مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و آمد راجر سنگ 40-ماه حکم

بازگشت در ماه مارس هر کس که در ایالات متحده اما ضروری کارگران درهم برای انطباق با کار از راه دور برای جلوگیری

توسط PATRIS-FUN در 21 تیر 1399

بازگشت در ماه مارس هر کس که در ایالات متحده اما ضروری کارگران درهم برای انطباق با کار از راه دور برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

خوب همه اما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 ستاد. آرلینگتون ویرجینیا در دفتر باقی مانده است بسته بندی شده با کارگران در چهار ماه گذشته تنها بسته شدن این هفته را برای تمیز کردن عمیق در حالی که به دلیل یک کارمند آزمایش مثبت برای این ویروس از افراد آشنا با HQ, عملیات جزئیات به سیاسی.

اجتماعی فاصله وجود ندارد در داخل تهمت HQ که در آن "ده ها تن از کارکنان" هستند "که اغلب نشسته و در مجاورت نزدیک به انجام تماس های تلفنی و سایر فوری کمپین کسب و کار" سه نفر بگویید سیاسی. کارکنان پوشیدن ماسک در خارج از دفتر "در مورد آنها خال خال با خبرنگاران گفت:" اما رایگان به آنها را در داخل سیاسی همچنان ادامه دارد. به جز رایگان ممکن است مناسب برای آن کلمه: یک نفر گفت: Politico "شما سرگرم کننده ساخته شده از اگر شما به پوشیدن یک ماسک. وجود فشار اجتماعی به انجام آن نیست."

همه از آن آشکار شد که معاون رئیس جمهور مایک پنس در توییتی یک تصویر از مراجعه به ستاد ماه گذشته نشان جم بسته بندی شده maskless ، صدای جیر جیر از آنجا حذف شده است اما آن را برانگیخت سوالات به اینکه ویرجینیا مقامات خواهد گام و اجرای دولت اجتماعی فاصله دستورالعمل و اجباری ماسک سیاست. رژیم صهیونیستی. رالف نرتهم (D) در نهایت کاهش یافته است به درگیر بنابراین او نمی "گرفتار در یک مبارزه سیاسی" یک فرد آشنا با این وضعیت گفت: Politico.

"کمپین طول می کشد سلامت و ایمنی کارکنان ما بسیار جدی" سخنگوی تیم Murtaugh گفت سیاسی. که شامل یک "هفتگی عمیق تمیز کردن روزانه, متوسط چک" و "به طور گسترده ای در دسترس ماسک و PPE و تست از کارکنان در هر دو قبل از حوادث و قبل از بازگشت به دفتر" Murtaugh گفت. ادامه مطلب در سیاسی. کاترین Krawczyktinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب