سوریه: نیروهای اسد 'توقیف تقاطع شهر به ترکیه می فرستد کاروان به ادلب

نیروهای سوریه ادعا می کنند به تصرف اتصال بزرگراه شهر Saraqeb در نزدیکی ادلب پایتخت گذشته عمده شورشی تحت محاصره

توسط PATRIS-FUN در 20 بهمن 1398

نیروهای سوریه ادعا می کنند به تصرف اتصال بزرگراه شهر Saraqeb در نزدیکی ادلب پایتخت گذشته عمده شورشی تحت محاصره در سوریه است. از جمعه همسایه ترکیه اعزام 430 وسایل نقلیه نظامی به منطقه است.

ارتش سوریه روز شنبه گفت که آن را تا به حال گرفته شده کنترل استراتژیک شمال غربی شهر Saraqeb به عنوان آن را همچنان یک حمله در منطقه ادلب این کشور در گذشته عمده دژ شورشی.

اخبار تشنج اعلام شد تلویزیون دولتی سوریه پخش زنده از Saraqeb واقع در تقاطع بزرگراه M4 که در امتداد شرق مدیترانه و M5 که به ارمغان می آورد ترافیک 300 کیلومتر (186 مایل) شمال از پایتخت دمشق به سمت حلب است.

اتصال شهر را تصرف دربسته در محیط یک weekslong توهین آمیز رئیس جمهور بشار اسد را نیروهای. سازمان ملل متحد از این عملیات مجبور, 580,000 مردم به فرار بسیاری از آنها در حال حاضر آواره و چپ از 300 تن کشته شدند.

ادامه مطلب: ادلب — سوریه منطقه رها شده توسط جهان

Saraqeb که ماه پیش بود 110,000 ساکنان شده است و در بخش بزرگی وارد توسط بمباران با بسیاری از ساکنان آن در حال فرار از این شهر با توجه به بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه.

"هدف ما این است که برای روشن شدن بزرگراه" سوریه فرمانده گفته تلویزیون دولتی با اشاره به M5 که منجر به حلب که شورشیان شرق بخش دستگیر شد نیروهای اسد در سال 2016.

رصدخانه گفت: نیروهای اسد هنوز هم دسترسی به 30 کیلومتر باقی مانده (18 مایل) از سوریه و شمال غربی بزرگراه شبکه.

ترکی-سرنشین دار مشاهده پست

اخبار Saraqueb را تصرف می آید پس از یک کاروان از 430 نظامی ترکیه عبور وسایل نقلیه به ادلب استان نام مانند آن پر بسته بندی شده استان از جمعه شب گفت: رصدخانه.

آورده است که ترکیه از خودرو تعداد پس از آخر هفته گذشته به بیش از 1000 آن را گفت.

ترکیه دارای 12 مشاهده نوشته های داخل استان ادلب راه اندازی زیر یک سال 2018 آتش بس در کاهش شورشی منطقه اشغال شده توسط برخی از 3 میلیون نفر در نزدیکی مرز ترکيه.

برخی از 50,000 جنگجویان شورشی مخلوطی از نیروهای جهادی و مخالفان به حکومت اسد هنوز در این منطقه با توجه به رصدخانه تخمین می زند.

Syrian rebels in Idlib

شورشیان در داخل ادلب ادامه دارد و به مبارزه با نیروهای دولتی

ترکیه "آناتولی" ترکیه با استناد به یک منبع امنیتی گفت: تنها ماموریت های این کاروان بود که به همراه کماندوهای بود برای تقویت سه پایگاه احاطه شده توسط ارتش سوریه.

رصدخانه گفت: ترکیه وسایل نقلیه در خط مقدم در شمال Saraqeb.

"در صورت حمله جدید مناسب پاسخ داده خواهد شد و در قوی ترین شیوه بر اساس حق دفاع از خود" در ترکیه وزارت دفاع گفت: در یک صدای جیر جیر.

روسیه-ترکیه اصطکاک

در روز شنبه یک هیات در ملاقات با مقامات ترکیه در آنکارا. ترکیه به مدت طولانی به خواست مسکو برای متقاعد کردن بشار اسد برای پایان دادن به تهاجم.

دوشنبه گذشته سربازان ترکیه گرفتار شده بودند در یک تبادل توپخانه با حمایت نیروهای ترک بیش از 20 کشته در هر دو طرف.

Fahrettin Altun, بالا, فشار جیش الاسلام به ترکیه رئیس جمهور رجب طیب اردوغان روز شنبه هشدار داد که آنکارا نمی خواهد تحمل این وضعیت اتفاق می افتند در ادلب.

"بشار اسد جایی در آینده ... است نه کاخ ریاست جمهوری, اما دیوان بین المللی دادگستری در لاهه گفت:" Altun.

سازمان ملل متحد و کمک به گروه هشدار می دهند که بیشتر در سوریه تجاوز به ادلب خطرات ایجاد یکی از بدترین فجایع انسانی در سوریه نه سال جنگ.

ipj/jlw (AFP, Reuters, AP)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب