مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می پرسد متحده به تاخیر انتشار بیکاری اعداد

سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن (R-N. C.) رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا به فروش می رسد بین $582,029 و $1.56 می

توسط PATRIS-FUN در 1 فروردین 1399

سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن (R-N. C.) رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا به فروش می رسد بین $582,029 و $1.56 میلیون از سهام خود را در فوریه. 13 در طول زمان هنگامی که او دریافت روزانه طبقه بندی جلسات در COVID-19 coronavirus همه گیر ProPublica گزارش. پس با مته سوراخ کردن فروش سهام در بازار گرفته است شیرجه حذف حدود 30 درصد است.

در فوریه. 7, با مته سوراخ کردن co-نوشت: یک op-ed گفت: ایالات متحده است "بهتر و آماده تر از همیشه قبل از به چهره نوظهور بهداشت عمومی تهدیدات مانند coronavirus." او به صورت خصوصی به اشتراک گذاشته بیشتر وخیم نظر on Feb. 27; در یک ضبط به دست آمده توسط NPR, Burr گفت: اعضای یک باشگاه اجتماعی در کارولینای شمالی که جدید کروناویروس بود "بسیار تهاجمی تر در انتقال آن از هر چیز که ما را دیده اند در تاریخ معاصر" و "احتمالا بیشتر شبیه به سال 1918 بیماری همه گیر."

با مته سوراخ کردن همچنین هشدار داد این بود که به احتمال زیاد مردم خواهد بود گفت: برای تغییر برنامه سفر و اقامت در انزوا در خانه و نظامی احتمالا به گام اگر coronavirus غرق بیمارستان.

قانون اعضای کنگره باید خود را فاش معاملات اوراق بهادار و طی یک بررسی با مته سوراخ کردن پرونده ProPublica یافت او به فروش سهام در شرکت های است که می تواند ضربه سخت با این بیماری همه گیر کوروناویروس — او ریخته تا 150.000 دلار ارزش سهام Hotel هتل ها و استراحتگاه و به $100,000 در سهام از مهمان نوازی های زنجیره ای تمدید اقامت امریکا است. صنعت گردشگری گرفته شده ضرب و شتم در طول همه گیر با مردم لغو رزرو به منظور ماندن در انزوا در خانه. در ادامه مطلب ProPublica. کاترین گارسیاtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب