تهمت نیست, اولین انتخابات ریاست جمهوری برای استفاده از یک Tom Petty آهنگ

یکfter Tom Petty مبارزه با آهنگ "won't Back Down" پخش شد در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, اوکلا

توسط PATRIS-FUN در 2 تیر 1399

یکfter Tom Petty مبارزه با آهنگ "won't Back Down" پخش شد در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, اوکلاهما, هنرمند خانواده با صدور بیانیه ای در محکوم کردن استفاده کنید. خانواده توییتی نامه ای اعلام کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی بود و نه مجاز به استفاده از آهنگ "بیشتر به یک کمپین است که برگ های بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها و حس مشترک است." در حال حاضر Veep showrunner دیوید مندل با صدور بیانیه ای که chides مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برای پاره کردن خود را نشان می دهد مواد و به آنها می گوید چگونه به "مقابله با تام پتی و مستغلات".

هنرمندان decrying استفاده از آهنگ های خود را برای ترویج سیاستمداران آنها را دوست ندارند و یا که سیاست آنها موافق نیست و با تبدیل به یک مشخصه از مبارزات سیاسی. مانند زمانی که اسکات واکر فرماندار ویسکانسین با استفاده از یک Dropkick Murphys آهنگ باعث band به پاسخ که آنها "به معنای واقعی کلمه متنفرم" یا زمانی که تهمت استفاده REM را "آن را پایان جهان به عنوان ما آن را می دانم" باعث خواننده گروه مایکل استیپ را بگویید و سپس از نامزد کردن و یا زمانی که خشم علیه ماشین گیتاریست Tom Morello به نام پل رایان "تجسم ماشین که موسیقی ما شده است مواج برابر برای دو دهه بوده است."

آن را امری عادی تبدیل شده است به طوری که در طول Veep's فصل پنجم نویسندگان آن را به یک طرح نقطه. "آهنگ چیزی در جریان بوده است برای سال -- آن را نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن — که در آن سیاستمداران می خواهید به استفاده از یک [بروس] Springsteen song مورد یک مرد کار و اسپرینگستین متنفر نامزد" مندل گفت: خبرنگار هالیوود در سال 2016. "به نظر می رسد مانند یونس خواهد بود hateable به هر گروه راک بر روی زمین است." به برجسته کردن آن نقطه زمانی که یونس رایان (با بازی تیموتی سایمونز) زد برای کنگره او همچنین تصمیم گرفتند به استفاده از خرده "won't Back Down" به عنوان موسیقی متن فیلم به آرمان های سیاسی—و به طور فزاینده ای عصبانی نامه از هنرمند مورد آن به کمدی اثر است.

پس از خرده خانواده توییتی بیانیه خود در مورد تهمت استفاده از این آهنگ مندل وزن با برخی از مشاوره از انواع. با استفاده از یک NSFW کلیپ از طنز نشان می دهد او توضیح داد که چگونه به "مقابله با تام پتی و مستغلات" و صادر شده خود را هشدار به مغلوب ساختن پیشی جستن به کمپین "توقف سرقت ما #veep s–t. آن را مانند سومین بار در این هفته است."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب