مغلوب ساختن پیشی جستن کاردانی راجر سنگ محکوم به 40 ماه در زندان بعد از roller-coaster محاکمه

رییس جمهور این کشور را مکرر توییتهایی دربارهی مورد "کاملا نامناسب" یک قاضی فدرال محکوم دونالد مغلوب ساختن پیشی

توسط PATRIS-FUN در 1 اسفند 1398

رییس جمهور این کشور را مکرر توییتهایی دربارهی مورد "کاملا نامناسب" یک قاضی فدرال محکوم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متحد راجر سنگ به بیش از سه سال در زندان در روز پنج شنبه.

ایالات متحده منطقه قاضی امی برمن جکسون دست به پایین 40-حکم ماه پس از سنگ محکوم شد در ماه نوامبر در هفت-تعداد کیفرخواست متهم کرده که او را از دروغ گفتن به کنگره دستکاری با یک شاهد و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین هماهنگ با روسیه به نکته 2016 انتخابات.

سنگ 67 دریافت 40 ماه حبس برای کنگره انسداد شارژ در حالی که دیگر جملات — 18 ماه برای دستکاری و 12 ماه برای دروغ گفتن — در حال اجرا به طور همزمان.

مجازات نیز شامل یک دوره نظارت و آزادی پس از زندان و $20,000 ما خوب است اما این حکم را نمی توان بلافاصله اجرا شده است. سنگ دفاع تیم اتحاد در زمینه یک حرکت درخواست یک محاکمه جدید که در آن جکسون را قانون به طور جداگانه در هفته های آینده.

تورم موش صحرایی به تصویر کشیده مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دیده می شود در خارج از دادگاه فدرال همراه با یک بنر در حمایت از سنگ دفاع. (لی میلیس/فردا نیوز)

جکسون گفت: سنگ جنایات خواستار یک زمان قابل توجهی را پشت میله های زندان, اما او بازدید اصلی توصیه های وزارت دادگستری به عنوان بیش از حد.

این جمله به نظر می رسد به احتمال زیاد به منظور جلب یک توبیخ از مغلوب ساختن پیشی جستن که مدعی است که سنگ کل پرونده فقط یک جنبه از ادامه "witch hunt" علیه او و متحدان خود را با تلخ دموکرات و "دولت عمیق" در داخل FBI و وزارت دادگستری.

با توجه مغلوب ساختن پیشی جستن بخشش ولگردی و قانونی شکنی این هفته نیز از حدس و گمان بوده است که مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت می تواند عفو سنگ.

"من به آن داده اند نه هر فکر ... اما من فکر می کنم او درمان شده بسیار ناعادلانه" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این هفته.

سنگ وکلا خواسته بود برای حکم آزادی مشروط با اشاره به سن خود, خود را, سلامت, شخصیت خود به عنوان یک provocateur و فقدان سابقه کیفری.

"او تحت تعقیب قرار ندارد — به عنوان برخی شکایت کرده اند — به صورت ایستاده برای رئیس جمهور. او تحت تعقیب قرار بود برای پوشش تا برای رئیس جمهور گفت:" جکسون.

"وجود دارد هیچ چیز ناعادلانه ساختگی یا ننگین در مورد تحقیقات یا محاکمه," او گفت: با استناد به کلمات است که برگ برنده استفاده کرده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته شده به توییتر برای محکوم کردن اتهامات و صدور حکم از جمله یک صدای جیر جیر 20 دقیقه پس از روز شنبه را رسیدگی کردم در جریان است.

"دادگاه نمی تواند تحت تاثیر کسانی که نظرات" گفت: جکسون. "آنها کاملا نامناسب است."

خارج از سی دادگاه یک جمعیت برای جمع آوری سنگ از ورود. دو نفر برگزار شد یک بنر بزرگ این برنامه شامل یک طرح از سنگ و #PardonRogerStone مزین زیر. در کنار آن بزرگ چند رسانه ای شکل موش ساخته شده برای شبیه برگ برنده را مشخص کراوات قرمز و مو.

سنگ پوشیدن عینک آفتابی تیره و فدورا تا به حال هیچ نظر به عنوان او وارد شدند با یک ناظر فریاد "خائن!"

سنگ ششم تهمت دستیار یا مشاور دادگاه از اتهامات عنوان شده به عنوان بخشی از ویژه مشاور رابرت مولر بررسی به دخالت در سال 2016 آمریکا.

پل Manafort و مایکل کوهن در حال حاضر دوران محکومیت خود را میگذراندند در حالی که ریک گیتس و جورج پاپادوپاولوس, دریافت, کوتاه, زندان, شرایط و ضوابط. سرنوشت سابق کاخ سفید, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین هنوز به تعیین خواهد شد; فلین انصراف زودتر گناه.

مورد موجب اختلاف در وزارت دادگستری

در سنگ اولیه صدور حکم تفاهم نامه در زمینه Feb. 10 دادستان گفت: سنگ سزاوار زندان ماندگار هفت تا نه سال, مطابق با فدرال صدور حکم دستورالعمل.

دادستان به حال متهم در پرونده که سنگ "تصمیم به دو و سه-در رفتار مجرمانه توسط دستکاری با یک شاهد برای ماه ها به منظور مطمئن شوید که او انسداد موفق خواهد بود."

ویلیام بر مداخله در سنگ مورد منجر به استعفا از چهار دادستان و یک نامه امضا شده توسط بیش از 1 ، 000 سابق وزارت دادگستری مقامات خواستار دادستان کل استعفای. (آسوشیتد پرس)

دادستان کل ویلیام بر حمایت اصلی وزارت دادگستری توصیه, باعث چهار دادستان به ترک سنگ مورد. دادستان کل دستور داد یک یادداشت جدید با کمتر از مجازات های خشن, هر چند آن را ارائه هیچ جزئیات در سمت چپ و جزئیات به قاضی.

بار بعد گفت: در یک ABC اخبار مصاحبه که او نمی خواسته شده است با مغلوب ساختن پیشی جستن به نگاه به این مورد, اما او نمی تواند به جزئیات زیادی که چرا او تصمیم گرفت برای مداخله در این مورد خاص.

"چرا شما کسی است که در اینجا ایستاده است؟" جکسون خواسته دادستان فدرال جان Crabb که در زمان بیش از این مورد پس از اصلی محاکمه تیم را ترک کنید.

جکسون سوال Crabb از نزدیک مورد دقیقا آنچه اتفاق افتاده در وزارت دادگستری. Crabb وجود دارد گفت: تا به حال شده است یک "miscommunication" میان بر و تیموتی شیا سابق بر aide که در حال حاضر به عنوان سرپرست ایالات متحده وکیل در پایتخت کشور است.

در نامه سرگشاده ای به رسانه ها بیش از 1000 سابق وزارت دادگستری مقامات هفته گذشته به نام Barr به استعفا.

"یک فرد باید با توجه ویژه و درمان در یک تعقیب کیفری هستند زیرا یک دید سیاسی متحد از رئیس جمهور" در این نامه به عنوان خوانده شده.

سنگ ارتباطات با ویکی لیکس تحت بررسی

سنگ تخلف را رد کرده است و همواره با انتقاد پرونده او را به عنوان انگیزه های سیاسی. او را ایستاده در دادگاه و وکلای او نیست تماس شاهدین در دفاع از او.

شواهد ارائه شده در دادگاه ارائه بینش جدید به تقلا داخل تهمت کمپین که آن را نازل شده در ماه جولای سال 2016 که ضد محرمانه به سایت ویکی لیکس در اختیار داشتن بیش از 19,000 ایمیل های هک شده از سرورهای کمیته ملی حزب دموکرات.

شاهدان شهادت دادند که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین بازدید از این سنگ به عنوان یک "نقطه دسترسی" به ویکی لیکس و سعی کردم به استفاده از او را به پیشبرد کلمه در مورد هک ایمیل های مخرب به هیلاری کلینتون.

دادستان استدلال کرد که سنگ به حال دروغ به کنگره در مورد صحبت های او در مورد ویکی لیکس با نیویورک میزبان رادیو و کمدین سفت Credico.

در طول مبارزات انتخاباتی 2016 سنگ ذکر شده بود در مصاحبه ها و ظاهر عمومی است که او در تماس با بنیانگذار جولیان آسانژ از طریق یک واسطه اعتماد و اشاره در داخل دانش ویکی لیکس' برنامه.

عکس قاضی با هدف 'پناهی'

شهادت نشان داد که سنگ در حالی که ظاهر می شود قبل از خانه هوش کمیته نام Credico خود را به عنوان واسطه به آسانژ و تحت فشار Credico به او را در تضاد.

پس از Credico تماس گرفته شد کنگره او رسیده به سنگ که به او گفت او باید "استون وال" و "خواهش پنجم" او شهادت دادند.

دادستان همچنین متهم است که سنگ تهدید کرده بود Credico درمان سگ, بیانکا, گفته او "رفتن به نگاهی است که سگ را از شما دور."

سنگ نشان داده شده است در سال 2017 در بوکا راتون فلوریدا., صحبت کردن با اعضای گروه محافظه کار امریکا برای اولین بار در کنار یک پلاکارد از مغلوب ساختن پیشی جستن. رابطه بین دو امتداد به 1980s. (مایکل Ares/پالم بیچ پست/آسوشیتد پرس)

در اجرا تا به محاکمه, سنگ مطرح خشم قاضی با نظر ساخته شده در رسانه های اجتماعی نوشته ها و مصاحبه ها منجر به تهوع سفارش و تهدید بازداشت پیش از محاکمه.

جکسون گفت: در این جلسه که سنگ را به استفاده از رسانه های اجتماعی برای استوک احساسات عمومی در برابر دادستان و دادگاه در نظر گرفته شده برای رسیدن به مخاطبان گسترده ای از جمله Instagram پست با یک عکس از او با تیررس سوار شود.

"این غیر قابل تحمل است برای اجرای عدالت" جکسون گفت.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است و سعی در تطهیر شخصی خود را در رابطه با برخی از همکاران که قبلا متهم یا محکوم شد یک مشتری از لابی شرکت, سیاه, Manafort و سنگ ابتدا در سال 1980 و سنگ که اغلب با مغلوب ساختن پیشی جستن سمت به عنوان او صحبت کرد تا امکان 2000 پیشنهاد برای رئیس جمهور به عنوان نامزد اصلاحات ،

در 2015, سنگ در هیئت مدیره به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی شد پیشنهاد خود را برای رئیس جمهور به عنوان یک جمهوری خواه و اما در سمت چپ این کمپین تحت شرایطی نامشخص در ماه اوت آن سال به زودی پس از کوری Lewandowski در زمان بیش از عنوان کمپین صندلی.

اما به جزئیات کیفرخواست روشن ساخته و سنگ بود به طور منظم در تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مقامات در طول مبارزات انتخاباتی در سال 2016 و به مرحله گذار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن