مغلوب ساختن پیشی جستن است در تلاش برای پایان دادن به Obamacare در وسط یک بیماری همه گیر. که یک هدیه بزرگ به بایدن

بetween اعتراضات و همه گیر می شوند برای فراموش کردن است که قانون مراقبت مقرون به صرفه است که هنوز در برزخ است

توسط PATRIS-FUN در 10 تیر 1399

بetween اعتراضات و همه گیر می شوند برای فراموش کردن است که قانون مراقبت مقرون به صرفه است که هنوز در برزخ است. اما حوادث هفته گذشته مجموعه صحنه را برای دموکرات ها و جمهوری خواهان برای مبارزه با 2020 مسابقه برگشت از جنگ بیش از پوشش مراقبت های بهداشتی: بین حزب که میبخشد و این حزب است که حافظ و مدبر دور.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواسته دیوان عالی کشور در تاریخ 25 ژوئن به سرنگونی قانون شناخته شده به عنوان Obamacare به پیوستن به یک گروه از حزب جمهوری خواه به طور کلی وکیل در این استدلال که کنگره به طور موثر ساخته شده ACA خلاف قانون اساسی در سال 2017 هنگامی که آن را zeroed کردن فردی قیمومیت. این ACA جان سالم به در دو قبلی دیوان عالی کشور چالش ها از جمله 5-4 حاکم رعایت قانون در سال 2012 زمانی که قاضی جان رابرتز حکومت فردی دستور بود که در قانون اساسی تحت کنگره قدرت وضع مالیات. در حال حاضر قانون چهره وجودی قانونی تهدید برای سومین بار در طی 10 سال سابقه. "کل ACA بنابراین باید با فرد قیمومیت" وکیل ژنرال نوئل فرانسیسکو نوشت: در دولت کوتاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را به چالش به قانون می آید را به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس را ترک کرده است بیش از 120.000 آمریکایی مرده و پرتاب میلیون ها خاموش مراقبت های بهداشتی رول با توجه به مشاغل از دست رفته. اگر دادگاه تصمیم می گیرد برای سرنگونی این قانون تاثیر خواهد موج دار شدن از طریق تقریبا هر بخشی از ایالات متحده در نظام سلامت است. برچیدن قانون خواهد بدتر نژادی و نابرابری و آن را سخت تر برای افراد بیمار برای دریافت جدید پوشش در زمانی که COVID-19 طور نامتناسبی تحت تأثیر سیاه پوست و لاتین تبار و ترک صدها هزار نفر با به طور بالقوه ماندگار مشکلات سلامتی. آن را نیز ترک 23 میلیون آمریکایی بدون پوشش بهداشت و درمان با توجه به تجزیه و تحلیل توسط لیبرال مرکز آمریکایی پیشرفت فکر می کنم تانک.

دادگاه عالی گفته است که زمانی که آن را بشنود ACA مورد اما شفاهی به احتمال زیاد به جای سقوط به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن پرونده خود را به رای دهندگان. دموکرات ها بر این باورند تهمت تصمیم به بالا بردن مبارزه بیش از پوشش مراقبت های بهداشتی خواهد بازی را به نفع خود, فقط به عنوان آن را در سال 2018 midterms زمانی که حزب دوباره مجلس نمایندگان با کمک ایران از' تلاش برای از بین بردن قانون مراقبت مقرون به صرفه.

"همه می دانند که تهمت و عربستان حملات در مراقبت های بهداشتی به یک نیروی محرکه انرژی است که ساخته شده که موج آبی در سال 2018 است. در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن است مبارزه دوباره به سطل زباله قانون مراقبت مقرون به صرفه و جایگزینی آن با بی اعتنایی می گوید:" عزرا لوین از بنیانگذاران لیبرال های مردمی شبکه تفکیک. "ما خوش آمدید این سیاسی قصور و این باعث می شود آن را آسان برای بایدن به سادگی ایستادگی در برابر مرگ و نابودی است که شما می دانید یک کمپین برنده message."

بایدن پیش نمایش این پیام در یک سخنرانی در هفته گذشته در لنکستر, پن. "شاید بیشتر ظالمانه از همه اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به راه خود عوارض ناشی از COVID-19 می تواند تبدیل به یک جدید قبل از وضعیت موجود" بایدن گفت: پس از یک میزگرد با رای دهندگان پنسیلوانیا گفت که آنها تا به حال سود از قانون مراقبت مقرون به صرفه. او افزود که که بدون ACA ریه زخم و آسیب قلبی از COVID-19 می تواند آن را دشوار برای بازماندگان به آینده پوشش. "آنها زندگی می کنند زندگی خود را گرفتار در یک گیره بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوقلو میراث: شکست خود را برای محافظت از مردم آمریکا از coronavirus و بی عاطفه جنگهای صلیبی به مراقبت های بهداشتی حمایت دور از خانواده های آمریکایی است."

به سادگی از مقابل هدیه ای است به یمن. طول اولیه بایدن در زمان تلاش بیان یک برنده پیام در مراقبت های بهداشتی در میان عظیم درون حزب بحث بر سر اینکه آیا یا نه به فشار برای مدیکر برای همه است. در حال حاضر او به نظر می رسد آماده اجرای همین راهکار است که به کمک دموکرات ها برنده نوسان متحده در midterms: استدلال جمهوری خواهان در تلاش هستند تا به دور آمریکایی, مراقبت های بهداشتی, در حالی که او را به محافظت از آن.

هل دادن به سرنگونی ACA شده است یک جمهوری خواه هدف از آنجایی که قانون برای اولین بار به تصویب رسید در سال 2010 و در مخالفت با قانون مراقبت های بهداشتی سوخت ظهور حزب چای در طول اوباما در انتخابات ریاست جمهوری. اما در سال های اخیر تلاش برای روده Obamacare بهره مند شده اند دموکرات ها بیش از جمهوری خواهان به عنوان بیشتر و بیشتر آمریکایی ها عادت کرده ایم به قانون حمایت. یک ماه ژوئن نظرسنجی از قیصر بنیاد خانواده متوجه شد که 53 درصد از آمریکایی ها اعتماد بایدن برای رسیدگی به مراقبت های بهداشتی سیاست در مقایسه با فقط 38 درصد که مورد اعتماد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

یکی از دلایلی که جمهوری خواهان در طول تاریخ مبارزه بسیار سخت برای جلوگیری از اجرای برنامه های جدید اجتماعی است که یک بار سود داده است به مردم آمریکا, آن را بسیار دشوار است به آن را دور. در حالی که آن را در ابتدا منفور آمریکایی ها از گرم شدن به قانون مراقبت مقرون به صرفه: با سالگرد 10 ساله 55 درصد از آمریکایی ها مشاهده Obamacare مطلوب با توجه به قیصر خانواده پایه و اساس تمام زمان بالا.

این بیماری همه گیر است و تنها تأکید و اهمیت آن. از نزدیک به 27 میلیون نفر که واگذار بیمه بهداشت و درمان هنگامی که آنها از دست شغل خود را در اوایل ممکن است این بنیاد خانواده کایزر, تخمین زده است که 48 درصد واجد شرایط برای تحت پوشش از طریق پزشکی بود که گسترش تحت ACA و دیگری 31 درصد واجد شرایط دریافت یارانه برای کمک به آنها استطاعت برنامه های جدید در بازار است.

مردم شده اند با استفاده از این گزینه. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کوتاه آمد و همان روز به عنوان یک گزارش از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات است که نشان داد 487,000 آمریکایی خریداری بیمه با استفاده از این دوره ثبت نام ویژه که باز می شود زمانی که افراد خود را از دست بدهند پوشش بهداشت و درمان و بسیاری آمده است که اجرای خود را در بازار نیز ایجاد شده جدید COVID-19 ویژه ثبت نام دوره اجازه می دهد تا افراد بیشتری را تحت پوشش قرار گرفتن.

بدون ACA کمتر مردم خواهد بود واجد شرایط برای تحت پوشش از طریق پزشکی و بسیاری از کم درآمد و با درآمد متوسط خانواده در تلاش برای خرید بیمه. حمایت برای کسانی که با شرایط موجود از قبل خواهد ناپدید می شوند به عنوان مورد نیاز است که شرکت های بیمه به فروش به هر کسی که می خواهد آن را و شارژ با همان قیمت به هر کسی که اقدام به خرید بیمه مشابه.

همه از این بدتر خواهد بود برای افرادی که از رنگ. این ACA به طور قابل توجهی محدود قومی و نژادی پوشش شکاف در سال های پس از آن تصویب شد که اگر چه سود کند که تهمت انتخاب شد در سال 2016. اما در حال حاضر که ایالات متحده و آمریکایی های بومی در حال مرگ هستند و در بیمارستان بستری از COVID-19 در نرخ بالاتر از سفید آمریکایی پزشکان تاکید کرده اند که با پوشش بهداشت و درمان است مهم تر از همیشه.

"مغلوب ساختن پیشی جستن مرگبار حرکت در یک زمان می آید زمانی که وجود دارد این است که هنوز خیلی کار سمت چپ انجام دهید. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت داده خود در این هفته نشان داد که آمریکایی ها چهار برابر بیشتر احتمال دارد به در بیمارستان بستری شود با COVID-19. که تایید طولانی مدت تفاوت ما همه آگاه بودند از" کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا است که رهبری گروهی از دموکرات متحده در مبارزه برای حفظ ACA به خبرنگاران گفت: در ژوئن 24. "در حال حاضر زمان به پاره کردن و دور ما بهترین ابزار به آدرس بسیار واقعی و بسیار کشنده سلامت و نابرابری در جوامع ما است."

جمهوری خواهان قرار داده اند رو به جلو خود را جایگزین مراقبت های بهداشتی طرح به جای ACA. بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر به تازگی گفته سی ان ان جیک Tapper که دولت به حفاظت از کسانی که با شرایط موجود اما این ویژگی هنوز در هوا. "جزئیات دقیق خواهد بود وابسته—رک و پوست کنده ترکیب کنگره در صورتی که دادگاه عالی اعتصاب کردن تمام یا بخش بزرگی از Obamacare" آذر گفت.

اما رای دهندگان به خوبی پاسخ نمی به برنامه های به دور از آمریکایی ها مراقبت های بهداشتی بدون بتن طرح به جای آن. آنها ممکن است بلک حتی بیشتر در طول یک جهانی همه گیر. و بایدن مطمئن خواهند شد که رای دهندگان فراموش نکنید که این حزب به مبارزه برای روده پوشش مراقبت های بهداشتی و کدام طرف در حال مبارزه برای محافظت از آن.

نوشتن به ابیگیل آبرامز در abigail.abrams@time.com و شارلوت تغییر در charlotte.alter@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب