وزارت خزانه داری می گوید: عمده شرکت های هواپیمایی در اصل موافقت به 25 میلیارد دلار کمک مالی

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom (D) در روز سه شنبه مشخص متعدد شرایط را برای تغییر دولت stay-در-خان

توسط PATRIS-FUN در 27 فروردین 1399

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom (D) در روز سه شنبه مشخص متعدد شرایط را برای تغییر دولت stay-در-خانه سفارش در میان coronavirus بحران اشاره کرد اما ساکنان باید انتظار جدید "عادی" به دنبال تا زمانی که یک واکسن.

Newsom روز سه شنبه گفت: کالیفرنیا, کاهش, آن ایالت اقامت در خانه سفارش خواهد بود وابسته به آن "توانایی انجام شش چیز": گسترش, تست حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر رسیدگی به نیازهای بیمارستان و توسعه درمان اطمینان از امکانات اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله و تعیین زمانی که دولت ممکن است نیاز به "دوباره قوی تر از گروه شاهد است." Newsom را ارائه نمی دهد یک تاریخ برای زمانی که اقامت در خانه سفارش به طور بالقوه می تواند سست می شود اما گفت که او می خواهد برای دیدن بستری شدن در بیمارستان و ICU اعداد کاهش است.

در همان زمان Newsom هشدار داد "هیچ سوئیچ نور در اینجا" وجود دارد و آن خواهد بود "طبیعی" در کالیفرنیا مرحله بعدی.

"عادی آن را نمی خواهد حداقل تا زمانی که ما گله ایمنی و ما باید واکسن," او گفت: رفتن به ارائه یک مثال از آنچه که رستوران ها ممکن است مانند نگاه کنید در این مرحله بعدی است.

"شما ممکن است داشتن شام با یک پیشخدمت پوشیدن دستکش شاید یک ماسک صورت," او گفت:. "شام که در آن منو یکبار مصرف که در آن نیمی از جداول که در رستوران دیگر به نظر می رسد که در آن درجه حرارت خود را چک قبل از شما راه رفتن را به ایجاد. این به احتمال زیاد سناریو به عنوان ما شروع به فرایند مرحله بعدی و بعدی تکرار."

مدارس Newsom نیز گفت: به طور بالقوه می تواند نیاز به "تلو تلو خوردن بار است که دانش آموزان می آیند در" رفتن به سقوط به منظور کاهش تماس فیزیکی. تا آنجا که وقتی بزرگ حوادث می توانند رزومه Newsom گفت که "چشم انداز تجمع جرم ناچیز است در بهترین حالت تا زمانی که ما رسیدن به گله ایمنی و ما به یک واکسن" و پس از حوادث بزرگ که شامل صدها یا هزاران نفر از مردم در حال حاضر "در کارت." برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب