مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر veers دور از سیاست در غرب نقطه شروع سخنرانی

جدید, Des Moines Register/Mediacom آیووا نظرسنجی منتشر شد دوشنبه شب نشان می دهد رئیس جمهور تهمت پیشرو سابق مع

توسط PATRIS-FUN در 27 خرداد 1399

جدید, Des Moines Register/Mediacom آیووا نظرسنجی منتشر شد دوشنبه شب نشان می دهد رئیس جمهور تهمت پیشرو سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن تنها یک نقطه در آیووا دولت او برنده در سال 2016 با نه درصد است.

تهمت حمایت از 44 درصد از مردم آیووا نمایندگان شان در مقایسه با بایدن با 43 درصد است. این نظرسنجی از 674 به احتمال زیاد رای دهندگان انجام شد ژوئن 7 تا 10 و دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3.8 درصد است.

"من فکر می کنم آن را بدیهی است که چیزی است که جو بایدن باید مسلم چون او را نمی پیشرو" ناظر انتخابات J. ان Selzer گفت: ثبت نام. "اما اگر انتخابات برگزار شد امروز بایدن دارای مراتب بهتر شات از چیزی که فکر می کردم."

مغلوب ساختن پیشی جستن تعداد کاهش یافته است از ماه مارس زمانی که ثبت نام نظرسنجی نشان داد که 51 درصد از احتمال رای دهندگان به حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که 41 درصد حمایت بایدن. علاوه بر این 50 درصد از مردم آیووا نمایندگان شان تایید شده از کار ناروا انجام شد به عنوان رئیس جمهور تا چهار درصد از فوریه — و 46 درصد گفت که ایالات متحده در مسیر صحیح بود.

امروز به عنوان کشور می پردازد coronavirus همه گیر و ضد نژادپرستی و خشونت پلیس تظاهرات را تصویب امتیاز در میان مردم آیووا نمایندگان شان در 45 درصد و فقط 22 درصد بر این باورند که کشور در مسیر درست است.

در طول ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین صرف بیش از $400 ، 000 نفر در تبلیغات در آیووا آگهی ردیابی شرکت تبلیغاتی گزارش تجزیه و تحلیل ترافیک. در همان زمان لینکلن پروژه یک عمل سیاسی کمیته تشکیل شده توسط کنونی و سابق جمهوری خواهان که می خواهید برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست داد و در ماه نوامبر صرف $150,000 هوایی به تبلیغات علیه او. کاترین گارسیاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب