FAA می دهد OK به راه اندازی مجدد پرواز تست برای بوئینگ 737 Max

پرواز-گواهینامه تست برای بوئینگ 737 Max که مبتنی شده از مارس 2019 به دلیل دو تصادفات مرگبار می تواند شروع به ع

توسط PATRIS-FUN در 10 تیر 1399

پرواز-گواهینامه تست برای بوئینگ 737 Max که مبتنی شده از مارس 2019 به دلیل دو تصادفات مرگبار می تواند شروع به عنوان روز دوشنبه با توجه به یک اداره هوانوردی فدرال ایمیل فرستاده یکشنبه به کنگره کمیته نظارت.

این شرکت نیاز ترخیص از FAA قبل از این هواپیما می تواند پرواز دوباره و تست پرواز با FAA آزمون خلبانان, یک گام کلیدی. آنها را از چند روز خواهد بود و ارزیابی بوئینگ پیشنهاد تغییر خودکار سیستم کنترل پرواز در حداکثر.

پرواز سیستم کنترل باعث معیوب خوانش از سنسورهای تحت فشار قرار دادند این هواپیما به nosedives که منجر به تصادفات در اندونزی و اتیوپی قتل 346 نفر است.

حتی اگر هیچ مشکلی جدید در حال کشف در طول پرواز آزمایشی این احتمال را حداقل یک ماه به خلبانان آموزش دیده و mothballed هواپیماهای به روز رسانی بازرسی و سرویس. FAA برای ثبت نام در بوئینگ خلبان-برنامه های آموزشی و پنل های بین المللی تنظیم خواهد دیدگاهها برای حداقل آموزش خلبان بیش از حد.

بوئینگ گفت: آن معوق به FAA و جهانی تنظیم کننده حداکثر فرآیند صدور گواهینامه.

نزدیک به 400 حداکثر هواپیماهای تحویل داده شده به شرکت های هواپیمایی قبل از آنها پایه و بوئینگ ساخته شده است چند صد بیشتر است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب