Coronavirus وظیفه نیروی Reemerges پس از 2 ماه با اخبار بد و هیچ رئیس جمهور در چشم

بefore جمعه آخرین بار کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی حال خطاب کشور, آوریل 27 بود. ایالات متحده ثبت شده بود

توسط PATRIS-FUN در 7 تیر 1399

بefore جمعه آخرین بار کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی حال خطاب کشور, آوریل 27 بود. ایالات متحده ثبت شده بود 978,680 coronavirus موارد و 55,266 مرگ و میر و ایالات متحده آماده شد دوباره باز به عنوان درصد از مردم تست مثبت برای COVID-19 شروع به کاهش است. "ما همچنان به دیدن شواهدی وجود دارد که ما استراتژی تهاجمی در حال کار و در حال کار در سطح بسیار بالا," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه.

این زمان به عنوان نیروی کار برگزار شد اولین تلویزیونی کنفرانس مطبوعاتی در دو ماه تهمت بود به ویژه وجود ندارد. این جلسه که قبلا برگزار شده در کاخ سفید تحویل داده شد به جای آن در ستاد بهداشت و خدمات انسانی در بدترین هفته در رکورد COVID-19 نفر در کشور با روزانه موارد به خوبی فراتر از اوج قبلی در ماه آوریل و پاک کردن تمام متناوب پیشرفت در مسطح منحنی. امریکا در حال حاضر حداقل 2,446,706 موارد در ثبت و حداقل 124,891 نفر کشته شده اند.

به عنوان کشور برتر مقامات بهداشت کردم قبل از این دوربین ها برای ارائه یک پیام فوری برای جوان آمریکایی به عمل اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک برای کمک به جلوگیری از سنبله در COVID-19 نفر در 16 آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید آماده به صحبت می کنند در یک رویداد در مورد نیروی کار آمریکا. او همچنین در توییتر ارسال FBI متوجه به دنبال برای 15 نفر به اتهام درگیر در تلاش برای خراب کردن مجسمه رئیس جمهور اندرو جکسون در لافایت میدان پارک.

شب قبل از او نشسته با رادیو فردا میزبان Sean Hannity و تکرار این ادعای نادرست که افزایش موارد جدید بود نتیجه تست بیشتر. "شما در حال رفتن به یک بچه با sniffles و آنها می گویند آن را coronavirus" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. دو روز قبل از آن تهمت صحبت به یک بسته بندی 3,000 صندلی کلیسا در شهر فینیکس, Ariz. پر از دانشجو حامیان نشسته نزدیک به هم و بسیاری از آنها نه پوشش خود بینی و دهان.

مغلوب ساختن پیشی جستن عدم تمایل به استفاده از خود را قلدر منبر برای متقاعد کردن بیشتر آمریکایی ها برای کمک به کاهش سرعت گسترش ویروس می آید در یک مخاطره برای کشور است. در حال حاضر آن است تا به مقامات بهداشت عمومی مانند دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ و دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص که به تازگی گفت که او صحبت نکرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته برای متقاعد کردن آمریکایی ها به عمل اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک به اقتصاد باز می شود و موارد همچنان به افزایش است.

"کاخ سفید انجام جلسات در ماه آوریل زمانی که آن را مناسب برای آنها را به برخی از خوب فشار دهید اما پس از آن فقط متوقف هنگامی که آنها خسته از آن می گوید:" Maciej Boni, متخصص اپیدمیولوژی در پن استیت مرکز بیماری های عفونی و پویایی است. "من فکر می کنم آنها از دست رفته قایق در تلاش برای مفید باشد."

مغلوب ساختن پیشی جستن به ندرت شده است در هماهنگی با مقامات بهداشت در ارائه پیام مهم به مردم درباره COVID-19. این pained عبارات دکتر Birx و دکتر Fauci, به عنوان آنها به گوش مغلوب ساختن پیشی جستن پزشکی توصیه به آمریکایی ها شد از ویژگی های منظم از نیروی کار روزانه تلویزیونی جلسات در ماه مارس و آوریل. زمانی که مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) خواسته آمریکایی ها برای پوشیدن ماسک در آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او نمی خواهد آن را انجام دهد و هرگز دیده شده است با پوشیدن یک. در همان ماه او تور یک ماسک کارخانه بدون پوشیدن ماسک. او در یک کمپین تجمع با بیش از 6 ، 000 طرفداران در تولسا در ژوئن 20, یک رویداد است که متناسب با CDC تعریف "بالاترین خطر است."

این یک لحظه ای که مغلوب ساختن پیشی جستن به قدرت رسیدن در این کشور می تواند مفید معکوس ویروس جدید خطرناک ترند. فلوریدا است که شاهد افزایش در درصد از مردم تست مثبت برای COVID-19. تخت بیمارستان در آریزونا در حال رسیدن به ظرفیت. در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت دستور توقف اعمال جراحی الکتیو در سخت ترین-آمار شهرستان بیش از نگرانی برای تخت بیمارستان فضا و خواسته همه اهالی تگزاس به پوشیدن ماسک ، شستن دست های خود را به طور منظم و از هم جدا ماندن از دیگران است. "آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم به عنوان یک دولت است که رفتن به عقب و تعطیل کردن کسب و کار" ابوت گفت. مقامات در کانکتیکات نیوجرسی و نیویورک خواستار مسافران از کشورهای که در آن موارد خونتان به خود قرنطینه به مدت دو هفته. حتی متحده که در آن عفونت های پایین باقی می ماند باید کار سختی در پیش داریم و از آنها می گوید: Boni, استخدام هزاران نفر از مردم به تماس با افراد آلوده و پیگیری که آنها شده اند در تماس با شامل شیوع بیماری های جدید.

معاون رئیس جمهور مایک پنس که منجر نیروی کار آغاز کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه با مثال تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده است که از ماه مارس برای افزایش در دسترس بودن لوازم پزشکی و آزمایش در ایالات متحده نیروی کار روبرو شده است 17 بار از این کشور شروع به بازگشایی, او گفت:, و دیدار با فرمانداران دولت هر دوشنبه برای به اشتراک گذاشتن آمار و یاد بگیرند که چه منابع مورد نیاز هستند. دکتر Birx خواهد شد سفر به تگزاس و نیومکزیکو و آریزونا برای دیدار با مقامات بهداشت محلی و گروه های اجتماعی و تاکید بر نیاز به تمرین های اجتماعی فاصله و آزمایش می شود.

اما زمانی که پنس رو به نقطه ای که چرا نیروی کار بود به طور ناگهانی کرد قبل از اینکه آمریکا پس از دو ماه کامل نبود با اخبار خوب است. مقامات بهداشت در حال حاضر شاهد موارد "افزایش شتاب در سراسر جنوب" برجسته شیوع بیماری در تگزاس فلوریدا و آریزونا و کالیفرنیا و 12 سایر متحده است.

پرسید: چرا تهمت کمپین در ادامه به برگزاری مراسم بزرگ با مردم نه با پوشیدن ماسک پنس گفت که "آزادی بیان حق صلح و دوستی جمع آوری مندرج در قانون اساسی ایالات متحده است. ما یک انتخابات در جریان این سقوط" پنس گفت:, و اضافه کرد که او و مغلوب ساختن پیشی جستن "می خواهم به مردم آزادی برای شرکت در روند سیاسی است."

پنس تاکید کرد که حتی به عنوان تعدادی از موارد شروع به افزایش دوباره تعداد افرادی که در حال مرگ هستند و هر روز از این ویروس کاهش یافته است چرا که مردم قبلا تشخیص داده و بیمارستان و به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد درمان و برخی از داروهای اثبات برای کمک به بیماران بهبود می یابند. "ما هنوز هم می تواند برخی از راحتی در این واقعیت است که مرگ و میر رو به کاهش" پنس گفت و اشاره کرد که از این هفته وجود دارد و دو روز که کمتر از 300 آمریکایی درگذشت, را از اوج بیش از 2500. "همه 50 ایالت در حال باز کردن تا با خیال راحت و مسئولانه" پنس گفت.

همکاران خود را رنگ starker تصویر. "ما در مورد نقاط" بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت. "ما مواجه با یک مشکل جدی در برخی از مناطق," دکتر گفت: Fauci. "ما در حال دفاع از خود" در برابر گسترش این ویروس گفت: Robert Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, اما هشدار داد آمریکایی ها باید "در آغوش اهمیت اجتماعی فاصله گرفت."

اپیدیولوژی احتیاط که به عنوان تعدادی از موارد بالا می رود تعداد زیادی از مردم در بیمارستان بستری و مرگ ناشی از این بیماری نیز ممکن است افزایش دو یا سه هفته بعد. پرسید که آیا او نگران بود که میزان مرگ و میر ممکن است شروع به صعود پنس گفت: "امید ما و دعاهای ما این است که چنین نیست." در علاوه بر این به نماز, توجه به بهداشت مقامات آمریکایی می تواند به جلوگیری از افزایش مرگ و میر با دور ماندن از یکدیگر و پوشش دهان خود را هنگامی که ،

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن