مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ایالات متحده می پرسد دیوان عالی کشور برای ابطال قانون مراقبت مقرون به صرفه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواسته است دادگاه عالی ایالات متحده به ابطال قانون مراقبت مقرون ب

توسط PATRIS-FUN در 6 تیر 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواسته است دادگاه عالی ایالات متحده به ابطال قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA) نیز نامیده می شود, Obamacare به یک قانون دیده می شود به عنوان مهم قانونی دستاورد رئیس جمهور سابق باراک اوباما اضافه کردن میلیون ها نفر از آمریکایی ها به بهداشت و درمان کشور و امنیت شبکه.

قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA) شد و پس از نامعتبر قبلی جمهوری خواه به رهبری, کنگره آمریکا axed بخش هایی از آن دولت حمایت Noel فرانسیسکو استدلال در یک پرونده به دادگاه اواخر پنج شنبه.

"هیچ چیز در سال 2017 کنگره را نشان می دهد که این امر باید در نظر گرفته شده و بقیه ACA به ادامه کار در صورت عدم وجود این سه انتگرال مقررات" فرانسیسکو گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حاکی پیش از آن در روز است که این امر خواسته دادگاه اعلام ACA غیر قانونی راه اندازی آنچه که به احتمال زیاد به عنوان یک کلید میدان نبرد سیاسی در این سال انتخابات ریاست جمهوری است.

نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان قبلا توضیح داده شده این حرکت به عنوان "ژرف ظلم و ستم" در میان شیوع کروناویروس که آمار ایالات متحده سخت تر از هر کشور دیگر.

این ACA که ممنوع بیمه سلامت از انکار پوشش به آمریکایی ها از قبل موجود شرایط بهداشتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از هزینه های بهداشت و درمان و تحت پوشش Obamacare شده است و امیدوار کننده از کمپین 2016 به جای آن با طرح های مختلف.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن به نام پیشنهاد برای سرنگونی قانون "بی رحمانه, بی عاطفه (و) عاطفه."

دموکرات ها را به انتظار وعده خود را برای دفاع از Obamacare خیمه انتخابات سال موضوع پس از آنها با استفاده از یک استراتژی مشابه در سال 2018 را به نفع خود کنترل مجلس نمایندگان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن