مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش شده است که تلاش برای فریب یک شرکت آلمانی کار بر روی coronavirus واکسن به طور انحصاری به ایالات متحده

هیچ کس نمی تواند تقصیر رئیس جمهور تهمت برای تمایل آمریکایی ها برای دسترسی به یک coronavirus واکسن در آینده ام

توسط PATRIS-FUN در 25 اسفند 1398

هیچ کس نمی تواند تقصیر رئیس جمهور تهمت برای تمایل آمریکایی ها برای دسترسی به یک coronavirus واکسن در آینده اما آلمان نیست خوشحال با راه او بنا به گزارش ها در تلاش برای انجام آن است.

در هر عصر ایران, آلمان, وزارت بهداشت تایید یک گزارش از روزنامه آلمانی دی ولت am Sonntag که گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است ارائه بودجه به فریب شرکت biopharmaceutical CureVac که در حال کار بر روی توسعه یک واکسن برای ویروس جدید از آلمان به ایالات متحده است. Welt am Sonntag به نقل از یک ناشناس, آلمانی, رسمی که گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد هر چیزی را برای دریافت یک واکسن "اما فقط برای ایالات متحده است."

یک آلمانی رسمی وزارت بهداشت در عین حال گفت: برلین می خواهد به مطمئن شوید که واکسن و مواد دیگر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به مبارزه با کروناویروس در حال توسعه در آلمان و اروپا نیز هست. بالاتر از همه, امید است برای جلوگیری از انحصار.

"فروش منحصر به فرد ممکن است واکسن به ایالات متحده آمریکا مانع باید با تمام معنی ایم" کارل لاوترباخ, یک استاد اقتصاد بهداشت اپیدمیولوژی و نماینده مجلس در پاسخ به این گزارش. "سرمایه داری محدود است."

هیچ نظر فوری از سفارت آمریکا در برلین و CureVac کاهش یافته است به نظر اما مدیر عامل شرکت Daniel Menichella ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن معاون Presidnet مایک پنس و سایر اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در اوایل این ماه.

CureVac باریک است آن زمینه واکسن نامزدها و امیدوار به شروع آزمایش در ماه ژوئن یا جولای. ادامه مطلب در رادیو فردا. تیم O'donnelltinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب