مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش شده است که به دنبال راه هایی برای جلوگیری از خواهر زاده خود را مریم بگو همه خاطرات از جمله تحت پیگرد برای NDA نقض

داشتن وزارت دادگستری ایالات متحده در یک فایل مدنی نقض-از-قرارداد طرح دعوی در دادگاه در برابر سابق کاخ سفید, مش

توسط PATRIS-FUN در 31 خرداد 1399

داشتن وزارت دادگستری ایالات متحده در یک فایل مدنی نقض-از-قرارداد طرح دعوی در دادگاه در برابر سابق کاخ سفید, مشاور امنیت ملی, جان بولتون به تاخیر انتشار یک کتاب است که شرمسار رئیس جمهور با استناد به عدم اطلاع توافق بولتون آشکارا امضا عجیب و غریب است. اما رئیس جمهور تهمت نیز "شروع بحث siccing وکلای او در خود را با" روزانه وحش گزارش سه شنبه شب با استناد به دو نفر آشنا با این وضعیت.

تهمت بود به بخش خصوصی توجیه یکشنبه در آنچه که او می تواند انتظار می رود از مریم مغلوب ساختن پیشی جستن noir, خانواده, خاطرات, میله میله برای ضربه قفسه جولای 28, The Daily Beast می گوید و او در حال حاضر گفت: confidantes وکلای او را "کشف آنچه می تواند انجام شود در راه قصاص و یا حداقل یک تهدید — به احتمال زیاد در قالب یک متوقف و دست بردارد نامه" ذکر قدیمی NDA در یک نقطه.

مریم مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر 55 امضا NDA در سال 2001 به عنوان بخشی از راه حل قانونی بیش از املاک و پدربزرگ خود فرد مغلوب ساختن پیشی جستن مردم آشنا با این موضوع بگویید روزانه وحشو در این گزارش متحده او مجاز به انتشار هر چیزی که در مورد دادخواهی و یا روابط خود با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دو تا از سه زندگی خود را خواهر و برادر Maryanne و رابرت. مریم دختر از فرد تهمت جونیور که در سال 1981 درگذشت.

مریم مغلوب ساختن پیشی جستن در انتظار آینده کتاب به فشار و یا قطع برخی از او باقی مانده روابط خانوادگی و او را "آماده برای هر آنچه که ممکن است" از او فرار دایی غرور نمایشگاه's جو Pompeo گزارش با استناد به یکی از مریم مغلوب ساختن پیشی جستن آشنایان. "من فکر می کنم او اخذ شده است و خودش را آماده برای این لحظه برای مدت زمان طولانی واقعا" این منبع گفت Pompeo. مغلوب ساختن پیشی جستن و مختلف حقوقی و ادبی عوامل کار کرده اند در این کتاب برای یک سال و نیم, Vanity Fair , گزارش, پس احتمالا آنها در حال حاضر از نظر قانونی انشعابات.

به عنوان رئيس جمهور برای مغلوب ساختن پیشی جستن "بر اساس تجربه من اگر شما درخواست من آن کتاب به رئیس جمهور خواهد بود بیشتر ناراحت مری مغلوب ساختن پیشی جستن یک یا جان بولتون یکی از آن خواهد بود مریم تهمت های" سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور سام Nunberg گفت: روزانه وحش. "این در مورد خانواده آن را شخصی خیانت. رئیس جمهور پرداخته و با ناراضی گذشته کارکنان گفت: همه چیز و انتقاد از او را. اما در تمام تحقیقات من — و من به خوبی خوانده و در Trumps — من هرگز دیده می شود چیزی شبیه به این." پیتر وبرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im