مغلوب ساختن پیشی جستن متحد و جمهوری خواه جمع آوری کمک به نام رئیس جدید خدمات پستی

لوئیس DeJoy یک کارولینای شمالی تاجر ساخته شده است که کمک های مالی زیادی به رئیس جمهور تهمت و کمیته ملی حزب جمه

توسط PATRIS-FUN در 18 اردیبهشت 1399

لوئیس DeJoy یک کارولینای شمالی تاجر ساخته شده است که کمک های مالی زیادی به رئیس جمهور تهمت و کمیته ملی حزب جمهوری خواه را به عنوان جدید postmaster طور کلی خدمات پستی را حکام تایید با واشنگتن پست روز چهارشنبه.

این نهاد یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد مسئول یک سازمان است که او شده است انتقاد برای سال. مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم خدمات پستی از شارژ آمازون و دیگر شرکت ها به اندازه کافی خود را برای ارائه بسته های تماس با آژانس "یک شوخی" در ماه گذشته و گفتن آن نیاز به چهار برابر آن قیمت حمل و نقل. خدمات پستی گفت: این اتهامات به اندازه کافی برای نگه داشتن قیمت های خود را رقابتی است.

با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس و کاهش مداوم در کلاس اول, پست, پستی سرویس طرح ریزی یک 13 میلیارد دلار درآمد کمبود پایان سال مالی در ماه سپتامبر به ارسال گزارش. آژانس گفت: بدون کمک آن ممکن است قادر به ایجاد حقوق و دستمزد و یا ارائه بدون وقفه سرویس ایمیل در ماه سپتامبر گذشته.

به عنوان بخشی از coronavirus امداد تصویب در ماه مارس خدمات پستی می توانید دسترسی به 10 میلیارد دلار خط اعتباری و آژانس در حال مذاکره بیش از این در حال حاضر با وزارت خزانه داری. مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است به منظور ضربه بزنید و این خط اعتباری خدمات پستی باید افزایش هزینه های آن را در این پست گزارش.

خدمات پستی شده است یک غیر سیاسی آژانس و DeJoy اولین postmaster به طور کلی در دو دهه که نمی برخاستن صف. DeJoy که شروع خواهد شد در ژوئن 15 کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه دارایی رئیس. پس از سال 2016 او داده است بیش از 2 میلیون دلار به حزب جمهوری خواه علل و مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی فدرال و کمیسیون انتخابات سوابق نشان می دهد.

فعلی postmaster طور کلی مگان برنان اعلام بازنشستگی اش در سال گذشته پس از برخورد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از تلاش برای دفاع از کنترل بیشتر بر این سازمان منابع مالی و عملیات ارسال گزارش. کاترین گارسیاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب