اری برنده زن به جیب ثروت پنجه نرم می کند گناه در پذیرش کالج رسوایی

دادستان به دنبال نزدیک به دو سال زندان برای یک اری برنده زن به جیب ظروف میان وعده ثروت که حاضر به پرداخت $300,

توسط PATRIS-FUN در 6 اسفند 1398

دادستان به دنبال نزدیک به دو سال زندان برای یک اری برنده زن به جیب ظروف میان وعده ثروت که حاضر به پرداخت $300,000 ما به تقلب دانشگاه, پذیرش فرایند برای دخترش در سراسر کشور رشوه طرح.

میشل Janavs که خانواده توسعه یافته داغ جیب قبل از فروش شرکت خود محکوم خواهد شد روز سه شنبه در دادگاه فدرال بوستون برای ایفای نقش در فیلم رسوایی که درگیر نخبگان دانشگاه های سراسر کشور است.

Janavs بستری پرداخت مشاور در مرکز طرح ریک خواننده $100,000 به یک ناظر درست دخترش " عمل exam answers. او نیز موافقت به پرداخت $200,000 برای یکی از دختران او را به عنوان برچسب جعلی والیبال ساحلی, استخدام در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی اما او دستگیر شد قبل از اینکه به طور رسمی اعتراف کرد دادستان گفت.

دادستان درخواست برای 21 ماه در زندان در تماس تلفنی با او را یکی از "ترین مقصر پدر و مادر" به اتهام در این مورد. آنها توجه داشته باشید در اسناد دادگاه که او درگیر در این طرح چندین بار و منتظر به قبول مسئولیت تا سال پس از او بازداشت شد.

بر خلاف پدر و مادر دیگر که محکوم شده است تا کنون Janavs نیز ضربه با هزینه های اضافی از پول شویی توطئه که دادستان یش برای پدر و مادر که نمی به سرعت اعتراف به گناه.

Janavs' وکلا به تصویر کشیده شده در اسناد دادگاه به عنوان یک اختصاص داده شده و نیکوکار که افتاد برای خواننده "دستکاری تاکتیک های فروش" دلیل عشق به فرزندان و استرس ناشی از بیش از حد رقابتی پذیرش کالج روند. Janavs' وکلا می گویند او در حال حاضر به اندازه کافی مجازات شده است و اصرار قاضی به ارسال او به زندان است.

"خرید اینترنتی از میشل اقدامات ایستاده به عنوان یک فانوس دریایی برای دیگران که غیر قانونی کلید های میانبر یک دستور غذا برای فاجعه صرف نظر از مجازات دادگاه در اعمال میشل" وکیل او نوشت.

Janavs است که در میان نزدیک به دو دوجین برجسته پدر و مادر که مجرم در این مورد. دیگر شامل Desperate Housewives ستاره Felicity Huffman بود که محکوم به دو سال زندان برای پرداخت 15.000 دلار به یک ناظر درست دخترش نشسته پاسخ.

کسانی که مبارزه با این اتهامات شامل خانه کامل بازیگر Lori Loughlin و طراح مد, شوهر, Mossimo Giannulli که متهم به پرداخت $500,000 به دختران خود را به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن