روحانی در Grassley می گوید تهمت استدلال برای IG اخراج 'کافی نیست' به عنوان دموکرات بررسی

در سراسر جهان کاهش انتشار کربن با توجه به کروناویروس خاموش شدن ناگهانی می تواند بزرگترین در تاریخ ثبت شده دانش

توسط PATRIS-FUN در 30 اردیبهشت 1399

در سراسر جهان کاهش انتشار کربن با توجه به کروناویروس خاموش شدن ناگهانی می تواند بزرگترین در تاریخ ثبت شده دانشمندان می گویند.

همانطور که از اوایل ماه آوریل روزانه جهانی دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش 17 درصد نسبت به سال گذشته سطح متناظر با سطح انتشار سال 2006 با توجه به مطالعه منتشر شده روز سه شنبه در طبیعت تغییر آب و هوا. دانشمندان تخمین می زنند کاهش سالانه از 4 به 7 درصد بسته به زمانی که قبل از همه گیر فعالیت های رزومه.

محققان تجزیه و تحلیل 69 کشور به نمایندگی از 97 درصد تولید جهانی دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای و 43 درصد از این کاهش ناشی از کاهش سطح حمل و نقل از جمله اتومبیل و کامیون ها و اتوبوس ها. همه بخش ها مورد بررسی قرار گرفت تا به حال یک کاهش در تولید گازهای گلخانه ای به جز بخش مسکونی که شاهد رشد 2.8 درصد احتمال زیاد از مردم ماندن در خانه.

کاهش نیست به احتمال زیاد یک گام بزرگ به سمت مبارزه با تغییر آب و هوا, هر چند به عنوان دی اکسید کربن باقی مانده در جو برای مدت زمان طولانی گفت: Zeke Hausfather یک آب و هوا دانشمند در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی به گزارش ان بی سی نیوز. آنچه مهم است این است که در دراز مدت تغییرات سیستمیک به جای تک-سال انتشار گازهای گلخانه ای. به تفاوت معنی دار "ما را به همان سرعت کاهش آن اتفاق می افتد در سال 2020 هر سال برای دهه های آینده" Hausfather گفت.

اما خاموش کردن اقدامات نیست, راه برای مقابله با تغییرات آب و هوا گفت: Corinne لو Quéré استاد تغییر آب و هوا علم در دانشگاه ایست آنجلیا در انگلستان و مطالعه منجر نویسنده در هر NBC News. "این در مورد دولت داشتن چشم انداز و تفکر رو به جلو. آنچه که جامعه ما نیاز به ساخت فردا برای کاهش خطرات ناشی از بیشتر حوادث?" تیلور واتسونtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب