Coronavirus است که هیچ دلیلی برای کاهش امنیت اجتماعی

مارس 11 سال 2020 امریکا صرف تریلیون ها تا کنون اقتصادی نجات بسته به مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویر

توسط PATRIS-FUN در 23 اردیبهشت 1399

امریکا صرف تریلیون ها تا کنون اقتصادی نجات بسته به مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس و بدهی های ملی است که در نتیجه افزایش. به عنوان یک نتیجه از واشنگتن پست گزارش برخی از رئيس جمهور مشاوران اقتصادی به طور فزاینده ای علاقه زیادی به پیدا کردن راه هایی برای کاهش هزینه های هر چند خود رئيس جمهور است که ظاهرا چندان علاقه مند به.

یک احتمال بودن شناور توسط محافظه کاران به خصوص harebrained طرح به تضعیف امنیت اجتماعی در پوشش کمک به مردم از طریق بحران است. این پیشنهاد ممکن است مرتب کردن بر اساس حسن نیت اما آن را نیز pointlessly پیچیده مضر در دراز مدت ایدئولوژیک blinkered و سیاسی سمی است. این پدیدار از یک تنگ نادرست نظر چه امنیت اجتماعی است و تمایل به تسلیم شدن به خطرناک ریاضت طرز فکر. آیا نمی شود فریب خورده توسط این بد بد, ایده های.

پیشنهاد سرچشمه با یک زن و شوهر گروه های مختلف محافظه کار و یا اقتصاددانان نئولیبرال. یک مقاله در می آید سوال از Sylvain کاترین حداکثر میلر و ناتاشا سارین از مدرسه وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا است. آن است که شبیه به یک ایده از علمای محافظه کار اندرو Biggs و جاشوا Rauh اما خرس بررسی دقیق تر به دلیل آن است که اسمی قاب در راه مترقی. پیشنهاد این است که به کارگران در حال حاضر دسترسی به 1 درصد از آینده خود مزایای تامین اجتماعی در یک یکجا پرداخت. این امر به سرعت تقویت اقتصاد "با ارائه بیش از 2000 دلار به اکثریت بزرگی از کارگران است."

مدل سازی از کاغذ است, بسیار پیچیده است, اما این ایده است که نسبتا ساده است. در واقع ما را از پرداخت نقدی محاسبه شده به عنوان از 1 درصد از ارزش فعلی هر کسی می تواند به عنوان زمانی که آنها بازنشسته, با توجه به تامین اجتماعی بهره مند فرمول و برآورد چگونه دستمزد را در طول زمان تکامل. پس از آن ما خواهد خود را کاهش دهند تا در آینده از مزایای بازنشستگی با 1 درصد زمانی که آنها ثبت نام در امنیت اجتماعی است.

متعددی وجود دارد که مشکلات بزرگ در اینجا. در حالی که کاترین و شرکت در حال درست است که مزایای تامین اجتماعی نسبتا عادلانه توزیع جمعیت بسیاری از مردم هنوز هم می شود از سمت چپ از این پیشنهاد به دلیل مزایای محاسبه شده بر اساس درآمد تاریخ است. کسانی که نه به دست آورده بسیار است (فقیر) نمی اندازه. دوم این رویکرد را به این برنامه قابل ملاحظه ای پیچیده تر است به دلیل متفاوت بهره مند مقدار را باید محاسبه شده برای هر فرد است. سوم پیشنهاد می دهد کمتر به کارگران جوان به سادگی از آنجا که آنها نمی باید به عنوان یک درآمد تاریخ — که همچنین می تواند به عقب در خالص به عنوان افراد مسن تر تمایل به پول بیشتر از آنهایی که جوان است.

چهارم و مهمتر از مردم دلیلی رنج می برند در آینده است. 1 درصد کاهش در منافع آینده صدا نمی مانند اما مزایای تامین اجتماعی در حال حاضر ناچیز — در مورد 1500 $در هر ماه به طور متوسط در سال 2019. که یک درصد خواهد نکته بسیاری از مردم به عجز از پرداخت دیون مالی. در واقع آمریکا در حال حاضر در مراحل اولیه جدی بازنشستگی بحران به دلیل سنتی حقوق بازنشستگی در حال اضمحلال و 401(k) آزمایش شد یک فاجعه شکست. ما باید افزایش مزایای امنیتی اجتماعی و نه کاهش آنها.

هیچ دلیلی وجود ندارد به ساختار یک coronavirus بسته نجات این راه است. بله مردم نیاز به پول برای آب و هوا coronavirus بحران — اما ما فقط می توانید آن را به آنها در شرایط برابر و بدون هر یک از این بی معنی حرف بی ربط. ما فقط می توانید قرض گرفتن و یا چاپ پول و خیس پرداخت به غنی طریق مالیات بر پایان دادن به عقب. واقعا که ساده است.

روشن است که چرا نویسندگان باید ساختار پیشنهاد خود را به این ترتیب ، در یک دست خود استفاده نامناسب کسب و کار lingo بزرگ ایدئولوژیک بگویید. آنها توصیف خانواده ها امروز به عنوان مبتلا به "نقدینگی" مشکل اما این است که بسیار گمراه کننده است. نقدینگی اشاره به نحوه به راحتی برخی از دارایی فروخته می شود. یک کسب و کار با مشکل نقدینگی برای مثال مقدار زیادی از دارایی های, اما نمی توانید به راحتی آنها را تبدیل به پول نقد (به عنوان مخالف به یک کسب و کار است که به سادگی ورشکسته). خانواده ها رنج می برند به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر باید یک درآمد مشکل — آنها به اندازه کافی پول ندارد در آینده به پوشش تعهدات خود و یا به اندازه کافی دارایی به فروش (و یا آنها نمی توانند آنها را از آنجا که آنها نیاز به خانه و یا ماشین).

نویسندگان بحث در مورد "نقدینگی" به دلیل رفتار آنها در آینده مزایای امنیتی اجتماعی مانند یک دارایی شاید به دلیل آن است که عملکردی شبیه به پس انداز بازنشستگی و از آنجا که این برنامه شده است به فروش می رسد به عنوان یک برنامه پس انداز خود را برای کل تاریخ است. تنها مشکل این است که این وقیحانه نادرست است. امنیت اجتماعی است که یک خودرو پس انداز آن است که یک برنامه رفاه که از در حال حاضر به کار می دهد و به بازنشسته شد. آن است که به معنای واقعی کلمه غیر ممکن است به "شیر" به منافع آینده آنها به عنوان توصیف آن — شما می توانید خرید و یا فروش منافع خود را بر روی هر نوع از بازار به دلیل آنها وجود ندارد تا زمانی که شما در واقع رفتن به آنها را جمع آوری. این سیاست به معنی دولت توزیع پول نقد پرداخت در حال حاضر و پس از آن برش منافع در آینده صرفا برای حفظ پس انداز نما و بنابراین سالمندان را می توانید در ادامه به تظاهر آنها در رفاه.

از سوی دیگر نویسندگان همچنین می خواهید برای دلجویی از کسری scolds — ایده خود را "نه افزایش کلی بدهی های دولت فدرال" آنها به رخ کشیدن. قابل توجه آنها می گویند که حتی اگر آنها در واقع نمی فکر می کنم بدهی یک مشکل مهم: سیاستگذاران "را به خوبی به حفظ محرک اقدامات برای حمایت از مصرف خانوار ادامه داد: هزینه های مالی" آنها بنویسید. توصیف کاغذ در توییتر سارین نوشت: "در یک جهان با نرخ بهره پایین و هیچ تورمی, نگرانی, دغدغه w/ کسری نابجا. اما برای کسانی که مشتاق به حمایت از خانواده های w/o افزایش جلالی بدهی آن را به شایستگی مورد توجه است."

این است که یک فرد مطرح در واقع برای محققان است. فکر می کنم این کار از دانشگاهیان این است برای کشف کردن بهترین سیاست برای رسیدن به برخی از هدف و ترک آن را به سیاستمداران برای کشف کردن آنچه منتقل می شود. و یا آنها ممکن است ساختارشکنی ایدئولوژیک claptrap که گمراه مردم در مورد مهم برنامه های ملی. تلاش برای بازی کردن آماتور, سیاسی, پیش بینی, در مقابل, خطرات, را قادر می سازد طرفداران پایین تر از سیاست است. تداوم بدیهی است که تصاویر کاذب از امنیت اجتماعی دچار سردرگمی و عمومی را قادر می سازد مضر روایت است که کسری بودجه است یک مشکل واقعی است.

در هر صورت این ایده را به سختی هر چیزی در مورد کسری بودجه. اثر فوری خواهد بود و به علت افزایش وام تنها برای جبران برش آینده امنیت اجتماعی پرداخت بیش از چندین دهه سیاست است که می تواند به معکوس در هر زمان. اگر ما به طور موثر رفتن به تکیه بر آینده کارگران و کنگره ها به مرتب کردن چیزها به هر حال ما نیز ممکن است فقط رفع کنونی ما جیغ اضطراری و اجازه نسل مرتب کردن مشکلاتی که بوجود می آیند در طول زمان است.

اما این اولین بار نیست مردم باید پیشنهاد خوش آمدید امنیت اجتماعی به عنوان بخشی از برخی از Rube Goldberg سیاست طرح. چند سناتور جمهوریخواه و Ivanka Trump پیشنهاد راه اندازی یک مرخصی خانواده برنامه ای است که می تواند برای پرداخت کاهش به آینده امنیت اجتماعی. این بود که به وضوح با الهام از یک پیشنهاد از محافظه کاران کریستن شاپیرو و اندرو Biggs — همان Biggs که در حال حاضر پیشنهاد کاهش به مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس. حقیقت این است که جمهوری پردازان باید متنفر تامین اجتماعی تا کنون از آن معرفی شد در 1930 ، پدربزرگ و مادربزرگ باید کار به سود سرمایه داران تا زمانی که آنها می میرند و نه با بهره گیری از سال های طلایی خود و یا پخت کوکی ها برای grandkids خود را (مگر اینکه آنها را به ثروت خصوصی). محافظه کار و متعصب می خواهید به دور تراشه در این برنامه تا زمانی که آن را در نهایت می تواند نابود شود و یا بهتر رتبهدهی نشده است به دست وال استریت به عنوان آنها سعی به انجام این کار تحت جورج دبلیو بوش است.

لیبرال ها نباید حتی سرگرم این وحشتناک پیشنهادات. اگر امنیت اجتماعی را نمی توان افزایش حداقل آن را به تنهایی ترک.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن