

با یکی از رئیس جمهور تهمت شخصی valets و کتی میلر معاون رئیس جمهور مایک پنس وزیر مطبوعات هر دو تست مثبت برای coronavirus ارشد چند مقامات کاخ سفید نگران است که آن را خیلی دیر شده برای جلوگیری از ویروسی فراگیر خود را از طریق صفوف نیویورک تایمز گزارش.

در کاخ سفید همه کارکنان در حال آزمایش حداقل یک بار در هفته با کسانی که در تماس نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن تست گرفتن هر روز مقامات ارشد گفت. میلر آزمایش مثبت در صبح روز جمعه یک روز پس از آزمایش منفی است. او به طور منظم به پوشیدن ماسک در حالی که کار بار گزارش و چند تن از اعضای هیات بودند که به احتمال زیاد در ملاقات با او را قبل از او آزمایش مثبت هنوز هم در حال آمدن به محل کار. شوهرش تهمت مشاور ارشد استفان میلر آزمایش منفی در روز جمعه و انتظار نمی رود که برای رفتن به کاخ سفید در هر زمان به زودی مردم آشنا با برنامه های او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است نادیده گرفتن مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل است و نه با پوشیدن ماسک در طول جلسات با مردم بار گزارش. یک مقام ارشد دولت گفت: واقعیت این است که یک نوکر که در خدمت او غذا آزمایش مثبت لرزاند مغلوب ساختن پیشی جستن و او را "اذیت" برای پیدا کردن کتی میلر مثبت بود. بیش از آخر هفته چندین مطبوعات دستیاران شده بود که از آمدن به کاخ سفید گفته شد برای شروع کار از راه دور و از مقامات خواست به ماندن در خانه اگر آنها باور دارند که آنها در حال گرفتن بیمار است.

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران اقتصادی بالا کوین Hassett بستری در CBS چهره ملت جمعه که آن را "ترسناک برای رفتن به محل کار." او می پوشد اما گفت که او فکر می کند "من می خواهم خیلی امن تر اگر من در خانه نشسته از من خواهد بود رفتن به غرب بال. آن را کوچک و شلوغ است. آن را شما می دانید, آن را کمی خطرناک است. اما شما باید آن را انجام دهد چرا که شما باید برای خدمت به کشور خود هستند." کاترین گارسیاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب