مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواست به مهاجران از بازداشت به عنوان ویروس موج

(واشنگتن) — فشار بود نصب بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چهارشنبه به آزادی مردم از مهاجرت بازداشتگاه که در آن ح

توسط PATRIS-FUN در 7 فروردین 1399

(واشنگتن) — فشار بود نصب بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چهارشنبه به آزادی مردم از مهاجرت بازداشتگاه که در آن حداقل یکی از بازداشت شدگان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و طرفداران ترس محله های تنگ و به طور کلی شرایط می تواند باعث گسترش سریع این ویروس.

ایالات متحده دارای حدود 37,000 نفر در بازداشتگاه های اداره مهاجرت. بازداشت شدگان و طرفداران می گویند بسیاری از آسیب پذیر هستند به دلیل سن کم و از قبل موجود شرایط پزشکی و چون آنها اغلب برگزار شد در باز اتاق تخت 3-فوت از هم جدا و بدون لوازم کافی از ماسک و یا سایر حمایت های.

"این غیر ممکن است به ماندن آرام گفت:" مارکو Battistotti یک ایتالیایی است که در میان 170 نفر بازداشت شده توسط آمریکا مهاجرت و گمرک در بریستول زندان شهرستان در ماساچوست است. "مردم وحشت. مردم در ترس است."

54 سال Battistotti بود و در میان حدود 100 تن از بازداشت شدگان در زندان شهرستان در نزدیکی کیپ Cod امضا کنندگان نامه منتشر شده توسط یک محلی وکیل مهاجرت جزئیات شرایط در داخل. از آنها خواسته می شود منتشر شده به انتظار تصمیم گیری در مهاجرت خود را.

"من نمی خواهم به مرگ در یخ زندان او گفت:" در یک مصاحبه تلفنی با آسوشیتد پرس. "چرا نمی توانم مبارزه با من در مورد خارج؟"

این آژانس که در گزارش تست مثبت از 31 سال از مکزیک برگزار شد در Bergen County, New Jersey, روز سه شنبه اعلام کرده مراحل را برای محافظت از بازداشت مهاجران و کارکنان از ویروس اما هنوز نمی گفت که آیا این برنامه به نقد و بررسی موارد ممکن است برای انتشار به دلیل شیوع. آن را بلافاصله در پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در این شکایت در مورد شرایط از بازداشت شدگان و حامیان خود را.

دولت در تلاش است تا تعادل خود را به طور کلی خط سخت مهاجرت و امضا سیاست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و آن در پاسخ به شیوع بیماری های, با یخ اعلام قبلا که آن را "به طور موقت تنظیم" عملیات به تمرکز بر دستگیری افرادی که یک خطر برای امنیت عمومی و یا به موضوع اجباری بازداشت به دلیل سابقه کیفری.

مهاجر طرفداران از جمله اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در زمینه پرونده های حقوقی در کالیفرنیا و مریلند و پنسیلوانیا و در جای دیگر به دنبال دستور دادگاه برای آزادی فوری افراد در بازداشتگاه های اداره مهاجرت به خصوص کسانی که در معرض خطر که به دلیل سن یا شرایط پزشکی.

طرفداران نیز خواسته دادگاه در لس آنجلس به سفارش دفتر اسکان مجدد پناهندگان به انتشار به واجد شرایط حامیان حدود 1200 کودکان مهاجر بودند که دستگیر و بدون پدر و مادر یا قیم قانونی و برگزار شده است در دولت-قرارداد پناهگاه برای بیش از 30 روز است. آنها گفتند: دو تن از اعضای هیات در دو جمله امکانات در نیویورک باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از بازداشت شدگان مهاجرت کلی هستند در معرض خطر بالاتر اما یکی کالیفرنیا کت و شلوار به تنهایی تا به حال 13 شاکیان همه بیش از 55.

یک قاضی فدرال در بوستون روز چهارشنبه دستور آزادی 36 سال از جمهوری دومینیکن که بازداشت شد در یک زندان محلی در جنوب شهر که در آن یک کارمند آزمایش مثبت است. آیتالله سیستانی شکایت کرد برای آزادی دو نفر دیگر برگزار می شود وجود دارد.

یک پنل از 9 مدار دادگاه تجدید نظر در سان فرانسیسکو در روز دوشنبه به نقل از "به سرعت در حال افزایش بهداشت عمومی بحران" دستور آزادی فوری 37 سال است که مبارزه و تبعید به مکزیک.

زن وکیل حداکثر کارتر-Oberstone گفت: دولت به او گفت که آن را نمی خواهد در مخالفت با این تصمیم اما او هنوز هم به حال منتشر شده است که از اوایل روز شنبه. دادگاه در زمان عمل و ابتکار خود را در یک نادر حرکت از طرف یک زن که می گوید او تهدید به مرگ شده توسط اعضای یک کارتل مواد مخدر در مکزیک.

"آن چیزی نیست که ما خواسته یا انتظار داشتند" کارتر-Oberstone گفت. "دادگاه است که به وضوح در واکنش به بیشتر بحران بهداشت عمومی است که ما در حال حاضر و دوباره ارزیابی چگونه آن را به دور از موارد مهاجرت در نور از این بحران است که همه ما در حال تجربه."

این وضعیت در بازداشتگاه های اداره مهاجرت که شامل امکانات اجرا شده توسط محلی های قضایی و خصوصی و پیمانکاران است که در مواجهه با زندان و زندانها با کارکنان نیز در معرض خطر از یک ویروس است که در حال حاضر بیمار حداقل 55,000 نفر کشته و حدود 800 نفر در ایالات متحده

یک تفاوت این است که بیش از نیمی از یخ بازداشت شدگان هیچ اتهامات جنایی یا محکومیت و برگزار می شود تنها برای مهاجرت دلایل. تحت دولت های قبلی بسیاری از احتمال منتشر شده در پیوند به عنوان آنها به دنبال موارد خود را.

یخ گزارش شده یکی از تست مثبت از یک کارمند در یک مرکز بازداشت در الیزابت نیوجرسی و 18 تایید موارد در میان کارکنان درگیر در بازداشت مهاجران. یک پیمانکار گزارش یک مورد مثبت از یک کارمند در یک مرکز در شهرستان هریس, Texas. آژانس می گوید آن است که غربالگری جدید زندانیان و جداسازی زندانیان نشان می دهد که علائم بیماری کروناویروس.

بازداشت شدگان می گویند که این اقدامات را انجام خواهد داد بسیار با مردم ماندن در خوابگاه-مانند خلیج اجتماعی فاصله ممکن است و یا در اتاق های کوچکتر که آنها گاهی اوقات باید برای تمیز کردن خود با ناکافی تمیز کردن وسایل.

ویژه داستان
خواهد COVID-19 تا کنون واقعا میشه ؟ ؟ ؟
در اینجا چیزی است که یکی از کسانی که بالای کارشناسان فکر می کند

Francisca مورالس دیاز 45 ساله از مکزیک بود که جمعه منتشر شد از یخ بازداشتگاه در لوئیزیانا گفت که او و دیگران صادر شد صابون و کاغذ توالت خود را با استفاده از یک بار در هفته و آنها را اجرا کنید. زمانی که آنها شکایت او می گوید به آنها گفته شد وجود دارد کمبود در خارج نیز هست.

"وجود ندارد دارو به اندازه کافی. آن را به خوبی حفظ" مورالس گفت: AP. او ترس است که "در هر لحظه آنها در حال رفتن به می آیند و من را به عقب وجود دارد."

اسپری فلفل استفاده شد روز سه شنبه توسط سپاه پاسداران در داخل کاج دشت زندان در لوئیزیانا در برابر مهاجران که می گویند آنها خواستار تسهیلات بیشتر برای محافظت از آنها را از این ویروس با توجه به مرکز قانون فقر جنوب. یخ سخنگوی برایان کاکس گفت: هفت نفر بودند پس از اسپری آنها حاضر به دنبال سپاه در احكام است.

ایرا Alkalay یک وکیل به نمایندگی از برخی از بازداشت شدگان در این زندان در نزدیکی کیپ کاد گفت: بازداشت شدگان مسئول تمیز کردن واحد خود را که شامل یک منطقه ناهار خوری و حمام و سرویس بهداشتی, اما حتی با توجه bleach. برخی از امضا کنندگان این نامه رنج می برند از بیماری های تنفسی مانند سل آمفیزم و آسم قرار داده است که آنها را در خطر بیشتر ابتلا به ویروس.

"اینها شرایط بهداشتی در همه" Alkalay گفت. "اگر ویروس معرفی شده است بسیاری از مردم می تواند بیمار را همه در یک بار. بیمارستان در منطقه می تواند تبدیل به سرعت غرق شده است."

دفتر Bristol County Sheriff توماس هاجسون که دارای عناوین ساخته شده برای ارائه به ارسال زندان یخ زندانیان برای کمک به ساخت مغلوب ساختن پیشی جستن را وعده داده مرزی دیوار است تاکید کرد در حال حاضر وجود دارد هیچ تایید و یا مورد مشکوک به این ویروس در تاسیسات.

"ما گمان این زندانیان در حال کار با خارج فعال سیاسی گروه ها به استفاده از coronavirus بحران برای پیشبرد دستور کار سیاسی خود را" کلانتر سخنگوی جاناتان عزیز گفت این هفته است.

Eunice Cho یک ACLU وکیل هشدار داد که اگر این ویروس گسترش می یابد از طریق یک مرکز تعداد افراد بیمار که نیاز به خدمات پیشرفته می تواند پایمال نزدیک بیمارستان. بسیاری از یخ زندان هستند در مناطق روستایی با کوچکتر بیمارستان.

"این است که از نزدیک مربوط به سلامت کل جامعه" چو گفت.

________________________________

Marcelo گزارش از بوستون. تاجر گزارش از هوستون.

آسوشیتد پرس نویسنده امی Taxin در اورنج کانتی, کالیفرنیا کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن