مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کامیونداران در سی هستند Honking در یک "نشانه ای از عشق' به صورت او. رانندگان می گویند آنها وجود دارد در اعتراض به

(واشنگتن دی سی) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید صدای کامیون شاخ فقط در جنوب کاخ سفید است "ع

توسط PATRIS-FUN در 27 اردیبهشت 1399

(واشنگتن دی سی) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید صدای کامیون شاخ فقط در جنوب کاخ سفید است "علامت عشق" برای او از کامیونداران. اما کامیونداران در واقع بوق مخالفت خود را به پایین نرخ حمل و نقل.

"آنها در حال اعتراض در حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن" رئیس جمهور ادعا کرد در باغ گل رز در روز جمعه طی یک اطلاعیه در مورد واکسن توسعه است. این وافغان از شاخ کامیون پیچید در سراسر بیضی و به آفتاب پخش باغ در طول این رویداد و مراسم تهمت برگزار شد در بعد از ظهر به رسمیت شناختن اعمال خوب در طول coronavirus بیماری همه گیر.

"کسانی که کامیونداران که با ما تمام راه را," او گفت: در قبل از رویداد.

اما رانندگان که صف, خیابان قانون اساسی با سکوهای بزرگ نمی آمد به واشنگتن برای مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها در پایتخت کشور در اعتراض به پایین نرخ حمل و نقل که می تواند نیروی بسیاری از آنها از کسب و کار.

اولیه سراسیمگی از حمل و نقل محموله های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس فروکش کرده است. به عنوان یک نتیجه بسیاری از کامیونداران در بر داشت خود را بدون حمل و نقل برای حمل و نقل و یا با ارائه می دهد به تحویل کالا در نرخ آنها می گویند ناپایدار هستند.

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع بازدید كانون در روز پنج شنبه.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن