مغلوب ساختن پیشی جستن است که هنوز هم و گفت coronavirus را 'ناپدید'

پیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom (D) اعلام کرد او سفت محدودیت در فعا

توسط PATRIS-FUN در 12 تیر 1399

پیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom (D) اعلام کرد او سفت محدودیت در فعالیت های داخلی در دولت با توجه به افزایش coronavirus موارد است.

Newsom دستور 19 استان ها — از جمله لس آنجلس, نارنجی, سان برناردینو, رودخانه, Ventura, Santa Barbara امپریالیستی و کنترا کوستا — برای جلوگیری داخل سالن ناهار خوری و از wineries مزه اتاق موزه ها, باغ وحش, سینما کارت اتاق و مراکز تفریحی.

"این به این معنا نیست رستوران ها تعطیل," Newsom گفت. "این بدان معنی است که ما در حال تلاش برای گرفتن فعالیت های به عنوان بسیاری از فعالیت های که ما می توانیم — این مخلوط فعالیت های این متمرکز فعالیت و حرکت آنها را در خارج از منزل است که یک راه برای کاهش گسترش این ویروس است."

کالیفرنیا آغاز شد بازگشایی کسب و کار در ماه مه پس از Newsom دستور اکید اقامت در خانه سفارش در اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر. مو و ناخن سالن ورزشگاه و فروشگاه های خرده فروشی اجازه داده شد برای شروع بازگشایی در اوایل ماه ژوئن و در هفته پس از تعداد موارد یافت در شهرستانهای سراسر کالیفرنیا. در ژوئن 18, Newsom مورد نیاز همه کالیفرنیا به پوشیدن ماسک در حالی که در, و در روز یکشنبه به او دستور داد بارها در چند شهرستان به نزدیک است.

دولت در حال ردیابی است, استان ها که در حال گزارش موج در coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان مانند روستایی شهرستان امپریال. بیش از یک دوره 14 روزه تقریبا یکی از هر چهار نفر تست شده وجود دارد مثبت برای coronavirus از لس آنجلس تایمز گزارش; در این ایالت به طور متوسط در هر 20 نفر. به ارائه برخی از کمک به بیمارستان های محلی بیش از 500 بیماران منتقل شده اند به امکانات پزشکی در سایر شهرستانهای استان است. Newsom توصیه می شود که شهرستان reimpose دقیق اقامت در خانه سفارش گفتن ساکنان خانه بمانند مگر اینکه آنها ضروری کارگران و یا نیاز به دریافت مواد غذایی و یا به دنبال مراقبت های پزشکی. کاترین گارسیاtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن