مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح: دموکرات ها را پذیرفت به "حس مشترک' جمهوری خواهان می گویند اجازه دهید رای دهندگان تصمیم

بسته شدن استدلال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دادگاه گشوده دوشنبه به همان ا

توسط PATRIS-FUN در 15 بهمن 1398

بسته شدن استدلال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دادگاه گشوده دوشنبه به همان اندازه برای تاریخ به عنوان هر گونه تلاش برای نوسان آرا یک شانس نهایی برای نفوذ در افکار عمومی و رکورد پیش از او انتظار تبرئه در حزب جمهوری خواه به رهبری سنا.

خانه دموکراتیک دادستان درو در تاریخ پدران موسس و حس مشترک به اصرار سناتور ها و آمریکایی ها — برای دیدن که تهمت اقدامات در حال جدا نیست اما بخشی از یک الگوی رفتاری است که در سمت چپ بدون کنترل اجازه خواهد داد که او را به "تقلب" در سال 2020 انتخابات.

حزب دموکرات در کنگره آدام شیف التماس کسانی که چند خواهان که باید اذعان مغلوب ساختن پیشی جستن خطا برای جلوگیری از یک "فراری ریاست جمهوری" و ایستادن برای گفتن "به اندازه کافی."

"برای یک مرد مانند Donald J. Trump, آنها به شما یک درمان و به معنای برای شما به استفاده از آن. آنها به شما سوگند و آنها که برای شما به رعایت آن" شیف گفت. "ما ثابت کرده اند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گناه. در حال حاضر آیا بی طرف عدالت و محکوم کردن او را."

رئیس جمهور دفاع در مقابله با دموکرات ها شده اند را به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن از زمان آغاز ریاست جمهوری خود هیچ چیز کوتاه از تلاش برای خنثیسازی 2016 انتخابات و سعی کنید به شکل یک بعدی به عنوان اوایل اولیه رای گیری آغاز می شود دوشنبه در آیووا.

"عصر استیضاح'

"ترک آن را به رای دهندگان برای انتخاب" گفت: کاخ سفید مشاور پت Cipollone.

او خواستار پایان دادن به حزبی "عصر استیضاح."

همه که سمت چپ به عنوان واکنش به تبرئه تهمت و اتهام که او مورد آزار قرار گرفته قدرت و مسدود کنگره است که برای آمریکایی ها برای تصمیم گیری در حال حاضر و در انتخابات نوامبر به عنوان سومین انتخابات ریاست جمهوری استیضاح آزمایشی در کشور تاریخ شروع به نزدیک است.

اکثر سناتورها اذعان خانه دموکراتیک مدیران باید در اصل اثبات شده خود را مورد تهمت و آزار و قدرت مسدود کنگره با اعمال نفوذ آمریکا کمک های نظامی به اوکراین فشار به بررسی رقیب سیاسی جو بایدن برای خنثی کردن 2020 انتخابات.

اما کلید جمهوری خواهان باید تصمیم رئیس جمهور نسبت به اقدامات اوکراین را به افزایش به سطح impeachable جرم که حکم چشمگیر تحول سیاسی از اعتقاد و حذف از دفتر. خود را تبرئه چهار رای تمام شده است اما مطمئن باشید.

جمهوری خواه ایالت لیزا Murkowski از آلاسکا به نام رئیس جمهور اقدامات شرم آور "و اشتباه" اما در یک سخنرانی قدرتمند در اواخر روز دوشنبه او همچنین منکر بسیار حزبی روند. "من نمی توانم رای به محکوم کردن" او گفت:.

یکی میانه رو دموکرات ایالت Joe Manchin گفت: او به شدت وزن آرا جلوتر است. او پیشنهاد کرد سرزنش — رسمی بیانیه ای از مخالفت — ممکن است در آینده جایگزین.

سرزنش استفاده شده است تنها یک بار در U. S history — علیه اندرو جکسون در سال 1834. اما خود را سرزنش حذف شد سه سال بعد.

سناتور. Joe Manchin پیشنهاد کرده censuring مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است یک گزینه بهتر از حذف از دفتر. (سوزان والش/آسوشیتد پرس)

جمهوری خواه سناتور لامار الکساندر مارکو روبیو و راب پورتمن در میان کسانی که اذعان به نامناسب بودن تهمت اقدامات, اما گفت که آنها نمی خواهد رای به شنیدن بیشتر در شهادت یا به محکوم کردن.

"چه پیامی می کند که ارسال پرسید:" Rep. Hakeem Jeffries, خانه دادستان. او هشدار داد سناتور که برای مغلوب ساختن پیشی جستن "گذشته است مقدمه." وی از سنا برای تحقق بخشیدن به آن را به شکست محکوم خواهد شد "اجازه می دهد رئیس جمهور به سوء ایستاده است."

این چیزی است که گناه مردم'

فلوریدا در کنگره وال Demings سابق رئیس پلیس استدلال کرد که رئیس جمهور است و نه مانند رفتار کسی که بی گناه است. او هشدار داد که او سعی خواهد کرد به "تقلب" دوباره پیش از سال 2020 است.

"مردم بی گناه نمی سعی کنید برای مخفی کردن هر سند و شاهد به خصوص کسانی که آنها را روشن," او گفت: سناتورهای. "این چیزی است که گناه مردم انجام دهد."

جلوتر از خود وکلا' بسته شدن استدلال رئیس جمهور خود را ثبت مشاهدات خود را در توییتر که در آن او را تقبیح تمام چیزی که او به عنوان اغلب به عنوان یک "جعل."

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل جی Sekulow نشان داد سیاسی کلیپ از دموکرات ها خواستار استیضاح — برجسته در درجه اول قانونگذاران از رنگ از جمله اسکندریه Ocasio-کورتز بالا جمهوریخواه فویل — به استدلال این بود که "برای اولین بار کاملا حزبی ریاست جمهوری استیضاح در تاریخ ملت ما و ما باید آن گذشته است."

وکیل شخصی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جی Sekulow, centre, با استفاده از یک مونتاژ از دموکرات ها خواستار استیضاح به پشت خود ادعا می کنند که این روند شده است 'کاملا حزبی است.' (Alex براندون/آسوشیتد پرس)

یک کلید تهمت وکیل Alan Dershowitz بود که مجبور به راه رفتن به عقب جارو دفاع از قدرت ریاست جمهوری در هفته گذشته استدلال به نظر نمی رسد.

تهمت می خواستم تبرئه امن قبل از او می رسد در کنگره برای دولت از آدرس اتحادیه سهشنبه, اما آن را نمی خواهد اتفاق می افتد.

سناتور حمل قدرت رای خود را به کتاب های تاریخ می خواست زمان بیشتری را استدلال خود را در سخنرانی های عمومی از مجلس سنا. کسانی که شروع شد بعد از ظهر دوشنبه و انتظار می رود همچنان تا روز چهارشنبه رای.

هیچ شاهد هیچ بولتون

دادگاه گشوده بیش از نزدیک به دو هفته رسید یک لحظه تعیین کننده جمعه گذشته هنگامی که سناتور رای دادند در برابر تماس شاهدان و اسناد و مدارک. کلید جمهوری خواهان گفت: آنها به اندازه کافی شنیده بود. آن را تبدیل به اولین استیضاح محاکمه در این کشور بیش از 200 سال سابقه و بدون هر گونه شهود.

حتی وحی جدید از جان بولتون سابق مشاور امنیت ملی در کاخ سفید که در آینده کتاب خود را افشا حساب دست اول از مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش تحقیقات را تحت تاثیر قرار نمی بر سناتور نیاز به بیشتر از شهادت.

بولتون گفت که او به نظر می رسد اگر او موفق به دریافت یک احضاریه اما اوباما گفت: مجلس باید با صدور احضاریه و سنا نمی خواهید برای طولانی کردن رسیدگی است.

دادستان متکی در 28,000 صفحه گزارش شده بیش از سه ماه از مجموعه مقالات در دموکراتیک-کنترل خانه از جمله دولتی و خصوصی از شهادت 17 شاهد بسیاری از زمان و سفرای سابق و ملی با نزدیکی به اوکراین ببرند.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب