مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت می کند به باز کردن دو یوتا بناهای تاریخی برای استخراج و حفاری

(SALT LAKE CITY) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز پنج شنبه اجرا برنامه به کوچک دو ملی آثار تاریخی در یوتا

توسط PATRIS-FUN در 18 بهمن 1398

(SALT LAKE CITY) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز پنج شنبه اجرا برنامه به کوچک دو ملی آثار تاریخی در یوتا حصول اطمینان از اراضی که قبلا خارج از محدوده برای توسعه انرژی باز خواهد شد به استخراج معدن و حفاری. عمل می آید با وجود پرونده های حقوقی توسط حفاظت قبیله ای و فسیل شناسی گروه به دنبال بازگرداندن مرزهای اصلی.

سرزمین تولید شده اند علاقه کمی از شرکت های انرژی در دو سال پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش اندازه خرس گوش بنای یادبود ملی 85 درصد و بزرگ Staircase-Escalante بنای یادبود ملی به نیمی گفت: Casey هموند اقدام دستیار وزیر برای زمین و مواد معدنی موجود مدیریت با, U. S. Department of داخلی.

هاموند گفت که این گروه تا به حال یک وظیفه به کار بر روی برنامه های مدیریت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را امضا کرد اعلامیه در دسامبر 2017 با وجود این در حال بررسی پرونده های حقوقی.

"اگر ما را متوقف و منتظر برای هر قطعه از دادخواهی برای حل و فصل شود, ما هرگز قادر به انجام بسیاری از هر چیزی در اطراف در اینجا," او گفت:.

حفاظت از گروه هایی که به نام تصمیم بزرگترین حذف از زمین محافظت در تاریخ آمریکا با انتقاد از دولت در روز پنج شنبه برای گذراندن وقت در برنامه های مدیریت آنها بر این باورند تبدیل خواهد شد مسئله. آنها ادعا تهمت سوء استفاده از آثار عمل به معکوس تصمیم گیری های قبلی رئیس جمهور.

یک قاضی فدرال در سال گذشته را رد کرده و دولت را به تلاش برای بستن پرونده های حقوقی. در اخیر دادگاه تشکیل پرونده گروه های قبیله ای گفت: خرس گوش زمین هستند "زندگی و حیاتی جایی که اجداد گذشت از یک جهان را به بعد اغلب ترک علامت خود را در خستگي و یا رنگ handprints و مدرن که در آن روز اعضای قبیله ای هنوز هم می توانید آنها مراجعه کنید."

این ناشناس چه مدت آن را قبل از قوانین قاضی در پرونده های حقوقی که در زمینه دو سال پیش.

"این ارتفاع استکبار برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عجله از طریق تصمیم گیری نهایی در چه مانده از خرس گوش و پله بزرگ اسکلنت در حالی که ما در حال مبارزه با غیر قانونی خود را evisceration از این آثار تاریخی ملی در دادگاه گفت:" Randi اسپیواک عمومی اراضی مدیر در مرکز تنوع زیستی. "مغلوب ساختن پیشی جستن است فرسایش حیاتی برای حمایت از این مناظر دیدنی و جذاب. ما نمی خواهد استراحت تا زمانی که همه از این اراضی در حال محافظت برای نسل های آینده است."

بزرگترین ترس توسط اياد است که از مطالعه خارج شدند زمین در برخی از بکر ترین امتداد جنوب غربی آمریکا تبدیل خواهد شد ویران شده توسط استخراج معدن حفاری و استخراج. آنها همچنین نگرانی در مورد وسیله نقلیه خارج از جاده استفاده و ورود به سیستم. مقامات دولتی تصمیم گرفتند اجازه می دهد تا خارج از وسایل نقلیه جاده ای در مسیرهای تعیین شده در خرس گوش مثلا به جای انتخاب گسترده ای نرسیده است.

رئیس جمهور بیل کلینتون ایجاد Grand Staircase-Escalante بنای یادبود ملی در سال 1996 در سرزمین اصلی به صخره ها و دره آبشارها و قوس در جنوب یوتا. باراک اوباما رئیس جمهور ایجاد شده خرس گوش بنای یادبود ملی در سال 2016 در یک منظره نوار از جنوب یوتا با فلات سنگ و صخره و ویرانه های باستانی در سرزمین مقدس در نظر گرفته به قبایل.

پویایی بازار را محدود علاقه زیادی زغال سنگ ذخیره موجود در محافظت نشده در حال حاضر زمین برش از پله بزرگ و اورانیوم در سرزمین های برش از خرس گوش.

اما یک تحلیل اقتصادی توسط دولت ایالات متحده تخمین می زند زغال سنگ تولید می تواند منجر به 208 میلیون دلار در درآمد سالانه و $16.6 میلیون دلار حق امتیاز در زمین برش از پله بزرگ است. چاه های نفت و گاز در این منطقه تولید می تواند $4.1 میلیون دلار درآمد سالانه و تحلیل می گوید.

اگر علاقه می آید به عنوان انرژی نیروهای بازار تغییر هاموند گفت: زمین قطع باقی می ماند تحت فدرال کنترل و اداره می شود "زمان آزمایش قوانین" و موضوع به مقررات زیست محیطی. او رد بارها تکرار شده و ادعا از گروه حفاظت از آن وجود دارد خواهد بود یک "رایگان برای همه" برای معدنی توسعه است.

"هر گونه پیشنهاد که این اراضی و منابع خواهد بود منفی نهفته صرف عمل محروم بودن از بناهای تاریخی است که به سادگی درست نیست" هاموند گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش اندازه آثار پس از بررسی 27 آثار ملی توسط وزیر کشور Ryan Zinke. او توصیه می شود کاهش دو دیگر بناهای تاریخی نیز هست اما مغلوب ساختن پیشی جستن است و در عین حال به اقدام است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او کوچک به اندازه آثار به معکوس سوء استفاده از آثار باستانی عمل قبلی دموکراتیک رئیس جمهور است که او گفت: led به اندازه آثار تاریخی است که مانع توسعه انرژی, چرا, و دیگر استفاده می کند. این حرکت به دست آورده به سلامتی از رهبران جمهوری خواه در ایالت یوتا از جمله سابق پلیس آمریکا اورین هچ و کنونی رژیم صهیونیستی است. گری هربرت.

پلیس آمریکا میت رامنی یوتا نیز ارائه شده ستایش به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای حرکت به جلو با برنامه های یک روز پس از او به دست آورده خشم ایران و مغلوب ساختن پیشی جستن با رای دادن به محکوم کردن رئیس جمهور در استیضاح محاکمه.

"من کار است که رئیس جمهور و وزیر برنارد انجام داده اند با دولت ما برای توسعه برنامه های است که اجازه خواهد داد که بیشتر از زمین ما استفاده می شود برای تفریح و سرگرمی, چرا, و شیوه های مدیریت" رامنی در بیانیه ای گفت.

ویژه داستان
Coronavirus شیوع بیماری می تواند از خط خارج Xi Jinping رویاهای از یک قرن
ویروس بافندگی بیش از رئيس جمهور ملی جوان سازی پروژه و خود را سفت و محکم از بالا به پایین حکومت در حال آزمایش است

اداره مدیریت زمین ارسال شده آنلاین حجیم و مفصل برنامه های مدیریت برای بناهای تاریخی که در حال قطعه قطعه به غیر پیوسته بخش به جای یک نوار زیادی که در مرزهای اصلی. آژانس همچنین ایجاد یک "اسطوره در مقابل واقعیت" صفحه وب مورد خرس گوش که در آن روشن است که بدون استخراج و یا تجاری ورود مجاز است در تغییر مرزهای.

آژانس می گوید که در مورد دریافت 250,500 نظرات در مورد برنامه های بسیاری از آن رد شد چرا که آنها در برخورد با اندازه کاهش قانونی بودن این حرکت و یا زمان برنامه ریزی تلاش کنند. از نظر این سازمان گفت: چهار نفر شامل معتبر تظاهرات که منجر به تغییرات در طرح نهایی.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
نظرات کاربرن