مغلوب ساختن پیشی جستن تماس وارن و بلومبرگ 'بازنده" از سه شنبه

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت: هواداران در لس آنجلس در روز سه شنبه شب که مبارزات انتخاباتی خود اثبات شده

توسط PATRIS-FUN در 14 اسفند 1398

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت: هواداران در لس آنجلس در روز سه شنبه شب که مبارزات انتخاباتی خود اثبات شده است که در سیاست هر چیزی می تواند اتفاق می افتد.

"این یک شب خوب" بایدن اعلام کرد. "همه چیز به دنبال افتضاح افتضاح خوب است." پس از ملال انگیز نمایش آن در اوایل مقدماتی بایدن باشید تبدیل به اطراف این آخر هفته در کارولینای جنوبی که در آن او به راحتی برنده اصلی. زمان بایدن در زمان مرحله در لس آنجلس او پیش بینی برنده هفت سه شنبه مقدماتی.

"برای کسانی که زدم شمارش از سمت چپ در پشت این است که مبارزات انتخاباتی خود را," او گفت:. "فقط چند روز پیش مطبوعات و صاحب نظران اعلام کرده بود این کمپین مرده و پس از آن آمد کارولینای جنوبی و آنها تا به حال چیزی در مورد آن می گویند. و ما در حال گفت هنگامی که ما به سه شنبه آن را بیش از. آن را ممکن است برای مرد دیگر. بگویید که به مردمی در ویرجینیا و کارولینای شمالی, آلاباما, تنسی, Oklahoma, آرکانزاس, مینه سوتا, و شاید حتی ماساچوست که در آن بیش از حد نزدیک به تماس بگیرید."

بایدن اعلام کرد که او وجود دارد به گزارش "ما بسیار زنده است" و آن را در مبارزات انتخاباتی خود که "ارسال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بسته بندی." او وعده داده شده برای مقابله با تغییر آب و هوا را در بهبود کیفیت آموزش و پرورش در ایالات متحده و مبارزه برای طبقه متوسط. "ما می خواهیم یک نامزد خواهد شد که ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما همچنین نگه داشتن نانسی پلوسی به عنوان سخنران از خانه و پیروزی این کشور ایالات متحده آمریکا. اگر این است که آنچه شما می خواهید به ما بپیوندید. اگر شما می خواهید یک نامزد است که یک دموکرات مادام العمر دموکرات افتخار دموکرات اوباما-بایدن دموکرات به ما بپیوندید." کاترین گارسیاtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب