همه چیز به دانستن در مورد K-Pop گروه هفده

Tهی داره full steam ahead در تور جهانی خود را برای برنامه تازه کردن آمریکای شمالی پا از قصیده به شما و قرار ا

توسط PATRIS-FUN در 8 مرداد 1399

Tهی داره full steam ahead در تور جهانی خود را برای برنامه تازه کردن آمریکای شمالی پا از قصیده به شما و قرار است به انجام در چند شهرستانها در سراسر آسیا و اروپا است. اما پس از کنسرت خود را در Pasay فیلیپین, K-pop, نیروگاه هفده لغو باقی مانده نشان می دهد در ماه های فوریه و مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. با وجود تغییر در برنامه 13-عضو گروه از کره جنوبی هنوز هم در بر داشت راه را به طرفداران با هم. "چپ و راست" هفده جدید عنوان آهنگ از آخرین آلبوم هنگ:garae, ایجاد فرصت مناسب برای قرنطینه Infinite رقص چالش است. با آسان برای یادگیری کر معمول—طراحی شده توسط رقصنده اصلی Hoshi و اعضای تیم همان یک choreography تیم هفده با این نسخهها کار به طور منظم—و جاذب خودداری رزونانس از Cupid Shuffle "چپ و راست" جلب طرفداران از سراسر جهان و تعداد زیادی از هنرمندان K-pop, به شیار همراه است.

هنگ:garae's موفقیت متوقف نمی وجود دارد. این آلبوم که عنوان کلمه کره ای برای کسی پرتاب به هوا در جشن—فروش بیش از یک میلیون نسخه فیزیکی در هفته اول خود را با توجه به موسیقی چارت Hanteo. BTS تنها دیگر کره عمل به پیشی گرفته و این تعداد را با اولین هفته فروش. هنگ:garae در حال حاضر در رتبه سوم تمام وقت هفتگی فروش آلبوم در کره جنوبی پشت BTS' نقشه از روح: 7 و نقشه از روح: شخصیت. هفده مسیر به این نقطه عطف—و به طور گسترده تر به تبدیل شدن به یکی از برترین گروه های K-pop در سطح بین المللی بوده است که آهسته و پیوسته رود پس از عمل را برای اولین بار در سال 2015. 13 اعضای طیف وسیعی از مهارت های آهنگسازی به choreographing علاوه بر تخصص خود را در خوانندگی رپ و رقص از این رو ایجاد خود شهرت قوی در K-pop صنعت به عنوان خود تولید کنیم ،

در مه, ضربه بزرگ, سرگرمی, صفحه اصلی به BTS تبدیل به بزرگترین سهامدار PLEDIS Entertainment, هفده برچسب. در حالی که PLEDIS انتظار می رود که برای حفظ استقلال خود را به حرکت وادار هفده طرفداران به بحث در مورد آنچه که این تغییرات ممکن را به این گروه است.

در اینجا است که یک پرایمر در هفده از جمله پس زمینه در پشت این گروه نام کسی که در میان اعضا و که در آن برای شروع با موسیقی خود را.

چرا آنها به نام هفده?

تعداد مجموع 13 عضو به سه زیر گروه های آنها شکستن و یک تیم را تشکیل میدهند که تمام آنها گرد هم می آیند.

چه زیر گروه در هفده?

در یک گروه از این اندازه نمایش مهارت های فردی می شود به چالش کشیدن به عنوان بسیاری از سه تا چهار دقیقه ای آهنگ ها در حال تقسیم در میان 13 عضو دارد. هفده زیر گروه سیستم کمک می کند تا این مشکل را حل کند. هیپ هاپ واحد (S. کودتا, Wonwoo, Mingyu Vernon) آواز واحد (Woozi, Jeonghan, جاشوا, DK, Seungkwan) و عملکرد واحد (Hoshi, Jun, The8 دینو) تخصص در رپ آواز و رقص بود. در اکثر آلبوم های پس از 2015 اعضا ضبط آهنگ در این واحد علاوه بر ضبط به عنوان یک کل ، ترکیب های مختلف از هنرمندان به طور منظم تشکیل شده از جمله یک "رهبر" واحد—شامل رهبران سه زیر گروه و واحد ویژه BSS متشکل از کمدی سه نفر Seungkwan DK و Hoshi.

چه چیزی باعث هفده متفاوت از دیگر گروه ؟

هفده ترویج خود را به عنوان خود گروه تولید پس از اولین. این به این معنا نیست که اعضای ایجاد مواد خود را به طور کامل در خود را به عنوان آنها را بارها و بارها به رسمیت شناخته شده تولید کنندگان و طراحان با آنها از نزدیک کار. آن است که نادر برای K-pop اعمال می شود تا به شدت درگیر در جهت هر آلبوم و عملکرد به خصوص از زمان آغاز به کار. در عمل اولین مینی آلبوم در سال 2015 17 عیارخواننده Woozi کمک به نوشتن تمام پنج آهنگ و Hoshi مشغول به کار در طراحی رقص برای دو آهنگ "الماس درخشان" و "عشق ورزیدن ایالات متحده" از آن پس هر دو عضو را حفظ کرده اند نقش پیشرو در زمینه های مربوطه خود را.

بیش از پنج سال گذشته Woozi دارای co-تشکیل شده بیشتر از هفده ها در کنار PLEDIS' در خانه تولید کننده Bumzu و طول می کشد در یک کارگردانی نقش در استودیوی ضبط. دیگر اعضای مکرر همکاران به تولید موسیقی با چهار خواننده های رپ هیپ هاپ تیم نوشتن متن ترانه برای sub-unit آهنگ. 2017, همه اعضای هفده حال نوشتن اعتبارات است. و در حالی که Hoshi دارای co-طراحی بسیاری از هفده عنوان آهنگ را به, تاریخ, سه تن دیگر از اعضای عملکرد تیم به طور منظم ایجاد رقص خود را برای زیر واحد ها و پروژه های دیگر.

هفده همچنین مجموعه جدا بودن بزرگتر از کره بت قرار گرفتند. اندازه ایجاد فرصت برای داستان سرایی بصری از طریق قانون تشکیل و در اجرای برنامه. در اخیر انتشار "من" هنرمندان حرکت رنگ تصویر اصلی خواننده Seungkwan سوار بر یک قایق در پاشش دریا. در سال 2017 آهنگ "don't Wanna Cry," موقعیت خود ایجاد تصویر دو تن از اعضای قدم زدن در زیر چراغ های خیابان. این صحنه خواهد بود بسیار دشوار و یا غیر ممکن است برای گروه های کوچکتر به اجرا است. با وجود اندازه بزرگ آن هفده را نیز به دست آورده به رسمیت شناختن به عنوان یکی از مهمترین هماهنگ K-pop عمل می کند. رقص تصویری برای "don't Wanna Cry:" برای مثال نشان می دهد که تمام اعضای رقص با دقت و در زمان مناسب.

که اعضای هفده?

S. کودتا (نام و نام خانوادگی: چوی Seungcheol), 24

واحد: Hip-hop تیم (رهبر)

رهبر هر دو هفده به عنوان یک کل و هیپ هاپ واحد S. کودتا شانه ترین مسئولیت است. رهبری او قدرت نهفته است در توانایی خود را برای پیدا کردن فرصت برای همه, اعضای, به, درخشش, گاهی اوقات توسط پله به عقب خود را. با یک نام مرحله است که ترکیبی از "S" برای اولین بار نامه به نام او Seungcheol و "کودتا" برای "Coup d'état," S. کودتا دارای مسلط با حضور روی صحنه به او raps و رقص. در ماه نوامبر گذشته PLEDIS اعلام کرد که S. کودتا را یک وقفه با توجه به علائم اضطراب است. در مستند اخیر هفده: جاده, که پخش در ماه مه او باز می شود تا در مورد این تجربه است. قدیمی ترین عضو پس از بازگشت به طور کامل شرکت کننده در این آلبوم تبلیغات برای هنگ:garae و ارسال پیام های متعدد از لطف قیراط—نام برای این گروه طرفداران—در جامعه پلت فرم WeVerse.

Jeonghan (نام و نام خانوادگی: Yoon Jeonghan), 24

واحد: Vocal تیم

خواننده با روح صدای Jeonghan این آیات در هفده ها اغلب دارای اثر تسکین دهنده. او ظاهرا خود آگاه وقتی که می آید به این کیفیت پس از شروع به رادیو زندگی می کنند سری "لیوان شیر گرم" در جریان پلت فرم V Live در سال 2017. "زمانی که شما نوشیدن یک فنجان گرم شیر و چشمان خود را ببندید شما به خواب رفتن حق دور او گفت:" در اولین نمایش در بیان است که او می خواهد برای کمک به شنوندگان بخوابید بیشتر به راحتی. Jeonghan اغلب فراهم می کند بازیگوش طنز امداد رسانی در این گروه انواع نمایش ظاهر ایجاد هرج و مرج در هر محیط از مافیا بازی مینی quadricycle نژادها.

جاشوا (نام کامل: هنگ Jisoo), 24

واحد: Vocal تیم

نقطه از لس آنجلس جاشوا نقل مکان کرد و به کره جنوبی به عنوان یک نوجوان تبدیل به یک بت. اگر چه او یکی از این گروه بیشتر نرم-صحبت های شخصیت جاشوا طول می کشد در unofficial نقش مترجم و سخنگو—همراه با همکار کره ای-آمریکایی ورنون—هنگامی که هفده سال است که در ایالات متحده. جاشوا صدای وزش مشخص شده است در این گروه آهنگ و او نیز نقش گیتار به موسیقی عبادت تیم زمانی که او با حضور در کلیسا در آمریکا خواننده حامل یک درجه از پختگی—او با معرفی خود به عنوان "هفده را آقا"—و میزبان "شراب و پنیر" پخش زنده که در آن او می سازد song توصیه.

Jun (کامل نام: ون Junhui), 24

واحد: عملکرد تیم

متولد در گوانگ دونگ, چین, Jun خود را راه اندازی حرفه ای در صنعت سرگرمی به عنوان یک بازیگر کودک. او ستاره دار در چند مجموعه تلویزیونی و فیلم های قبل از پیوستن به هفده. انیمیشن, بازیگر, Jun است که زیرک و با بدن خود و نمایش یک آرایه وسیعی از حالات چهره است. این خواننده منتشر, تک, تک "شما می توانید نشستن در کنار من" در سال 2018 و فراتر از این گروه آهنگ ویترین خود را صدای ظریف در پوشش می دهد از ماندارین آهنگ. اخیرا Jun و گروه دیگر چینی عضو The8 ثبت ماندارین نسخه از آهنگ از موسیقی متن فیلم محبوب کره ای درام "پادشاه: پادشاه ابدی."

Hoshi (نام و نام خانوادگی: Kwon Soonyoung), 24

واحد: عملکرد تیم (رهبر)

گروه اصلی طراح رقص Hoshi بسته سرایی به پیچیده رقص حرکت می کند. فراتر از خود choreographing تخصص او یک رهبر در هفده اجراهای خود را با مواد منفجره انرژی است. او نام مرحله کوتاه برای "ببر زل زل نگاه کردن" در کره ای مناسب شرح شدید شدت او دودی هنگام انجام. اما هنرمند به طور موثر تبدیل این شخصیت به یک الگوی رفتاری است. او به طور مداوم اشاره به خود را به عنوان یک ببر, لباس می پوشد که از ویژگی های ببر و با دست که به تقلید از یک ببر پنجه در هر فرصتی به او می شود—باعث bandmates خود را به بارها و بارها به یاد او در بذله گویی است که او در واقع انسان.

Wonwoo (نام و نام خانوادگی: Jeon Wonwoo), 24

واحد: Hip-hop تیم

Wonwoo را ابراز رپ است که به راحتی قابل تشخیص در سراسر هفده را آهنگ و او را تحویل تعدادی از تاثیرگذار باز و بسته شدن قطعات در سال های اخیر عنوان آهنگ. علاوه بر سرگرمی به عنوان یک خواننده و یک gamer Wonwoo تجربه در ویرایش ویدئو—او کارگردانی 2018 موزیک ویدیو برای گروه های تابستانی آهنگ "تعطیلات." در جاده Wonwoo, مذاکرات در مورد احساس در خانه در این گروه اگر چه او بیشتر محفوظ شخصیت. "من یک فرد بسیار درونگرا به طور طبیعی, بنابراین من همیشه احساس می کنم نمی تواند جا که خوب در هر نقطه از آنجایی که من بود جوان," او گفت:. "اما در هفده من نمی توانید هر یک از آن احساس است."

Woozi (نام و نام خانوادگی: لی Jihoon), 23

واحد: Vocal تیم (رهبر)

علاوه بر co-آهنگسازی اکثر هفده آهنگ های Woozi نوشته است آهنگ برای تعدادی دیگر از هنرمندان کره ای, از دختر گروه نوازندگان. با یک پس زمینه در موسیقی کلاسیک او نقش یک طیف وسیعی از ابزارهای مالی از جمله پیانو و کلارینت. در حالی که پشت صحنه کلیپ از استودیوی ضبط جلسات برجسته Woozi را جدی تر گرفت و او با پشتکار خوب-آهنگ هر عضو بخش بسیاری از هفده واقعیت را نشان می دهد از سراسر سال نشان می دهد او را در سهولت و اغلب سرشار به خنده در bandmates' antics.

DK (نام و نام خانوادگی: لی Seokmin), 23

واحد: Vocal تیم

DK یا Dokyeom شناخته شده برای خود را گرم و غنی صدا به عنوان یکی از گروه های اصلی خوانندگان. اگر چه او یک بار به اشتراک گذاشته شده شک و تردید در مورد این موقعیت در هفده را pre-debut واقعیت نشان می دهد, DK توسعه یافته به یک آماده خواننده و یک ستون از قانون اجرای صوتی. خارج از این گروه آهنگ های او اغلب سهام ترانه را پوشش می دهد که در حال ضبط معمولی در حالی که نشسته بر روی زمین و نواختن گیتار. در سال 2019 DK ستاره دار در موسیقی Xcalibur, بازی نقش سرب شاه آرتور در اولین سرمایه گذاری به تئاتر بازیگری است. او یکی از هفده کلید خلق و خوی سازان با مشتاق و مسخره بود.

Mingyu (نام کامل: کیم Mingyu), 23

واحد: Hip-hop تیم

هر چند Mingyu رسمی نقش در هفده توسط یک خواننده رپ, او را بیشتر از رنسانس ، نقاشی های او بودند پس از نمایش در "17 کات" یک نمایشگاه جشن گروه سوم سالگرد. 6-پا-چیزی عضو است که اغلب حمل یک دوربین و به تازگی کارگردانی یک موزیک ویدئو برای آهنگ "ضربه محکم و ناگهانی شلیک" که برای او اعتبار در هر نقش از تولید کننده به سبک. فراتر از هنر Mingyu نشان داده است استعداد به عنوان یک آشپز است. زمانی که اعضای هفده شد جزیره castaways برای یکی از گروه تنوع را نشان می دهد Mingyu ماهرانه تسلط وظایف از برش و تمیز کردن ماهی به نان و سرخ کردن مرغ.

The8 (نام و نام خانوادگی: Xu Minghao), 22

واحد: عملکرد تیم

با سالها تجربه در ووشو و یا هنرهای رزمی چینی و breakdancing, The8 نه تنها لاغر اندام رقاص اما یک متخصص در flips و جهش مانند پروانه و پا زدن. نقطه از لیائونینگ چین The8—که مرحله نام می آید از این شماره شبیه نماد بی نهایت وقتی که گذاشته وری به عنوان به خوبی به عنوان این که یک تعداد خوش شانس در فرهنگ چینی—پرشور در مورد هنر و مد. بوم نقاشی را به حضور مکرر در هفده را در حساب های رسانه های اجتماعی و The8 رنگ کاور برای خود, دو, تک, تک آهنگ در ماندارین "رویاها به حقیقت می پیوندند" و "سقوط"—که هر دو او همکاری تشکیل شده است.

Seungkwan (نام کامل: بو Seungkwan), 22

واحد: Vocal تیم

اصلی خواننده این گروه همراه با DK Seungkwan برتری در ثابت آهنگ تحویل در اجرای زنده. زمانی که او است نه هدف قرار دادن یادداشت های بالا و یا رقابت با دیگر اعضا به آمار بیشترین توجه داشته باشید Seungkwan مشغول است که این گروه "انواع پادشاه"—نام مستعار داده شده به کسانی که در گروه های K-pop که یک استعداد برای سرگرم کردن مخاطب است. همیشه آماده برای بهم زدن سرگرم کننده در خود هنرمند از جزیره ججو شده است یک عضو بازیگران از بحث نشان می دهد در خارج از هفده خود سری. او جایزه "Rookie جایزه برای موسیقی و بحث" در 2018 MBC Entertainment Awards برای کار خود را در دو را نشان می دهد.

ورنون (نام و نام خانوادگی: Hansol ورنون Chwe), 22

واحد: Hip-hop تیم

در نیویورک به دنیا آمد ورنون نقل مکان کرد و به کره جنوبی هنگامی که او جوان بود و مسلط به دو زبان انگلیسی و کره ای. رپر دارای یک فهرست گسترده ای از آهنگسازی اعتبارات در سراسر هفده را آلبومها شرکت در تهیه متن ترانه برای آهنگ های مختلف و همچنین کمک به ترکیب آهنگ—از جمله "من من" در آخرین آلبوم. پشت خود را گذاشته پشت طبیعت آرام است, تعهد به هنر و صنعت خود را. جاده را نشان می دهد ورنون پس از نیمه شب, راه اندازی خود را ضبط تجهیزات و رپ در تنهایی یک اتاق هتل.

دینو (نام و نام خانوادگی: لی چان), 21

واحد: عملکرد تیم

هر چند او جوانترین عضو گروه دینو شده است یکی از برجسته ترین نوازندگان. او نمی از دست ضرب و شتم زمانی که وادار به رقص در ناآشنا تنظیمات و با اطمینان از رکود خارج حرکت در خیابان است. دینو بازی های برگزار شده است یک نقش فعال در choreographing هفده اجراهای طول سال و به ویژه ایجاد شش فرد رقص برای آهنگ "گل." در سال 2018 او شروع به "دینو را Danceology" یک سری از روال او choreographs به آهنگ ها توسط دیگر هنرمندان است. Standout در این ویدئو برای Jonas Brothers' "پمپاژ" که در آن دینو صفحه نمایش خود گنجینه ای از عبارات صورت و تیز حرکت خود را به عنوان او رقص توسط ساحل.

که تنوع را نشان می دهد کمک به معرفی این گروه به تازه وارد ؟

تنوع را نشان می دهد یک راه کلیدی برای اعضای گروه های K-pop برای نشان دادن بخش هایی از شخصیت خود را که اغلب متفاوت از خود را به روی صحنه personas. برای شروع هفده پروژه: اولین طرح بزرگ است که یک سری واقعیت پس از 13 عضو به عنوان آنها انجام ماموریت در آخرین روزهای منتهی به اولین خود را در مارس 2015. یک روز خوب—13 مردود پسران و یک روز خوب در ژاپن—که پخش در سال 2016 و 2017 به ترتیب از آزمون اعضا' مهارت های زنده ماندن آنها به عنوان حرکت زندگی در جزیره ای در سابق و کامل اختصاص بده در سراسر ژاپن در دومی است. ادامه سری واقعیت رفتن هفده ترکیبی از بازی ها, چالش ها, پشت صحنه لحظات و بیشتر ویرایش به قسمت بارگیری در این هفته منتشر شده در یوتیوب و V زندگی می کنند.

در جولای سال 2020 قسمت از رفتن هفده مدل پس از america's Got Talent, عضو Wonwoo سنگ دو واژه از "کاری" کره ای آهنگ منتشر شده توسط موسیقی دو نفری Norazo در سال 2010 است که شعر حاوی کلیشه ها در مورد جنوب آسیا کشت. این آهنگ انجام شده و انجام شده در کره تنوع را نشان می دهد در طول سال. پس از طرفداران ابراز نگرانی در مورد کوردلی از "کاری" در رسانه های اجتماعی (و اشاره کرد که اعضای DK و ورنون نیز خواند خطوط از آهنگ در یک تصویری از آوریل سال 2020) یک خواننده در Norazo ارسال شده عذرخواهی برای ارتکاب جرم ناشی از این آهنگ. PLEDIS در پاسخ به درخواست برای اظهار نظر با گفتن آن هیچ بیانیه رسمی در مورد این حادثه.

از کجا باید شروع کنم با موسیقی ؟

هفده عنوان آهنگ در حال یک جای خوب برای شروع به آنها span گروه فیلم و مجموعه ای از حالات مختلف. رقص-پاپ شماره "چپ و راست" است از نوع ساده برروی قلاب است که نخست به صورت یک Infinite challenge با ملودی که اضافه کردن پیچیدگی است. در حالی که قبل از آن کار می کند "تو را میپرستم" و "بسیار خوب" هستند هفده کانن آنها را تازه و جوان سرودهای که در مقایسه با بیشتر درونگرا احساسی منتشر شده است که به دنبال مانند "don't Wanna Cry" و "تشکر".

برای تصنیف سعی کنید "لبخند گل" شامل تمام 13 عضو یا فن مورد علاقه های شما از آوازی واحد مانند "گوش دادن نیست در راز" و "عادت است." برای hard-hitting عملکرد-محور آهنگ با برخی از هفده را بیشتر خواستار طراحی رقص رقص تمرین ویدئوها از "آمار" و "نزدیک شدن" نشان می دهد که گروه فشار فراتر از محدودیت های فیزیکی.

نوشتن به کت در ماه kat.moon@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن