مغلوب ساختن پیشی جستن: 'هیچ کس دوست دارد من'

رئیس جمهور تهمت و سرزنش شخصیت او را نه دولت او در پاسخ به این coronavirus همه گیر است که بیش از چپ 151,000 آم

توسط PATRIS-FUN در 9 مرداد 1399

رئیس جمهور تهمت و سرزنش شخصیت او را نه دولت او در پاسخ به این coronavirus همه گیر است که بیش از چپ 151,000 آمریکایی مرده خود را پایین تصویب رتبه بندی وقتی که می آید به بحران است.

صبح مشورت نظرسنجی دوشنبه منتشر شد متوجه شد که 59 درصد از رای دهندگان را تایید نمی کند از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر تنها با 36 درصد تصویب. در طول یک coronavirus جلسه توجیهی در روز سه شنبه تهمت لمس کردن در این تلخ اعداد تعجب با صدای بلند چرا Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که رای گیری بهتر است.

"جالب است او بسیار خوب تصویب رتبه و من دوست دارم که" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "این خوب است. چرا که به یاد داشته باشید او کار را برای این دولت. او کار با ما. ما می تواند بدست افراد دیگر است. ما می تواند بدست کسی دیگر. آن را نمی باید به دکتر Fauci. او کار خود را با ما در دولت است. و برای اکثر ما انجام داده ایم بسیار از آنچه که او و دیگران ... توصیه می شود. و او این محبوبیت بالا در رتبه پس چرا من باید بالا تصویب امتیاز ... با احترام به ویروس؟"

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان آن را می بیند از Fauci است کار را برای دولت حسن نیت نشان داده شده به او را باید گسترش به رئیس جمهور و او در می یابد آن را "نوعی کنجکاو" چرا Fauci و دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید Coronavirus نیروی کار هستند "بسیار فکر کردم اما هیچ کس را دوست دارد به من. آن را تنها می تواند شخصیت من است. که تمام است." کاترین گارسیاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
نظرات کاربرن