مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گسترش ویزای کار ممنوعیت ایجاد عدم اطمینان برای کانادایی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز دوشنبه گفت که آن را گسترش ممنوعیت کارت سبز صادر شده در خارج از ایالات متحده تا

توسط PATRIS-FUN در 3 تیر 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز دوشنبه گفت که آن را گسترش ممنوعیت کارت سبز صادر شده در خارج از ایالات متحده تا پایان سال و با اضافه کردن بسیاری از موقت ویزای کار به یخ — از جمله کسانی که استفاده می شود به شدت توسط شرکت های فن آوری و شرکت های چند ملیتی — حول یک ابر عدم قطعیت بیش از هزار نفر از کانادایی ها از جمله مرزی کارگران و خانواده های آنان است.

دولت بازیگران تلاش به عنوان یک راه برای آزاد کردن شغل در اقتصاد وضعیتی وخیم از coronavirus. یک مقام ارشد که صحبت می کرد به خبرنگاران خواست نامش فاش نشود برآورد محدودیت را رایگان به 525,000 شغل برای آمریکایی ها.

این ممنوعیت در حالی که موقت را به مقدار عمده بازسازی مهاجرت قانونی اگر دائمی یک هدف است که تا به حال بازداشته دولت قبل از همه گیر. تغییرات دراز مدت هدف قرار دادن پناهجویان و کارگران با تکنولوژی بالا نیز دنبال می شود.

گروه های کسب و کار فشرده و سخت برای محدود کردن تغییرات اما کمی از آنچه آنها می خواستند مارک یک پیروزی برای مهاجرت تندروها به عنوان تهمت به دنبال بیشتر تحکیم حمایت خود را پیش از انتخابات ماه نوامبر.

ممنوعیت جدید ویزا امر به ویزای H-1B که به طور گسترده ای استفاده می شود توسط آمریکا و هند شرکت فناوری کارگران و خانواده های آنان H-2B ویزا برای nonagricultural کارگران فصلی, J-1 ویزای برای مبادلات فرهنگی و L-1 ویزا برای مدیران و دیگر کارکنان کلیدی شرکت های چند ملیتی.

تهمت می خواستم به حالت تعلیق برنامه H-1B از او آغاز ریاست جمهوری و او با استفاده از نرخ بیکاری بالا به عنوان یک نتیجه از COVID خود را به عنوان توجیهی...- آندریا Vaitzner کانادا, وکیل مهاجرت

وجود خواهد داشت معافیت برای پردازش مواد غذایی کارگران که حدود 15 درصد از H-2B ویزای رسمی گفت. کارکنان مراقبت های بهداشتی کمک به coronavirus مبارزه ادامه خواهد داد امان از سبز-کارت مسدود کردن هر چند معافیت را باریک تر می شود.

"در دولت از ملت ما سیستم مهاجرت ما باید متوجه این تاثیر از کارگران خارجی در ایالات متحده بازار کار به ویژه در زمان فوق العاده ای محیط زیست از بالا داخلی و بیکاری افسرده تقاضا برای کار" مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در ریاست جمهوری خود را اعلام.

پتانسیل اثر در کانادا

این حرکت می تواند هزاران نفر از کانادایی ها. آنها به مراتب شدید تر از قبل مهاجرت اعلام از مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس که تحت تاثیر برنامه های کاربردی تنها برای مهاجرت دائم به کانادا ویزا.

مقررات جدید لمس ویزای کار استفاده شده توسط بسیاری از کانادایی ها. کانادایی ها ثبت بیش از 4000 H-1B برنامه های کاربردی در هر یک از دو سال گذشته تعداد زیادی از دیگران دریافت می L1 ویزای کسب و کار در یک سال نرمال از جمله مدیران برای کار مرزی شرکت.

دولت بازیگران تلاش به عنوان یک راه برای آزاد کردن شغل در اقتصاد وضعیتی وخیم از coronavirus. (پل Sancya/آسوشیتد پرس)

مردم به طور بالقوه تحت تاثیر تغییرات در تلاش بودند دوشنبه شب برای حل کردن دقیق اثر در زندگی خود را. منظور از چپ متعدد پرسش های پاسخ داده نشده — و حتی وکلای مهاجرت شدند مسابقه به باز کردن مفاهیم.

یکی مونترال, وکیل مهاجرت, Andrea Vaitzner گفت: مشخص نیست که به عنوان مثال آیا ممکن است معافیت برای کانادایی ها در L1 ممنوعیت بر اساس موافقت نامه های تجاری اجازه می دهد درون شرکت و انتقالات.

مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه 60 روز ممنوعیت کارت سبز صادر شده در خارج از کشور راه اندازی شد به پایان می رسد دوشنبه ، که اعلام که تا حد زیادی هدفمند اعضای خانواده خود جلب کرد جای تعجب سرد پذیرش از مهاجرت تندروها که گفت: رئیس جمهور نمی تواند به اندازه کافی دور.

مماشات مهاجرت کرد

جدید مراحل شامل ویزای غیر مهاجر رفت یک سمت مماشات کرد.

"این یک حرکت جسورانه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای حفاظت از مشاغل در آمریکا گفت:" علامت گذاری Krikorian مدیر اجرایی مرکز مطالعات مهاجرت که طرفداران برای محدودیت. "همه آیتم در چک لیست ما از اقدامات مورد نیاز گنجانده شده در امروز, اعلام, اما این شرکت های بزرگ لابی بودند که به شدت به مبارزه برای استثنا برای محافظت از مشتریان خود دسترسی به ارزان خارجی کار را تا حد زیادی رد شده است."

Vaitzner گفت: دولت با استفاده از همه گیر به عنوان بهانه ای.

"مغلوب ساختن پیشی جستن می خواستم به حالت تعلیق برنامه H-1B از او آغاز ریاست جمهوری و او با استفاده از نرخ بیکاری بالا به عنوان یک نتیجه از COVID خود را به عنوان توجیهی برای تعلیق برنامه او را دوست نداشتند چون آن را مجاز اتباع خارجی برای ورود به ایالات متحده," او گفت:. "او توجیهی برای تعلیق برنامه است که بر اساس برخی از پیش فرض های معیوب در نظر من است."

او گفت: کسانی که فرضیه ها عبارتند از: فقدان شواهد که جلوگیری از برنامه H-1B و ایجاد مشاغل جدید در آمریکا و باد می تواند صدمه زدن به شرکت های ایالات متحده.

یک مقام ارشد آمریکایی پیش بینی حرکت باز خواهد شد تا به 525,000 شغل برای آمریکایی ها. (جان Minchillo/آسوشیتد پرس)

Thomas J. Donohue آمریکا اتاق بازرگانی و مدیر ارشد اجرایی نیز گفت: این اقدامات را برساند نه کمک به اقتصاد آمریکا.

"قرار دادن یک 'نه خوش آمدید' ثبت نام برای مهندسین و مدیران آن کارشناسان و پزشکان و پرستاران و کارگران دیگر نمی خواهد کمک به کشور ما را ما را به عقب نگه," او گفت:. "تغییرات محدود به کشور ما مهاجرت به سیستم را فشار سرمایه گذاری و فعالیت اقتصادی در خارج از کشور رشد آهسته و کاهش ایجاد شغل است."

نرم افزار-مهاجرت گروه با دره سیلیکون پشتوانه FWD.به ما گفت: حرکت "نه تنها مانع تلاش برای صرفه جویی در زندگی می کند اما جلوگیری از ایجاد شغل و صدمه زدن به اقتصاد ما به عنوان کشور ما در تلاش برای بهبود است."

این یخ در ویزای صادر شده در خارج از کشور طراحی شده برای اثر را بلافاصله. تغییرات دیگری از جمله محدودیت در اجازه کار برای پناهجویان را از طریق رسمی حکومت-روند ساخت که ماه طول می کشد.

دولت با پیشنهاد یک راه جدید برای اعطای ویزای H-1B رسمی گفت: اعطای آنها توسط بالاترین حقوق و دستمزد به جای قرعه کشی.

ویزای H-1B پوش در 85,000 یک سال و برای افراد با "بسیار تخصصی دانش" و حداقل مدرک لیسانس اغلب در علم و تکنولوژی و مهندسی آموزش و حسابداری. منتقدان می گویند شرکت های با تکنولوژی بالا را با استفاده از ویزا به عنوان یک ابزار برای برون سپاری شغل به اتباع خارجی جایگزین آمریکایی است.

Cognizant Technology Solutions Corp. بزرگترین H-1B کارفرما در سال 2018 سال مالی توسط Tata Consultancy Services Ltd. Infosys Ltd. Deloitte Consulting سهامی عام و شرکت مایکروسافت عمده دیگر کارفرمایان عبارتند از: Amazon.com Inc. ، Apple Inc., Google و Facebook Inc.

تغییرات برای پناهجویان

حکومت در برابر پناهجویان برنامه ریزی شده را به اثر Aug. 25 آن را بسیار مشکل تر برای آنها را به گرفتن اجازه کار با, در میان چیزهای دیگر طول زمان انتظار برای درخواست از 150 روز تا یک سال و محرومیت متقاضیانی که از مرز عبور غیر قانونی.

در 328 صفحه و مقررات — امضا شده توسط چاد Mizelle ایالات متحده امنیت داخلی وزارت بازیگری مشاوره عمومی در نظر گرفته است که یک متحد کاخ سفید مشاور استفان میلر — می گوید: محدود کردن مجوز کار حذف خواهد شد یک انگیزه بزرگ برای مردم برای آمدن به ایالات متحده برای پناهندگی.

این آخرین در یک رشته طولانی از اقدامات است که پناهندگی را سخت تر برای دریافت — تقریبا دست نیافتنی به گفته برخی از مهاجر گروه های حمایت.

"قانون جلوگیری خواهد شد بسیاری از پناهندگان از تغذیه حمایت و مسکن خود و خانواده خود گفت:" النور, ایسر, حقوق بشر است, مدیر ارشد, برای حمایت از پناهندگان. "پناهجویان و خانواده خود را در حال حاضر مبارزه برای زنده ماندن در زیر موجود اجازه کار زمان انتظار. اما این قانون را بقا غیر ممکن است برای بسیاری از افراد است."



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب