DACA تصمیم چپ جمهوریخواه ایالت جاش هالی 'نا امید' با دیوان عالی کشور است. آن را به سمت چپ چاک شومر در اشک.

جیمی کیمل صادر کرده است عذرخواهی پس از آمدن زیر آتش برای پوشیدن blackface در طرح. اواخر شب میزبان در روز سه ش

توسط PATRIS-FUN در 4 تیر 1399

جیمی کیمل صادر کرده است عذرخواهی پس از آمدن زیر آتش برای پوشیدن blackface در طرح.

اواخر شب میزبان در روز سه شنبه پس از عذرخواهی طرح از مرد نشان می دهد که او در آن تن blackface یک بار دیگر مطرح بیش از چند هفته گذشته.

"وجود دارد هیچ چیز برای من مهم تر از خود احترام و عذرخواهی می کنم به کسانی که واقعا صدمه دیده و یا جرم آرایش من عینک و یا کلمات من صحبت کرد," او گفت:.

کیمل گفت که زمانی که او به تن blackface در حالی که جعل هویت کارل مالون او "هرگز در نظر گرفته شده است که این ممکن است به عنوان هر چیزی غیر از تقلید از یک شخص انسانی است که تا به حال هیچ ربطی به کارل رنگ پوست از آن خود امده عضلات و سر طاس." این طرح در حال "شرم آور" به عقب نگاه در کیمل گفت:, و اضافه کرد که "من معتقدم که من باید تکامل یافته و بالغ گذشته بیش از بیست سال به علاوه, و من امیدوارم که مشهود است به هر کسی که به تماشای من نشان می دهد."

در بیانیه خود کیمل نیز گفت: این نا امید کننده است "که این فکر لحظه را تبدیل به یک سلاح مورد استفاده توسط برخی به کاهش من انتقادات اجتماعی و دیگر بی عدالتی" و دامنگیر "کسانی که وانمود کردن خشم به پیشرفت خود سرکوبگر و واقعا نژادپرستانه دستور کار است." کیمل به تازگی اعلام کرد او را به گرفتن یک استراحت از خود نشان می دهد برای تابستان هر چند او را تکذیب کرد و گفت دلیل این است که از جنجال و گفت: این برنامه ریزی شده بود برای بیش از یک سال است.

این عذرخواهی از کیمل می آید و پس از نمایش امشب's جیمی فالون همچنین عذرخواهی برای پوشیدن blackface در حالی که بازی Chris Rock on SNL در یک طرح. "من بسیار متاسفم برای ساخت این بدون شک توهین آمیز تصمیم گیری و تشکر از همه شما برای نگه داشتن من پاسخگو" فالون گفت. برندان فرداtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن