مردم با افتخار انتخاب هر روز: از بین بردن تعصب نژادی و یا شرکت در آن

من به یاد داشته باشید آمریکایی های آفریقایی تبار در شهر کلیولند اوهایو در اعتراض به نژادپرستی و خشونت آنها را

توسط PATRIS-FUN در 3 تیر 1399

من به یاد داشته باشید آمریکایی های آفریقایی تبار در شهر کلیولند اوهایو در اعتراض به نژادپرستی و خشونت آنها را تحمل زمانی که من یک زن جوان در 1960s. من به یاد داشته باشید که آن را به حال چیزی برای انجام با من. من آموخته اند که از آنجا که هر کس اما به خصوص مردم سفید باید آدرس ما موذی باورهای منفی در مورد افراد سیاه و سفید است که باعث می شود ما به تحمل این واقعیت است که مردم سیاه نامتناسب آسیب توسط پلیس و نظام حقوقی.

من تو را دیدم که سفید و سیاه و سفید مردم درمان نمی شود به همان اندازه در دست اجرای قانون در سال 1991 زمانی که چهار افسر پلیس سرکوب و ضرب و شتم رادنی کینگ در طول بازداشت. که در اطراف همان زمان سفید نسبی از معدن تا به حال برخورد با پلیس و تجربه خود را نمی تواند متفاوت تر شده اند.

و در سال 2014 من آن را دیدم که Tamir برنج, a 12-year-old boy از کلیولند در حال بازی با اسلحه بورس که یکی از همسایه ها به نام پلیس به بررسی "احتمالا جعلی" تفنگ با وجود اوهایو باز کردن قوانین حمل. پلیس Tamir در عرض دو ثانیه از ورود در صحنه و او غم انگیز روز بعد درگذشت.

این تاثیر تعصب نژادی: همسایه ساخته شده و مفروضات در مورد Tamir زیرا او سیاه بود. پلیس در پاسخ به شدت زیرا او سیاه بود. تعصب نژادی فراتر از یک همسایه و یا جفت از افسران. من متاسفانه که جامعه ما خطرناکی است و با خشونت مغرضانه. ما باید چهره ما ظریف و آشکار نژادپرستانه اعتقادات واقعا درک مشکل واقعی ما نیاز به حل کند.

وقتی که می آید به تعصب نژادی شما هم در آن شرکت فعال و یا از طریق سکوت یا شما با استفاده از قدرت خود را و افتخار به از بین بردن آن است. هر روز شما را در این انتخاب زمانی که شما به عنوان یک داور وقتی شما با پلیس تماس بگیرید و یا دیدن شخص دیگری تماس بگیرید و هنگامی که و برای چه کسی به شما رای دادن. اگر ظلم اتفاق می افتد, پس از آن ما اجازه می دهد آن را به اتفاق می افتد و همه ما در این موقعیت به آن را متوقف کند.

Ava DuVernay مستند "13" به نمایندگی از یک نقطه اوج برای من; آن را به من به نام به عمل شجاعانه. این نشان می دهد که قدرت چگونه در کشور ما مردم سیاه و سفید هستند به طور نامتناسبی تحت تاثیر هر بخشی از سیستم قضایی ما از بیش از حد نظارت و پلیس از جوامع خود را برای دریافت جملات طولانی برای همان جرم به عنوان همتایان سفید. من احساس اضطرار به آدرس تعصب نژادی در پشت توده حبس بنابراین در همکاری با آوا و دارن واکر از بنیاد فورد, من از راه اندازی این هنر برای عدالت صندوق. بیش از سه سال گذشته ما با سرمایه گذاری بیش از 70 میلیون دلار در هنرمندان و طرفداران تمرکز بر پایان دادن به جرم حبس. من تشخیص امتیاز من در بودن قادر به ایجاد این تلاش است. و به اعتقاد من کسانی که از ما بیشتر امتیاز بیشتر مسئولیت را به انجام بیشتر. اما هر یک از ما می تواند بر علیه نژاد پرستی در راه خود ما.

از کجا باید شروع کنیم ؟ ما هیچ کمبود از رهبران فکری را از خانه یاد بگیرند. سازمان دیده بان 13th. جزئیات برایان استیونسون فقط رحمت و یا به دنبال Sherrilyn Ifill از NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق در رسانه های اجتماعی. جزئیات گرمای خورشید دیگر توسط Isabel Wilkerson. بالاتر از همه, در آغوش مادام العمر سفر یادگیری بیشتر با نژاد عادلانه در جهان است.

مردم می گویند من یک نیکوکار و حامی. من با افتخار هر دو. از همه مهمتر, من تبدیل به سرسخت متحد برای نژادی سهام است که من در یادگیری چگونه به انجام بهتر در هر روز است. امیدوارم امروز نقطه اوج خود به دلیل این مبارزه متعلق به همه است. اجازه انجام این کار با هم.

تماس با ما در editors@time.com.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن