مغلوب ساختن پیشی جستن assails دشمنان نمی کند ذکر آمریکا coronavirus مرگ و میر در چهارم جولای رویداد

در یک روز به معنای وحدت و جشن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قول داد به "حفاظت از ارزش ه

توسط PATRIS-FUN در 15 تیر 1399

در یک روز به معنای وحدت و جشن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قول داد به "حفاظت از ارزش های ما" از دشمنان درون چپ, غارتگران آشوبگران او گفت: — در یک چهارم جولای گفتار بسته بندی شده با تمام نارضایتی ها و combativeness سیاسی خود در تظاهرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن تماشا چتربازان شناور به زمین در یک ادای احترام به امریکا استقبال مخاطبان خود را از خط مقدم پزشکی کارگران و دیگران مرکزی در پاسخ به coronavirus همه گیر شد و در کسانی که "تهمت" به او و بی احترامی این کشور گذشته است.

"ما در حال حاضر در روند شکست رادیکال سمت چپ و آنارشیست ها و آشوبگران این غارتگران و افرادی که در بسیاری از موارد باید مطلقا هیچ سرنخی چه چیزی آنها انجام می دهند," او گفت:. "ما هرگز اجازه خواهد داد که مردم خشمگین به پاره کردن ما مجسمه پاک کردن تاریخ ما تلقین فرزندان ما.

"و ما را محافظت و حفظ زندگی به سبک آمریکایی آغاز شد که در سال 1492 زمانی که کلمب کشف امریکا است."

او اشاره نمی کند مرده را از بیماری همه گیر. حدود 130,000 شناخته شده اند و از COVID-19 در ایالات متحده

مغلوب ساختن پیشی جستن و همسرش, Melania Trump, سازمان دیده بان ایالات متحده هواپیماهای نظامی روگذر در روز شنبه. (Carlos Barria/فردا نیوز)

حتی به عنوان مقامات در سراسر کشور با التماس آمریکاییها برای محدود کردن شور و شوق خود را برای بزرگ چهارم جولای جمعیت تهمت ترغیب توده ها با یک "ویژه شب" از ادای احترام و آتش بازی صحنه با جدید ایالات متحده عفونت کروناویروس در حال افزایش است.

اما این جمعیت سرگردان بازار ملی برای شب درجه نشان می دهد و آتش بازی بودند کاملا نازک تر کسانی که در جمع آوری و برای سال گذشته مسدود جشن در بازار.

بسیاری از کسانی که نشان داد تا ماسک عینک بر خلاف کسانی که نشسته نزدیک به هم برای مغلوب ساختن پیشی جستن جنوب چمن رویداد و فاصله بود آسان برای انجام این کار برای کسانی که پراکنده در سراسر وسیع فضا.

مغلوب ساختن پیشی جستن دریغ نکنید برای استفاده از این کشور به تولد به عنوان یک مناسبت به زابل بخش از جمعیت است که آیا حمایت از او. حمل بر موضوع او زد در یک روز زودتر در برابر پس زمینه از کوه راشمور آثار او رفت و پس از آن که پاره کردن مجسمه ها و یا فکر می کنم برخی از آنها به ویژه کسانی که از مؤتلفه و ارقام باید برداشته شود. حمایت شده و رو به رشد در میان جمهوری خواهان برای حذف مؤتلفه خاطرات.

"ما گذشته است که یک بار به بازیگران دور" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

همه گیر صعودی در سراسر ایالات متحده

خارج از این رویداد اما به عنوان نزدیک به آن را به عنوان آنها می تواند Pat Lee فوقانی دوبلین Pa. یا دو نفر از دوستان او با یک پرستار از Fredericksburg, Va., که فقط سر دنده بود MAGA کلاه.

"POTUS گفت: این امر از بین برود" لی گفت: از همه گیر با استفاده از مخفف رئیس جمهور ایالات متحده است. "ماسک من فکر می کنم مثل یک جعل است." اما او گفت: او یکی داخل Trump International Hotel, جایی که او در آنجا ماند.

با جنگ جهانی دوم, یادبود, خدمات پارک های ملی دست بسته از پنج پارچه سفید ماسک به همه کسانی که آنها را می خواستم. مردم نیاز به آنها را می پوشند.

مردم دیده می شود در بازار ملی به عنوان تهمت صحبت می کند در طول یک رویداد در جنوب چمن کاخ سفید در روز شنبه. (Tasos Katopodis/گتی ایماژ)

یکی دیگر از پرستار, پر از وزوز وات از ریورساید کالیفرنیا آمد به دیدن این نمایش هوایی و آتش بازی با شوهر و دو دختر خود را یکی از آنها زندگی می کردند در واشنگتن است. آنها عینک مطابق با پرچم آمریکا ماسک صورت حتی زمانی که نشسته با هم روی نیمکت پارک.

"ما تصمیم به پوشیدن ماسک برای محافظت از خودمان و دیگران" وات گفت. او گفت که خانواده اش تقسیم شد در مغلوب ساختن پیشی جستن اما او "بیشتر از یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی. که از جنوب کالی من گرایش سوسیالیستی. من خسته از پرداخت مالیات به طوری که دیگران می توانند در خانه بمانند."

مغلوب ساختن پیشی جستن مهمان شد و پزشکان و پرستاران و اجرای قانون افسران و اعضای نظامی و همچنین مقامات از دولت گفت: Judd Deere معاون مطبوعاتی کاخ سفید ، او گفت: این رویداد یک ادای احترام به "شجاعت فوق العاده ای و روح" از کارگران خط مقدم و در این بیماری همه گیر.

مهمان ها دیده می شود در جنوب چمن کاخ سفید در روز شنبه. (پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس)

در بسیاری از نقاط کشور مقامات دلسرد تجمع جمعی برای تعطیلات پس از روزها که دیده اند COVID-19 موارد رشد در نرخ را تجربه نکرده و حتی در طول مرگبارترین مرحله از این بیماری همه گیر در بهار.

در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به طلب جمعیت بزرگ که آن را به رویدادهای خود را.

او باز تعطیلات آخر هفته با سفر به کوه راشمور در داکوتای جنوبی برای یک نمایش آتش بازی جمعه شب در نزدیکی کوه کنده کاری از جورج واشنگتن و توماس جفرسون, آبراهام لینکلن و تئودور روزولت. در stark کلمات او را متهم معترضان که تحت فشار قرار دادند برای عدالت نژادی از درگیر شدن در یک "بی رحم مبارزه برای محو کردن تاریخ ما است."

حتی به عنوان او تحت فشار قرار دادند به جلو با جشن سایه coronavirus loomed به او نزدیک کند. Kimberly Guilfoyle, بالا جمع آوری کمک برای رئیس جمهور و دختر ارشد او فرزند Donald Trump Jr., آزمایش مثبت برای ویروس مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: اواخر جمعه. Guilfoyle توییتی شنبه که او به دنبال به جلو به "بازیابی سریع."

در انتخابات ریاست جمهوری پیام در اوایل روز شنبه در 244th سالگرد تصویب اعلامیه استقلال مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که "در ماه های گذشته روح آمریکایی بدون شک آزمایش شده است توسط بسیاری از چالش است."

خود را دموکرات رقیب جو بایدن در بیانیه ای گفت که آمریکا "هرگز زندگی" به تاسیس آن اصل که "همه انسانها برابر خلق شده اند" اما امروز "ما باید یک فرصت به پاره کردن ریشه های نژادپرستی نظاممند در خارج از این کشور است."

تهمت حمایت از تجمعات در بازار ملی و در کوه راشمور در آمد که در بسیاری از جوامع تصمیم به قراضه آتش بازی و رژه می روند و دیگر سنت های تعطیلات به امید اجتناب و در عین حال بیشتر موج در عفونت.

موارد تایید شده در حال بالا رفتن در 40 متحده و ایالات متحده تنظیم یک رکورد دیگر جمعه با 52,300 به تازگی گزارش شده عفونت با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اخطار می دهد که تجمع جرم مانند یک برنامه ریزی برای واشنگتن در حال حاضر در معرض خطر برای گسترش ویروس. در عین حال جراح عمومی جروم Adams sidestepped وقتی پرسید که آیا او می خواهد احتیاط یک دوست در برابر حضور جمع زیادی. او گفت: مردم باید با پوشیدن ماسک و در غیر این صورت را تشکیل می دهند ذهن خود را.

سازمان دیده بان | جشن روز استقلال یک نگرانی در ایالات متحده که در آن موارد در حال افزایش است:

به عنوان جدید روزانه موارد در ایالات متحده آمار یک رکورد نگرانی وجود دارد که جولای 4th, جشن خواهد منجر به یک انفجار از COVID-19 موارد به عنوان مردم مسخره در ماسک و فیزیکی فاصله. 2:01

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است درد به کشور بازگشت به حالت عادی شده است و مایل به فشار پاکت دورتر از بسیاری از ایالت ها و شهر های بزرگ شهرداران مایل به رفتن.

منطقه کلمبیا شهردار موریل Bowser خود گفت: او حق ندارد به تعطیل تعطیلات عینک آنجا که آن را در زمین فدرال. اما او هشدار داد که دولت فدرال در مورد خطرات ناشی از چنین جمعیت زیادی و به او گفت: ترکیبات: "فقط به خاطر کسی که شما را دعوت به یک مهمانی معنا نیست که شما باید برای رفتن است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
نظرات کاربرن