مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین از شهر منی پاش بایدن را 'you ain't سیاه" نظر

باکره, مدار, شرکت تاسیس شده توسط ریچارد برانسون با هدف راه اندازی کوچکتر ماهواره تلاش ناموفق در روز دوشنبه به

توسط PATRIS-FUN در 6 خرداد 1399

باکره, مدار, شرکت تاسیس شده توسط ریچارد برانسون با هدف راه اندازی کوچکتر ماهواره تلاش ناموفق در روز دوشنبه به راه اندازی یک موشک در سواحل جنوب کالیفرنیا.

این شرکت اولین پرتاب آزمایشی یک موشک جدید که تا به حال شده است در حال توسعه برای پنج سال آسوشیتد پرس گزارش. این موشک منتشر شد از یک جت دوبله کیهانی و کاهش بیش از اقیانوس آرام است. در بیانیه ای باکره مدار گفت: آن را تایید می کنند "پاک آزادی از هواپیما. اما ماموریت خاتمه مدت کوتاهی به پرواز. کیهانی و ما خدمه پرواز بی خطر هستند و بازگشت به پایگاه است." شرکت نکرد چه رفت اما اعلام آن را "یادگیری بیشتر به عنوان ما مهندسین تجزیه و تحلیل کوه از داده های ما جمع آوری شده است."

موشک انجام تست های ماهواره ای, اما هدف از این پرواز بود برای جمع آوری داده ها در هر مرحله از فرآیند راه اندازی. بیش از آخر هفته باکره مدار اجرایی خواهد Pomerantz گفت: تقریبا نیمی از اول راه اندازی موشک موفق و مدیر عامل شرکت دن هارت گفت: پس از انجام آزمایش های متعدد و بازرسی "در پایان این پرسش همیشه همه چیز فکر شده است و در مورد وجود هر گونه شکاف یا درز و کسانی که به سوالات شما تنها یادگیری هنگامی که شما متعهد به پرواز است." کاترین گارسیاtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب