مغلوب ساختن پیشی جستن مواردی ترودو و یک بار دستور داد کارکنان برای حمله به او در تلویزیون, Bolton, کتاب مدعی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد نخست وزیر جاستین ترودو و یک بار شخصا دستور کارکنان

توسط PATRIS-FUN در 30 خرداد 1399

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد نخست وزیر جاستین ترودو و یک بار شخصا دستور کارکنان خود را برای حمله به او در تلویزیون, مصاحبه, سابق کاخ سفید رسمی جان بولتون مدعی در کتاب جدید خود را.

در به زودی به منتشر می شود خاطرات اتاق که در آن اتفاق افتاده است, بولتون بازگو رهبران بدنام dustup در G7 کنفرانس در کبک در سال 2018 است.

تنش در جلسه شد به طور گسترده ای شناخته شده در آن زمان با توجه مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت به اعمال گسترده تعرفه های فولاد و آلومینیوم-واردات از جمله محصولات از متفقین کشورهایی مانند کانادا ،

بولتون سابق کاخ سفید مشاور امنیت ملی رئیس جمهور گفت: تا به حال احساسات منفی در مورد رهبران کانادا و فرانسه است. در کتاب خود او را توصیف غیر معمول بین فردی پویایی جلسات خود را.

پس از آن-ملی آمریکا مشاور امنیت جان بولتون ساعت به عنوان تهمت به یک خبر مطبوعاتی در اجلاس G7 در Charlevoix, Que., در سال 2018 است. (لی میلیس/فردا نیوز)

"مغلوب ساختن پیشی جستن واقعا نمی مانند یا پاکسازی یا ترودو" بولتون می نویسد. "اما او تحمل آنها را تمسخر عبور شمشیر با آنها در جلسات شوخی در سمت راست.

"من فرض کنیم آنها را درک آنچه که او انجام شده بود و پاسخ آنها در نوع بازی همراه به دلیل آن مناسب منافع خود را در دائم tiff با رئیس جمهور ایالات متحده."

کاخ سفید و متحدان آن باید تحقیر بولتون کتاب با چند مقامات نشان می دهد برخی از جزئیات آن اغراق آمیز هستند یا نادرست.

داخل که بدنام G7 جلسه

بولتون ارائه می دهد یک خودی حساب یکی از شناخته شده flareup مربوط به پایان است که G7 نشست و پیامدهای آن.

رهبران در تلاش بودند به چکش بسته اطلاعیه در این کنفرانس است.

در یک نقطه بولتون می نویسد: trump's سپس-رئیس ستاد John Kelly به نام برای بولتون به عضویت طولانی مدت در haggling جلسه — که در آن مشکلات در این نشست بود به سرعت روشن ساخته شده است.

بولتون می نویسد: رئیس ستاد راه می رفت و از او به عنوان راه رفتن در و گفت: "این یک فاجعه است."

بولتون به سرعت موافقت -- او می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید خسته و در عین حال پاکسازی و ترودو شد پر از انرژی نگه داشته و هل دادن رئیس جمهور به قبول سیاست مقررات با او اختلاف نظر.

G7 رهبران ازدحام در مراسم افتتاحیه این کنفرانس در Charlevoix در سال 2018 است. (سازمان بنادر و دریانوردی از طریق بی بی سی)

او می گوید او نمی تواند بگوید اگر تهمت بود بازی بیس بال با آنها — هر چند او نتیجه گیری کرد که رئیس جمهور به حال آماده برای G7 نشست و درک نمی کنند این مسائل است.

در نهایت یک توافق رسیده بود در یک اطلاعیه. "ما انجام شد با G7 با خودم فکر کردم" بولتون می نویسد.

که فرض ثابت شود و زودرس است.

حمله سفارش در ترودو

در پرواز بعدی به آسیا برای دیدار با رهبر کره شمالی مغلوب ساختن پیشی جستن فوران خشم زمانی که او آموخته است که ترودو تا به حال یک بار دیگر شکایت در مورد ایالات متحده تعرفه در اختتامیه کنفرانس خبری.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس از کار اخراج کردن توییتهایی خروج پشتیبانی برای G7 اطلاعیه — اقدام بولتون توصیف کرد که بی سابقه است.

او گفت: رئيس جمهور از خواب بیدار وزیر امور خارجه مایک Pompeo به "پرتاب مناسب" مورد ترودو اختتامیه کنفرانس مطبوعاتی.

بولتون گفت: او پس از صحبت با سفید, خانه مشاور اقتصادی لری Kudlow که برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد در روز یکشنبه تلویزیون بحث را نشان می دهد.

"مغلوب ساختن پیشی جستن جهت [برای بولتون] روشن بود: فقط پس از رفتن ترودو. آیا دست کشیدن از دیگران است. ترودو یک پشت سر خود را مرد,'" بولتون می نویسد.

او می گوید: بدون شک وجود دارد که تهمت می خواستم Kudlow و همکار کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو برای حمله به ترودو.

ناوارو نیز رفت و در تلویزیون و گفت: وجود یک "جایگاه ویژه ای در جهنم" برای ترودو به دلیل راه او تحت درمان مغلوب ساختن پیشی جستن.

تنش بین کانادا و آمریکا رهبران زوال یافت و در جریان دو سال پس از آن بدنام نشست.

G7 رهبران صبر کنید برای مغلوب ساختن پیشی جستن به پیوستن به آنها را برای یک عکس خانوادگی در Charlevoix, Que., در تاریخ 8 ژوئن 2018. (لی میلیس/فردا نیوز)

در نهایت ایالات متحده فولاد و آلومینیوم تعرفه های حذف شده در کانادا و مکزیک است. Kudlow در ضمن از آنجا به خبرنگاران گفت که او و ترودو به اشتراک گذاشته دوستانه لحظه ای بعد در سال 2018 و وصله همه چیز در آن سال و در نشست G20 در آرژانتین.

بولتون حفاری در Chretien بیش Huawei

بولتون کتاب نیز طول می کشد سریع حفاری در سابق نخست وزیر ژان Chrétien. آن را شامل Chrétien پیشنهاد که کانادا باید رایگان Huawei اجرایی Meng Wanzhou در کانادا بازداشت در انتظار استرداد به آمریکا

"هرگز از آمریکا [Chrétien] بود با این استدلال که کانادا باید به سادگی نمی ماند تا ما معاهده استرداد" او می نویسد.

"[معاون رئیس جمهور مایک] پنس Pompeo و من همه خواست کانادا به ایستادگی تاکید ما به حمایت از آنها را در هر راه ما می تواند از جمله به طور مستقیم با بالا بردن چین از بدرفتاری با شهروندان کانادا."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب